ViewSonic VA3208-4K-HD Serie - LCD Monitor - 31.5 inch - 4K UHD - VA Paneel vs ViewSonic VG3208-4K - LED-monitor 32" (31.5" zichtbaar) - 3840 x 2160 4K @ 60 Hz - VA - 300 cdm² - 3000:1 - HDR10 - 4 ms - 2xHDMI, DisplayPort

Vergelijk specificaties, prijzen en aanbiedingen om de beste keuze te maken.

Prijzen bijgewerkt 2 juli 2026

ViewSonic VA3208-4K-HD Serie - LCD Monitor - 31.5 inch - 4K UHD - VA Paneel

ViewSonic VA3208-4K-HD Serie - LCD Monitor - 31.5 inch - 4K UHD - VA Paneel

€ 236,60

Bekijk deal
ViewSonic VG3208-4K - LED-monitor 32" (31.5" zichtbaar) - 3840 x 2160 4K @ 60 Hz - VA - 300 cdm² - 3000:1 - HDR10 - 4 ms - 2xHDMI, DisplayPort

ViewSonic VG3208-4K - LED-monitor 32" (31.5" zichtbaar) - 3840 x 2160 4K @ 60 Hz - VA - 300 cdm² - 3000:1 - HDR10 - 4 ms - 2xHDMI, DisplayPort

€ 335,72

Bekijk deal

Specificaties vergelijken

SpecificatieViewSonic VA3208-4K-HD Serie - LCD Monitor - 31.5 inch - 4K UHD - VA PaneelViewSonic VG3208-4K - LED-monitor 32" (31.5" zichtbaar) - 3840 x 2160 4K @ 60 Hz - VA - 300 cdm² - 3000:1 - HDR10 - 4 ms - 2xHDMI, DisplayPort
Beeldscherm
Schermgrootte31.5 Inch31.5 Inch
Beeldschermresolutie3840 x 21603840 x 2160
Beeldverhouding16:0916:09
Screen technologieVAVA
CurvedNeeNee
TouchscreenJaNee
Goed om te weten
Monitor optiesNiet van toepassingNiet van toepassing
Gebruiker segment
  • Kantoor
  • Dagelijks gebruik
  • Grafische vormgeving
Kantoor
Geschikt voor console gamingNeeNee
DraagbaarNeeNee
SmartNeeNee
Type smart besturingssysteemGeen besturingssysteemGeen besturingssysteem
Draaibaar schermNeeJa
Hoogte instelbaarNeeJa
KantelbaarJaJa
90 graden kantelbaarNeeNee
LuidsprekersNeeNee
Ingebouwde webcamNeeNee
Inclusief monitor voetJaJa
VESA maatVESA 100mm x 100mmVESA 100mm x 100mm
Aansluitingsmogelijkheden
Type aansluitingHDMI
  • HDMI
  • DisplayPort
Type input/outputDisplayport 1.4Displayport 1.4
HDMI versieHDMI 2.0HDMI 2.0
Aantal HDMI 2.0 poorten22
Aantal Displayport 1.411
Aantal USB-C poortenGeen—
USB-C vermogenN.v.t.N.v.t.
USB-C voedingNeeNee
Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen1Geen
Aantal VGA poortenGeenGeen
Micro DisplayPortGeen—
Micro HDMIGeen—
Aantal Displayport 1.2—1
Belangrijk voor gaming
Scherm responstijd4.0 milliseconde4 milliseconde
Standaard beeldscherm verversing snelheid60 Hz60 Hz
Type sync—FreeSync
Kleurweergave- en kwaliteit
KleurechtheidsRGBsRGB
sRGBMeer dan 100%100%
AdobeRGBGeen ondersteuningGeen ondersteuning
Contrast ratio3000:13000:1
Blauw licht filterJaJa
Helderheid300 cd/m²300 cd/m²
Automatische helderheidJaNee
HDRJaJa
Type HDRHDR 10HDR 10
Kijkhoek178178
Fysieke kenmerken
Product lengte23.10 cm21.30 cm
Product breedte71.43 cm71.43 cm
Product hoogte52.03 cm54.60 cm
Afmetingen zonder voet714,3 x 427,48 x 59,22 mm714,3 x 427,48 x 59,22
Product gewicht5.50 kg7.90 kg
KabelmanagementJaNee
Energieverbruik
Energieverbruik in stand -by modus0.30.5
Vermogen40 W40 W
Waarde energielabelFEnergielabel niet van toepassing
Modelgegevens
MerkViewsonicVIEWSONIC EUROPE
EAN07669070271740766907027273
MPN (Manufacturer Part Number)VS19992VG3208-4K
KleurZwartCzarny
CE markeringZichtbaarZichtbaar
Introductie2025—
Fabrieksgarantie termijn2 jaar3 jaar
Uitzonderingen fabrieksgarantieGeen uitzonderingen vermeldGeen
Reparatie typeCarry-inCarry-in
Taal handleidingUniverseel
  • Engels
  • Frans
  • Nederlands
  • Universeel
Verpakking
Verpakking lengte13 cm145 mm
Verpakking breedte76 cm875 mm
Verpakking hoogte51.5 cm505 mm
Verpakkingsgewicht8.4 kg8 kg
VerpakkingsinhoudHDMI-kabel, stroomvoorziening, handleidingVG3208-4K x1, HDMI Cable (v2.0; Male-Male) x1, AC/DC Adapter x1, Quick Start Guide x1, Power plug x1 or 2 (by country)
Informatie over de fabrikant
Fabrikant NaamVIEWSONIC EUROPEVIEWSONIC EUROPE LIMITED
Overige kenmerken
Beschikbare reserveonderdelenGeen informatie beschikbaarGeen informatie beschikbaar
Maximale beeldscherm verversing snelheid60 Hz—
EAN
EAN07669070271740766907027273

Bol.com aanbod

Bol.com aanbod

€ 236,60
Korting-12%Was € 267,80 · Bespaar € 31,20
Levering
Uiterlijk 5 november in huis
Bezorgd
Tussen 30 okt en 5 nov in huis
Verkoper
Morele.net
Conditie
Nieuw
Geen bol.com aanbod beschikbaar voor ViewSonic VG3208-4K - LED-monitor 32" (31.5" zichtbaar) - 3840 x 2160 4K @ 60 Hz - VA - 300 cdm² - 3000:1 - HDR10 - 4 ms - 2xHDMI, DisplayPort.

Prijzen per winkel

SpecificatiesViewSonic VA3208-4K-HD Serie - LCD Monitor - 31.5 inch - 4K UHD - VA PaneelViewSonic VG3208-4K - LED-monitor 32" (31.5" zichtbaar) - 3840 x 2160 4K @ 60 Hz - VA - 300 cdm² - 3000:1 - HDR10 - 4 ms - 2xHDMI, DisplayPort
Laagste prijs€ 236,60Beste€ 335,72
Hoogste prijs€ 236,60€ 335,72
Prijsverschil€ 99,12 (ViewSonic VA3208-4K-HD Serie - LCD Monitor - 31.5 inch - 4K UHD - VA Paneel is goedkoper)
Winkels1 winkel1 winkel
Goedkoopste winkelbol.combol.com
Prijs per winkel
bol.com€ 236,60★€ 335,72
Bekijk dealBekijk deal

ViewSonic VA3208-4K-HD Serie - LCD Monitor - 31.5 inch - 4K UHD - VA Paneel vs ViewSonic VG3208-4K - LED-monitor 32" (31.5" zichtbaar) - 3840 x 2160 4K @ 60 Hz - VA - 300 cdm² - 3000:1 - HDR10 - 4 ms - 2xHDMI, DisplayPort: welke past bij jou?

Twijfel je tussen de ViewSonic VA3208-4K-HD Serie - LCD Monitor - 31.5 inch - 4K UHD - VA Paneel en de ViewSonic VG3208-4K - LED-monitor 32" (31.5" zichtbaar) - 3840 x 2160 4K @ 60 Hz - VA - 300 cdm² - 3000:1 - HDR10 - 4 ms - 2xHDMI, DisplayPort? Bekijk de specificaties en prijzen om de beste keuze te maken.

Het prijsverschil is € 99,12. De ViewSonic VA3208-4K-HD Serie - LCD Monitor - 31.5 inch - 4K UHD - VA Paneel is momenteel de voordeligste optie.

Koopgids

Beste monitor voor studenten 2026 – Top 5 →