Viewsonic Gaming Monitor 27 Xg2737 Voor Laptop Pc Ips Fhd 520Hz 2Xhdmi Dp Hub vs Alienware AW2524HF - E-Sports Gaming monitor - Fast IPS - 500hz - 0.5 ms - HDMI 2.1 - 24.5 Inch

Vergelijk specificaties, prijzen en aanbiedingen om de beste keuze te maken.

Prijzen bijgewerkt 1 oktober 2026

Viewsonic Gaming Monitor 27 Xg2737 Voor Laptop Pc Ips Fhd 520Hz 2Xhdmi Dp Hub

Viewsonic Gaming Monitor 27 Xg2737 Voor Laptop Pc Ips Fhd 520Hz 2Xhdmi Dp Hub

€ 487,00

Bekijk deal
Alienware AW2524HF - E-Sports Gaming monitor - Fast IPS - 500hz - 0.5 ms - HDMI 2.1 - 24.5 Inch

Alienware AW2524HF - E-Sports Gaming monitor - Fast IPS - 500hz - 0.5 ms - HDMI 2.1 - 24.5 Inch

€ 448,61

Bekijk deal

Specificaties vergelijken

SpecificatieViewsonic Gaming Monitor 27 Xg2737 Voor Laptop Pc Ips Fhd 520Hz 2Xhdmi Dp HubAlienware AW2524HF - E-Sports Gaming monitor - Fast IPS - 500hz - 0.5 ms - HDMI 2.1 - 24.5 Inch
Beeldscherm
Schermgrootte27 Inch24.5 Inch
Beeldschermresolutie1920 x 10801920 x 1080
Beeldverhouding16:0916:09
Screen technologieIPSIPS
CurvedNeeNee
TouchscreenJaJa
Goed om te weten
Monitor optiesNiet van toepassingVerlichting
Gebruiker segmentGaming
  • Gaming
  • Dagelijks gebruik
Geschikt voor console gamingJaJa
DraagbaarNeeNee
SmartNeeNee
Type smart besturingssysteemGeen besturingssysteemGeen besturingssysteem
Draaibaar schermJaJa
Hoogte instelbaarJaJa
KantelbaarJaJa
90 graden kantelbaarNeeNee
LuidsprekersJaNee
Ingebouwde webcamNeeNee
Inclusief monitor voetJaJa
VESA maatVESA 100mm x 100mmVESA 100mm x 100mm
Aansluitingsmogelijkheden
Type aansluitingHDMI
  • DisplayPort
  • HDMI
  • USB-C
  • USB 3.2
Type input/outputDisplayport 1.4Displayport 1.4
HDMI versieHDMI 2.1HDMI 2.1
Aantal HDMI 2.1 poorten11
Aantal Displayport 1.412
USB-C voedingNeeJa
Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen11
Aantal VGA poortenGeenGeen
Aantal HDMI 1.4 poorten—Geen
Aantal HDMI 2.0 poorten—1
Aantal Displayport 1.2—2
Aantal USB-C poorten—1
USB-C vermogen—15 Watt
Aantal Thunderbolt 3 USB-C poorten—Geen
Aantal Thunderbolt 4 USB-C poorten—Geen
Aantal USB 3.1 poorten—Geen
Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A)—4
Aantal USB 2.0 poorten—Geen
Micro DisplayPort—Geen
Micro HDMI—Geen
Belangrijk voor gaming
Scherm responstijd1 milliseconde1 milliseconde
Standaard beeldscherm verversing snelheid540 Hz500 Hz
Type sync
  • Freesync Premium
  • G-Sync compatible
  • FreeSync
  • Freesync Premium
  • G-Sync compatible
Kleurweergave- en kwaliteit
KleurechtheidsRGB
  • AdobeRGB
  • sRGB
sRGBMeer dan 100%99%
AdobeRGBGeen ondersteuningGeen ondersteuning
Contrast ratio1000:11000:1
Blauw licht filterJaJa
Helderheid400 cd/m²400 cd/m²
Automatische helderheidNeeNee
HDRJaNee
Type HDRHDR 10Geen HDR
Kijkhoek178178
DCI P-3 Kleurdekking—95%-99%
Fysieke kenmerken
Product lengte5.25 cm2.44 cm
Product breedte61.38 cm55.51 cm
Product hoogte36.64 cm5.01 cm
Afmetingen zonder voet613.8 x 52.5 x 366.4 mm555.14 x 84 x 328.86 mm
Product gewicht7.50 kg6.01 kg
KabelmanagementNeeJa
Energieverbruik
Energieverbruik in stand -by modus0.50.5
Vermogen43 W74 W
Waarde energielabelEnergielabel niet van toepassingE
Modelgegevens
MerkVIEWSONIC EUROPEAlienware
EAN07669070308395397184821374
MPN (Manufacturer Part Number)XG2737210-BJPH
KleurZwart-
CE markeringZichtbaarZichtbaar
Introductie27500
Fabrieksgarantie termijn3 jaar3 jaar
Uitzonderingen fabrieksgarantieNiet van toepassingGebruikersschade
Reparatie typeCarry-inCarry-in
Taal handleidingUniverseel
  • Engels
  • Nederlands
  • Universeel
Verpakking
Verpakking lengte20 cm708 mm
Verpakking breedte70 cm461 mm
Verpakking hoogte47 cm244 mm
Verpakkingsgewicht9.71 kg9322 g
VerpakkingsinhoudWtyczka 3-pinowa (IEC C13 / CEE22) x1; Kabel HDMI (v2.1; męski-męski) x1; Kabel DisplayPort (v1.4; męski-męski) x1; Skrócona instrukcja obsługi x1Monitor, kabel zasilający, kabel DisplayPort do DisplayPort 1.4 1,8 m, kabel USB-C do DisplayPort 1.4 1 m, kabel USB 3.2 Gen 1 1,8 m
Informatie over de fabrikant
Fabrikant NaamVIEWSONIC EUROPE LIMITEDDell Regulatory Compliance
EAN
EAN07669070308395397184821374
Overige kenmerken
Beschikbare reserveonderdelen—Geen informatie beschikbaar
Maximale beeldscherm verversing snelheid—500 Hz

Bol.com aanbod

Geen bol.com aanbod beschikbaar voor Viewsonic Gaming Monitor 27 Xg2737 Voor Laptop Pc Ips Fhd 520Hz 2Xhdmi Dp Hub.

Bol.com aanbod

€ 446,09
Levering
Op voorraad. Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
Bezorgd
Vanaf 26 okt in huis
Verkoper
bol.com
Conditie
Nieuw

Prijzen per winkel

SpecificatiesViewsonic Gaming Monitor 27 Xg2737 Voor Laptop Pc Ips Fhd 520Hz 2Xhdmi Dp HubAlienware AW2524HF - E-Sports Gaming monitor - Fast IPS - 500hz - 0.5 ms - HDMI 2.1 - 24.5 Inch
Laagste prijs€ 487,00€ 448,61Beste
Hoogste prijs€ 487,00€ 448,61
Prijsverschil€ 38,39 (Alienware AW2524HF - E-Sports Gaming monitor - Fast IPS - 500hz - 0.5 ms - HDMI 2.1 - 24.5 Inch is goedkoper)
Winkels1 winkel1 winkel
Goedkoopste winkelbol.combol.com
Prijs per winkel
bol.com€ 487,00€ 448,61★
Bekijk dealBekijk deal

Viewsonic Gaming Monitor 27 Xg2737 Voor Laptop Pc Ips Fhd 520Hz 2Xhdmi Dp Hub vs Alienware AW2524HF - E-Sports Gaming monitor - Fast IPS - 500hz - 0.5 ms - HDMI 2.1 - 24.5 Inch: welke past bij jou?

Twijfel je tussen de Viewsonic Gaming Monitor 27 Xg2737 Voor Laptop Pc Ips Fhd 520Hz 2Xhdmi Dp Hub en de Alienware AW2524HF - E-Sports Gaming monitor - Fast IPS - 500hz - 0.5 ms - HDMI 2.1 - 24.5 Inch? Bekijk de specificaties en prijzen om de beste keuze te maken.

Het prijsverschil is € 38,39. De Alienware AW2524HF - E-Sports Gaming monitor - Fast IPS - 500hz - 0.5 ms - HDMI 2.1 - 24.5 Inch is momenteel de voordeligste optie.

Koopgids

Beste monitor voor studenten 2026 – Top 5 →