The Bastard VX Medium Complete | | 8720365856167 vs The Bastard VX Large Solo

Vergelijk specificaties, prijzen en aanbiedingen om de beste keuze te maken.

The Bastard VX Medium Complete |  | 8720365856167

The Bastard VX Medium Complete | | 8720365856167

€ 1.699,00

Bekijk deal
The Bastard VX Large Solo

The Bastard VX Large Solo

€ 1.745,00

Bekijk deal

Specificaties vergelijken

SpecificatieThe Bastard VX Medium Complete | | 8720365856167The Bastard VX Large Solo
Algemene kenmerken
KleurMultiMulti
Geschikt voor locatieBalkonBalkon
MateriaalKeramiekKeramiek
Type houtskoolbarbecueKamadobarbecueKamadobarbecue
Inclusief hoesNeeNee
Afmetingen
Diameter kookoppervlak38 cm49 cm
Product breedte128 cm
Product hoogte126 cm1310 cm
Product gewicht0 g0 g
Lengte grilloppervlak42 cm
Opties
Met handgreep / handgrepenJaJa
Inclusief dekselNeeNee
Inclusief wielenJaJa
Vet collectorNeeNee
Inclusief thermometerJaJa
Inclusief verwijderbare asladeNeeJa
Inclusief luchtroosterJaJa
Inclusief onderstelJaNee
Inclusief slangNeeNee
Met zijbranderNeeNee
Met zijtafelJaNee
Productinformatie
Verpakkingsinhoud1x Bastard Medium inclusief onderstel en zijtafelsThe Bastard VX Large, multi level systeem, twee halve RVS grillroosters 6mm dik, twee halve plate setter met zwarte coating, RVS kolenmand, RVS ash lifter, gietijzeren topventilatieschijf, Infinity fiberglass vilt
EAN87203658561678720663984289
Fabrieksgarantie
Fabrieksgarantie termijn20 jaarGeen fabrieksgarantie
Reparatie typePick-up en return
Uitzonderingen fabrieksgarantieVerkeerd gebruik
Informatie over de fabrikant
Fabrikant NaamThe BastardThe Bastard
Overige kenmerken
Aanvullende functiesMultifunctioneel designVerbeterde luchttoevoer en stabielere temperatuurregeling
Breedte grilloppervlak42 cm49 cm
CE markeringZichtbaarZichtbaar
IndicatielampjeNeeNee
MPN (Manufacturer Part Number)BX103BX102
Met drukregelaarNeeNee
Taal handleidingEngelsEngels
TimerNeeNee
Type barbecueHoutskoolbarbecueHoutskoolbarbecue
Verpakking hoogte1270 mm1310 mm
Verpakking lengte1260 mm
Verpakkingsgewicht90 kg125.50 kg
EAN
EAN87203658561678720663984289

Bol.com aanbod

Bol.com aanbod

€ 1.349,00
Levering
Uiterlijk 30 juli in huis
Bezorgd
Tussen 29 jul en 30 jul in huis
Verkoper
Kampeerhalroden.nl
Conditie
Nieuw
Geen bol.com aanbod beschikbaar voor The Bastard VX Large Solo.

Prijzen per winkel

SpecificatiesThe Bastard VX Medium Complete | | 8720365856167The Bastard VX Large Solo
Laagste prijs€ 1.699,00Beste€ 1.745,00
Hoogste prijs€ 1.699,00€ 1.745,00
Prijsverschil€ 46,00 (The Bastard VX Medium Complete | | 8720365856167 is goedkoper)
Winkels1 winkel1 winkel
Goedkoopste winkelArt & Craftbol.com
Prijs per winkel
art & craft€ 1.699,00
bol.com€ 1.745,00
Bekijk dealBekijk deal

The Bastard VX Medium Complete | | 8720365856167 vs The Bastard VX Large Solo: welke past bij jou?

Twijfel je tussen de The Bastard VX Medium Complete | | 8720365856167 en de The Bastard VX Large Solo? Bekijk de specificaties en prijzen om de beste keuze te maken.

Het prijsverschil is € 46,00. De The Bastard VX Medium Complete | | 8720365856167 is momenteel de voordeligste optie.

Koopgids

Beste Barbecue (2026)