MSI MPG 491CQPX QD-OLED - QD-OLED Curved Ultrawide Gaming Monitor - 240 Hz - 0.03 ms - USB-C PD 98W vs Samsung 49" Odyssey OLED G9 G93SD DQHD 240Hz Gaming Monitor

Vergelijk specificaties, prijzen en aanbiedingen om de beste keuze te maken.

Prijzen bijgewerkt 20 september 2026

MSI MPG 491CQPX QD-OLED - QD-OLED Curved Ultrawide Gaming Monitor - 240 Hz - 0.03 ms - USB-C PD 98W

MSI MPG 491CQPX QD-OLED - QD-OLED Curved Ultrawide Gaming Monitor - 240 Hz - 0.03 ms - USB-C PD 98W

€ 899,00

Bekijk deal
Samsung 49" Odyssey OLED G9 G93SD DQHD 240Hz Gaming Monitor

Samsung 49" Odyssey OLED G9 G93SD DQHD 240Hz Gaming Monitor

€ 884,60

Bekijk deal

Specificaties vergelijken

SpecificatieMSI MPG 491CQPX QD-OLED - QD-OLED Curved Ultrawide Gaming Monitor - 240 Hz - 0.03 ms - USB-C PD 98WSamsung 49" Odyssey OLED G9 G93SD DQHD 240Hz Gaming Monitor
Beeldscherm
Schermgrootte49 Inch49 Inch
Beeldschermresolutie5120 x 14405120 x 1440
Beeldverhouding32:0932:09
Screen technologieOLEDOLED
Type OLEDQD OLEDOLED evo
CurvedJaJa
TouchscreenNeeNee
Goed om te weten
Monitor optiesIngebouwde luidsprekers
  • Niet van toepassing
  • Verlichting
Gebruiker segmentGamingGaming
Geschikt voor console gamingJaJa
DraagbaarNeeNee
SmartNeeNee
Type smart besturingssysteemGeen besturingssysteemGeen besturingssysteem
Draaibaar schermJaNee
Hoogte instelbaarJaJa
KantelbaarJaJa
90 graden kantelbaarNeeNee
LuidsprekersNeeNee
Ingebouwde webcamNeeNee
Inclusief monitor voetJaJa
VESA maatVESA 100mm x 100mmVESA 100mm x 100mm
Aansluitingsmogelijkheden
Type aansluiting
  • DisplayPort
  • 3,5 mm mini-jack (AUX)
  • HDMI
  • USB 2.0
  • USB-C
  • DisplayPort
  • HDMI
Type input/outputDisplayport 1.4Displayport 1.4
HDMI versieHDMI 2.1HDMI 2.1
Aantal HDMI 2.1 poorten21
Aantal Displayport 1.41—
Aantal USB-C poorten1—
USB-C vermogen96 Watt—
USB-C voedingJa—
Aantal USB 2.0 poorten3—
Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen1—
Aantal VGA poortenGeen—
Belangrijk voor gaming
Scherm responstijd0.03 milliseconde0.03 milliseconde
Standaard beeldscherm verversing snelheid240 Hz240 Hz
Type syncG-Sync compatible
  • FreeSync
  • G-Sync compatible
Kleurweergave- en kwaliteit
KleurechtheidDCI P-3 kleurdekking—
DCI P-3 Kleurdekking95%-99%—
sRGBMeer dan 100%Minder dan 99%
AdobeRGBMinder dan 99%Minder dan 99%
Contrast ratio1500000:1—
Blauw licht filterJaNee
Helderheid250250
HDRJaJa
Type HDRHDR 400—
Automatische helderheid—Ja
Fysieke kenmerken
Product lengte32.80 cm28.41 cm
Product breedte119.50 cm119.47 cm
Product hoogte41 cm52.93 cm
Afmetingen zonder voet1195 x 190 x 372 mm1194.7 x 180.8 x 365 mm
Product gewicht10.60 kg12.60 kg
KabelmanagementJa—
Energieverbruik
Energieverbruik in stand -by modus0.50.5
Vermogen98 W61 W
Waarde energielabelGG
Modelgegevens
MerkMSISamsung
EAN47113772379328592978607456
MPN (Manufacturer Part Number)MPG 491CQPX QD-OLEDLS49DG934SUXEN
Kleur-Zilver
CE markeringZichtbaarZichtbaar
Introductie2024—
Fabrieksgarantie termijn3 jaar3 jaar
Uitzonderingen fabrieksgarantieGebruikersschadegebruikersschade
Reparatie typeCarry-inCarry-in
Taal handleiding
  • Universeel
  • Engels
Geen taal
Verpakking
Verpakking lengte301 mm474 mm
Verpakking breedte135 mm1352 mm
Verpakking hoogte520 mm240 mm
Verpakkingsgewicht16400 g18100 g
Verpakkingsinhoud- Monitor - 1x HDMI (2.1) Kabel - 1x DisplayPort (1.4a) Kabel - 1x USB Type B naar Type A Kabel - Netsnoer - Installatiegids - 4x Vesa SchroevenMonitor
Informatie over de fabrikant
Fabrikant NaamMSI Polska Sp. z o.o.Samsung Electronics Benelux B.V.
Overige kenmerken
Beschikbare reserveonderdelenGeen informatie beschikbaarGeen informatie beschikbaar
Maximale beeldscherm verversing snelheid240 Hz—
EAN
EAN47113772379328592978607456

Bol.com aanbod

Bol.com aanbod

€ 899,00
Korting-10%Was € 999,00 · Bespaar € 100,00
Levering
Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
Bezorgd
Vanaf 19 okt in huis
Verkoper
bol.com
Conditie
Nieuw
Geen bol.com aanbod beschikbaar voor Samsung 49" Odyssey OLED G9 G93SD DQHD 240Hz Gaming Monitor.

Prijzen per winkel

SpecificatiesMSI MPG 491CQPX QD-OLED - QD-OLED Curved Ultrawide Gaming Monitor - 240 Hz - 0.03 ms - USB-C PD 98WSamsung 49" Odyssey OLED G9 G93SD DQHD 240Hz Gaming Monitor
Laagste prijs€ 899,00€ 884,60Beste
Hoogste prijs€ 899,00€ 884,60
Prijsverschil€ 14,40 (Samsung 49" Odyssey OLED G9 G93SD DQHD 240Hz Gaming Monitor is goedkoper)
Winkels1 winkel1 winkel
Goedkoopste winkelbol.combol.com
Prijs per winkel
bol.com€ 899,00€ 884,60★
Bekijk dealBekijk deal

MSI MPG 491CQPX QD-OLED - QD-OLED Curved Ultrawide Gaming Monitor - 240 Hz - 0.03 ms - USB-C PD 98W vs Samsung 49" Odyssey OLED G9 G93SD DQHD 240Hz Gaming Monitor: welke past bij jou?

Twijfel je tussen de MSI MPG 491CQPX QD-OLED - QD-OLED Curved Ultrawide Gaming Monitor - 240 Hz - 0.03 ms - USB-C PD 98W en de Samsung 49" Odyssey OLED G9 G93SD DQHD 240Hz Gaming Monitor? Bekijk de specificaties en prijzen om de beste keuze te maken.

Het prijsverschil is € 14,40. De Samsung 49" Odyssey OLED G9 G93SD DQHD 240Hz Gaming Monitor is momenteel de voordeligste optie.

Koopgids

Beste monitor voor studenten 2026 – Top 5 →