MSI MPG 491CQPX QD-OLED - QD-OLED Curved Ultrawide Gaming Monitor - 240 Hz - 0.03 ms - USB-C PD 98W vs GAME HERO® 49 inch DQHD QD-OLED Curved 0.03ms Gaming Monitor

Vergelijk specificaties, prijzen en aanbiedingen om de beste keuze te maken.

Prijzen bijgewerkt 1 oktober 2026

MSI MPG 491CQPX QD-OLED - QD-OLED Curved Ultrawide Gaming Monitor - 240 Hz - 0.03 ms - USB-C PD 98W

MSI MPG 491CQPX QD-OLED - QD-OLED Curved Ultrawide Gaming Monitor - 240 Hz - 0.03 ms - USB-C PD 98W

€ 899,00

Bekijk deal
GAME HERO® 49 inch DQHD QD-OLED Curved 0.03ms Gaming Monitor

GAME HERO® 49 inch DQHD QD-OLED Curved 0.03ms Gaming Monitor

€ 1.050,00

Bekijk deal

Specificaties vergelijken

SpecificatieMSI MPG 491CQPX QD-OLED - QD-OLED Curved Ultrawide Gaming Monitor - 240 Hz - 0.03 ms - USB-C PD 98WGAME HERO® 49 inch DQHD QD-OLED Curved 0.03ms Gaming Monitor
Beeldscherm
Schermgrootte49 Inch49 Inch
Beeldschermresolutie5120 x 14405120 x 1440
Beeldverhouding32:0932:09
Screen technologieOLEDQD-OLED
Type OLEDQD OLEDQD OLED
CurvedJaJa
TouchscreenNeeNee
Goed om te weten
Monitor optiesIngebouwde luidsprekersNiet van toepassing
Gebruiker segmentGaming
  • Dagelijks gebruik
  • Gaming
  • Grafische vormgeving
  • Kantoor
Geschikt voor console gamingJaJa
DraagbaarNeeNee
SmartNeeNee
Type smart besturingssysteemGeen besturingssysteemGeen besturingssysteem
Draaibaar schermJaNee
Hoogte instelbaarJaJa
KantelbaarJaJa
90 graden kantelbaarNeeNee
LuidsprekersNeeNee
Ingebouwde webcamNeeNee
Inclusief monitor voetJaJa
VESA maatVESA 100mm x 100mmVESA 100mm x 100mm
Aansluitingsmogelijkheden
Type aansluiting
  • DisplayPort
  • 3,5 mm mini-jack (AUX)
  • HDMI
  • USB 2.0
  • USB-C
  • 3,5 mm mini-jack (AUX)
  • DisplayPort
  • HDMI
  • USB 2.0
  • USB-C
  • Netwerkaansluiting (RJ45)
Type input/outputDisplayport 1.4Displayport 1.4
HDMI versieHDMI 2.1HDMI 2.1
Aantal HDMI 2.1 poorten22
Aantal Displayport 1.411
Aantal USB-C poorten11
USB-C vermogen96 WattN.v.t.
USB-C voedingJaJa
Aantal USB 2.0 poorten32
Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen11
Aantal VGA poortenGeenGeen
Micro DisplayPort—Geen
Micro HDMI—Geen
Belangrijk voor gaming
Scherm responstijd0.03 milliseconde0.03 milliseconde
Standaard beeldscherm verversing snelheid240 Hz144 Hz
Type syncG-Sync compatibleFreeSync
Kleurweergave- en kwaliteit
KleurechtheidDCI P-3 kleurdekkingsRGB
DCI P-3 Kleurdekking95%-99%—
sRGBMeer dan 100%100%
AdobeRGBMinder dan 99%Minder dan 99%
Contrast ratio1500000:11500000:1
Blauw licht filterJaJa
Helderheid2501000 cd/m²
HDRJaJa
Type HDRHDR 400HDR 400
Automatische helderheid—Ja
Kijkhoek—1800
Fysieke kenmerken
Product lengte32.80 cm1199 cm
Product breedte119.50 cm366 cm
Product hoogte41 cm571 cm
Afmetingen zonder voet1195 x 190 x 372 mm—
Product gewicht10.60 kg9.50 kg
KabelmanagementJaJa
Energieverbruik
Energieverbruik in stand -by modus0.50.5
Vermogen98 W37 W
Waarde energielabelGF
Modelgegevens
MerkMSIGame Hero
EAN47113772379328720955863483
MPN (Manufacturer Part Number)MPG 491CQPX QD-OLED8720955863483
Kleur-Zwart
CE markeringZichtbaarZichtbaar
Introductie2024—
Fabrieksgarantie termijn3 jaar3 jaar
Uitzonderingen fabrieksgarantieGebruikersschadeErnstige gebruiksschade
Reparatie typeCarry-inCarry-in
Taal handleiding
  • Universeel
  • Engels
Universeel
Verpakking
Verpakking lengte301 mm1311 mm
Verpakking breedte135 mm286 mm
Verpakking hoogte520 mm486 mm
Verpakkingsgewicht16400 g4 kg
Verpakkingsinhoud- Monitor - 1x HDMI (2.1) Kabel - 1x DisplayPort (1.4a) Kabel - 1x USB Type B naar Type A Kabel - Netsnoer - Installatiegids - 4x Vesa SchroevenMonitor, standaard, DP 1.4-kabel, stroomkabel, montagemateriaal, handleiding
Informatie over de fabrikant
Fabrikant NaamMSI Polska Sp. z o.o.GAME HERO
Overige kenmerken
Beschikbare reserveonderdelenGeen informatie beschikbaar7 jaar
Maximale beeldscherm verversing snelheid240 Hz—
EAN
EAN47113772379328720955863483

Bol.com aanbod

Bol.com aanbod

€ 899,00
Korting-10%Was € 999,00 · Bespaar € 100,00
Levering
Op voorraad. Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
Bezorgd
Vanaf 19 okt in huis
Verkoper
bol.com
Conditie
Nieuw

Bol.com aanbod

€ 999,00
Korting-5%Was € 1.050,00 · Bespaar € 51,00
Levering
Uiterlijk 22 oktober in huis
Bezorgd
Tussen 21 okt en 22 okt in huis
Verkoper
GAME HERO
Conditie
Nieuw

Prijzen per winkel

SpecificatiesMSI MPG 491CQPX QD-OLED - QD-OLED Curved Ultrawide Gaming Monitor - 240 Hz - 0.03 ms - USB-C PD 98WGAME HERO® 49 inch DQHD QD-OLED Curved 0.03ms Gaming Monitor
Laagste prijs€ 899,00Beste€ 1.050,00
Hoogste prijs€ 899,00€ 1.050,00
Prijsverschil€ 151,00 (MSI MPG 491CQPX QD-OLED - QD-OLED Curved Ultrawide Gaming Monitor - 240 Hz - 0.03 ms - USB-C PD 98W is goedkoper)
Winkels1 winkel1 winkel
Goedkoopste winkelbol.combol.com
Prijs per winkel
bol.com€ 899,00★€ 1.050,00
Bekijk dealBekijk deal

MSI MPG 491CQPX QD-OLED - QD-OLED Curved Ultrawide Gaming Monitor - 240 Hz - 0.03 ms - USB-C PD 98W vs GAME HERO® 49 inch DQHD QD-OLED Curved 0.03ms Gaming Monitor: welke past bij jou?

Twijfel je tussen de MSI MPG 491CQPX QD-OLED - QD-OLED Curved Ultrawide Gaming Monitor - 240 Hz - 0.03 ms - USB-C PD 98W en de GAME HERO® 49 inch DQHD QD-OLED Curved 0.03ms Gaming Monitor? Bekijk de specificaties en prijzen om de beste keuze te maken.

Het prijsverschil is € 151,00. De MSI MPG 491CQPX QD-OLED - QD-OLED Curved Ultrawide Gaming Monitor - 240 Hz - 0.03 ms - USB-C PD 98W is momenteel de voordeligste optie.

Koopgids

Beste monitor voor studenten 2026 – Top 5 →