MSI MPG 491CQP QD-OLED - Curved Ultrawide Gaming Monitor - 144 Hz - USB-C PD 90W vs MSI MPG 491CQPX QD-OLED - QD-OLED Curved Ultrawide Gaming Monitor - 240 Hz - 0.03 ms - USB-C PD 98W

Vergelijk specificaties, prijzen en aanbiedingen om de beste keuze te maken.

Prijzen bijgewerkt 5 oktober 2026

MSI MPG 491CQP QD-OLED - Curved Ultrawide Gaming Monitor - 144 Hz - USB-C PD 90W

MSI MPG 491CQP QD-OLED - Curved Ultrawide Gaming Monitor - 144 Hz - USB-C PD 90W

€ 738,89

Bekijk deal
MSI MPG 491CQPX QD-OLED - QD-OLED Curved Ultrawide Gaming Monitor - 240 Hz - 0.03 ms - USB-C PD 98W

MSI MPG 491CQPX QD-OLED - QD-OLED Curved Ultrawide Gaming Monitor - 240 Hz - 0.03 ms - USB-C PD 98W

€ 899,00

Bekijk deal

Specificaties vergelijken

SpecificatieMSI MPG 491CQP QD-OLED - Curved Ultrawide Gaming Monitor - 144 Hz - USB-C PD 90WMSI MPG 491CQPX QD-OLED - QD-OLED Curved Ultrawide Gaming Monitor - 240 Hz - 0.03 ms - USB-C PD 98W
Beeldscherm
Schermgrootte49 Inch49 Inch
Beeldschermresolutie5120 x 14405120 x 1440
Beeldverhouding32:0932:09
Screen technologieOLEDOLED
Type OLEDQD OLEDQD OLED
CurvedJaJa
TouchscreenNeeNee
Goed om te weten
Monitor optiesIngebouwde microfoonIngebouwde luidsprekers
Gebruiker segmentGamingGaming
Geschikt voor console gamingJaJa
DraagbaarNeeNee
SmartNeeNee
Type smart besturingssysteemGeen besturingssysteemGeen besturingssysteem
Draaibaar schermNeeJa
Hoogte instelbaarJaJa
KantelbaarJaJa
90 graden kantelbaarNeeNee
LuidsprekersNeeNee
Ingebouwde webcamNeeNee
Inclusief monitor voetJaJa
VESA maatVESA 100mm x 100mmVESA 100mm x 100mm
Aansluitingsmogelijkheden
Type aansluiting
  • DisplayPort
  • HDMI
  • 3,5 mm mini-jack (AUX)
  • USB 2.0
  • USB-C
  • DisplayPort
  • 3,5 mm mini-jack (AUX)
  • HDMI
  • USB 2.0
  • USB-C
Type input/outputDisplayport 1.4Displayport 1.4
HDMI versieHDMI 2.1HDMI 2.1
Aantal HDMI 1.4 poortenGeen—
Aantal HDMI 2.1 poorten22
Aantal Displayport 1.411
Aantal USB-C poorten11
USB-C vermogen90 Watt96 Watt
USB-C voedingJaJa
Aantal USB 2.0 poorten23
Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen11
Aantal VGA poortenGeenGeen
Belangrijk voor gaming
Scherm responstijd0.03 milliseconde0.03 milliseconde
Standaard beeldscherm verversing snelheid144 Hz240 Hz
Type sync
  • Freesync Premium
  • FreeSync
  • G-Sync compatible
G-Sync compatible
Kleurweergave- en kwaliteit
Kleurechtheid
  • DCI P-3 kleurdekking
  • sRGB
DCI P-3 kleurdekking
DCI P-3 Kleurdekking95%-99%95%-99%
sRGBMeer dan 100%Meer dan 100%
AdobeRGBMinder dan 99%Minder dan 99%
Contrast ratio1500000:11500000:1
Blauw licht filterJaJa
Helderheid250250
HDRJaJa
Type HDRHDR 600HDR 400
Kijkhoek178—
Fysieke kenmerken
Product lengte32.80 cm32.80 cm
Product breedte119.50 cm119.50 cm
Product hoogte41 cm41 cm
Afmetingen zonder voet1195 x 190 x 372 mm1195 x 190 x 372 mm
Product gewicht10.30 kg10.60 kg
KabelmanagementJaJa
Energieverbruik
Energieverbruik in stand -by modus0.50.5
Vermogen90 W98 W
Waarde energielabelFG
Modelgegevens
MerkMSIMSI
EAN47113771436224711377237932
MPN (Manufacturer Part Number)MPG 491CQP QD-OLEDMPG 491CQPX QD-OLED
Kleur--
CE markeringZichtbaarZichtbaar
Introductie20242024
Fabrieksgarantie termijn2 jaar3 jaar
Uitzonderingen fabrieksgarantieGeenGebruikersschade
Reparatie typeCarry-inCarry-in
Taal handleiding
  • Engels
  • Nederlands
  • Universeel
  • Universeel
  • Engels
Verpakking
Verpakking lengte1330 mm301 mm
Verpakking breedte290 mm135 mm
Verpakking hoogte500 mm520 mm
Verpakkingsgewicht16000 g16400 g
Verpakkingsinhoudmonitor , stroomkabel, hdmi-kabel- Monitor - 1x HDMI (2.1) Kabel - 1x DisplayPort (1.4a) Kabel - 1x USB Type B naar Type A Kabel - Netsnoer - Installatiegids - 4x Vesa Schroeven
Informatie over de fabrikant
Fabrikant NaamMSI Computer Europe B.V.MSI Polska Sp. z o.o.
Overige kenmerken
Beschikbare reserveonderdelenGeen informatie beschikbaarGeen informatie beschikbaar
Maximale beeldscherm verversing snelheid144 Hz240 Hz
EAN
EAN47113771436224711377237932

Bol.com aanbod

Bol.com aanbod

€ 739,40
Hoge korting-18%Was € 899,00 · Bespaar € 159,60
Levering
Uiterlijk 26 oktober in huis
Bezorgd
Tussen 22 okt en 26 okt in huis
Verkoper
Morele.net
Conditie
Nieuw

Bol.com aanbod

€ 899,00
Korting-10%Was € 999,00 · Bespaar € 100,00
Levering
Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
Bezorgd
Vanaf 19 okt in huis
Verkoper
bol.com
Conditie
Nieuw

Prijzen per winkel

SpecificatiesMSI MPG 491CQP QD-OLED - Curved Ultrawide Gaming Monitor - 144 Hz - USB-C PD 90WMSI MPG 491CQPX QD-OLED - QD-OLED Curved Ultrawide Gaming Monitor - 240 Hz - 0.03 ms - USB-C PD 98W
Laagste prijs€ 738,89Beste€ 899,00
Hoogste prijs€ 899,00€ 899,00
Prijsverschil€ 160,11 (MSI MPG 491CQP QD-OLED - Curved Ultrawide Gaming Monitor - 144 Hz - USB-C PD 90W is goedkoper)
Winkels4 winkels1 winkel
Goedkoopste winkelbol.combol.com
Prijs per winkel
Alternate€ 899,00—
bol.com€ 738,89★€ 899,00
Coolblue€ 892,00—
joybuy€ 865,83—
Bekijk dealBekijk deal

MSI MPG 491CQP QD-OLED - Curved Ultrawide Gaming Monitor - 144 Hz - USB-C PD 90W vs MSI MPG 491CQPX QD-OLED - QD-OLED Curved Ultrawide Gaming Monitor - 240 Hz - 0.03 ms - USB-C PD 98W: welke past bij jou?

Twijfel je tussen de MSI MPG 491CQP QD-OLED - Curved Ultrawide Gaming Monitor - 144 Hz - USB-C PD 90W en de MSI MPG 491CQPX QD-OLED - QD-OLED Curved Ultrawide Gaming Monitor - 240 Hz - 0.03 ms - USB-C PD 98W? Bekijk de specificaties en prijzen om de beste keuze te maken.

Het prijsverschil is € 160,11. De MSI MPG 491CQP QD-OLED - Curved Ultrawide Gaming Monitor - 144 Hz - USB-C PD 90W is momenteel de voordeligste optie.

Koopgids

Beste monitor voor studenten 2026 – Top 5 →