MSI Monitor MAG 255XF | | 4711377251204 vs iiyama G-Master Gold Phoenix GB2591HSU-B1 24.5'' gaming monitor

Vergelijk specificaties, prijzen en aanbiedingen om de beste keuze te maken.

Prijzen bijgewerkt 7 oktober 2026

MSI Monitor MAG 255XF |  | 4711377251204

MSI Monitor MAG 255XF | | 4711377251204

€ 139,00

Bekijk deal
iiyama G-Master Gold Phoenix GB2591HSU-B1 24.5'' gaming monitor

iiyama G-Master Gold Phoenix GB2591HSU-B1 24.5'' gaming monitor

€ 169,00

Bekijk deal

Specificaties vergelijken

SpecificatieMSI Monitor MAG 255XF | | 4711377251204iiyama G-Master Gold Phoenix GB2591HSU-B1 24.5'' gaming monitor
Beeldscherm
Schermgrootte25 Inch24.5 Inch
Beeldschermresolutie1920 x 10801920 x 1080
Beeldverhouding16:0916:09
Screen technologieIPSIPS
CurvedNeeNee
TouchscreenNeeNee
Goed om te weten
Gebruiker segmentGamingGaming
Geschikt voor console gamingJaJa
DraagbaarNeeNee
SmartNeeNee
Type smart besturingssysteemGeen besturingssysteemGeen besturingssysteem
Draaibaar schermNeeJa
Hoogte instelbaarNeeJa
KantelbaarJaJa
90 graden kantelbaarNeeJa
LuidsprekersJaJa
Ingebouwde webcamNeeNee
Inclusief monitor voetJaJa
VESA maatVESA 100mm x 100mmVESA 100mm x 100mm
Aansluitingsmogelijkheden
Type aansluiting
  • DisplayPort
  • HDMI
  • 3,5 mm mini-jack (AUX)
  • 3,5 mm mini-jack (AUX)
  • DisplayPort
  • HDMI
Type input/outputDisplayport 1.4Displayport 1.4
HDMI versieHDMI 2.0HDMI 2.1
Aantal HDMI 1.4 poortenGeen—
Aantal HDMI 2.0 poorten2—
Aantal Displayport 1.411
USB-C vermogenN.v.t.—
Aantal Thunderbolt 3 USB-C poortenGeen—
Aantal Thunderbolt 4 USB-C poortenGeen—
Aantal USB 3.1 poortenGeen—
Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A)Geen—
Aantal USB 2.0 poortenGeen—
Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen11
Aantal VGA poortenGeenGeen
Micro DisplayPortGeen—
Micro HDMIGeen—
Aantal HDMI 2.1 poorten—1
Belangrijk voor gaming
Scherm responstijd0.5 milliseconde0.4 milliseconde
Standaard beeldscherm verversing snelheid300 Hz320 Hz
Type syncFreeSyncG-Sync compatible
Kleurweergave- en kwaliteit
KleurechtheidsRGB—
sRGBMeer dan 100%Minder dan 99%
AdobeRGBMinder dan 99%Minder dan 99%
Contrast ratio1000:11000:1
Blauw licht filterJaJa
Helderheid250350 cd/m²
Automatische helderheidNeeNee
HDRJaNee
Type HDRGeen HDRHDR 10
Kijkhoek178178
Fysieke kenmerken
Product lengte48.32 cm5.55 cm
Product breedte42.32 cm55.70 cm
Product hoogte42.31 cm32.40 cm
Afmetingen zonder voet557.1 x 66.4 x 326.9 mm—
Product gewicht7.11 kg0.01 kg
KabelmanagementNeeJa
Energieverbruik
Energieverbruik in stand -by modus0.50.5
Vermogen18 W30 W
Waarde energielabelEE
Modelgegevens
MerkMSIIiyama
EAN47113772512044948570125562
MPN (Manufacturer Part Number)MAG 255XFGB2591HSU-B1
Kleur-Zwart
CE markeringZichtbaarZichtbaar
Introductie2552026
Fabrieksgarantie termijn3 jaar3 jaar
Uitzonderingen fabrieksgarantieGebruikersschadex
Reparatie typeCarry-inPick-up en return
Taal handleiding
  • Nederlands
  • Engels
  • Duits
  • Engels
  • Frans
  • Nederlands
  • Universeel
Verpakking
Verpakking lengte629 mm142 mm
Verpakking breedte413 mm630 mm
Verpakking hoogte121 mm504 mm
Verpakkingsgewicht5155 g8030 g
Verpakkingsinhoudbeeldscherm, Snelstartgids, NetsnoerStroom (1.8m), USB (1.8m), DP (1.8m) - kabel
Informatie over de fabrikant
Fabrikant NaamMSI Computer Europe B.V.iiyama International
Overige kenmerken
Maximale beeldscherm verversing snelheid300 Hz—
Productinformatieblad URLhttps://www.msi.com/Monitor/MAG-255XF—
EAN
EAN47113772512044948570125562

Bol.com aanbod

Bol.com aanbod

€ 148,97
Levering
Uiterlijk 21 oktober in huis
Bezorgd
Tussen 20 okt en 21 okt in huis
Verkoper
Art and Craft
Conditie
Nieuw

Bol.com aanbod

€ 171,60
Levering
Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
Bezorgd
Vanaf 20 okt in huis
Verkoper
HardwareXL by Informatique
Conditie
Nieuw

Prijzen per winkel

SpecificatiesMSI Monitor MAG 255XF | | 4711377251204iiyama G-Master Gold Phoenix GB2591HSU-B1 24.5'' gaming monitor
Laagste prijs€ 139,00Beste€ 169,00
Hoogste prijs€ 189,00€ 171,60
Prijsverschil€ 30,00 (MSI Monitor MAG 255XF | | 4711377251204 is goedkoper)
Winkels4 winkels2 winkels
Goedkoopste winkelArt & CraftAlternate
Prijs per winkel
Alternate€ 189,00€ 169,00★
art & craft€ 139,00—
bol.com€ 150,91★€ 171,60
joybuy€ 165,00—
Bekijk dealBekijk deal

MSI Monitor MAG 255XF | | 4711377251204 vs iiyama G-Master Gold Phoenix GB2591HSU-B1 24.5'' gaming monitor: welke past bij jou?

Twijfel je tussen de MSI Monitor MAG 255XF | | 4711377251204 en de iiyama G-Master Gold Phoenix GB2591HSU-B1 24.5'' gaming monitor? Bekijk de specificaties en prijzen om de beste keuze te maken.

Het prijsverschil is € 30,00. De MSI Monitor MAG 255XF | | 4711377251204 is momenteel de voordeligste optie.

Koopgids

Beste monitor voor studenten 2026 – Top 5 →