MSI MAG 321UP QD-OLED - 4K UHD Gaming Monitor - 165hz - 32 inch - USB-C PD 15W vs Acer Predator X27 QD-OLED X27X1bmiippruzx computer monitor 67,3 cm (26.5") 3840 x 2160 Pixels 4K Ultra HD Zwart

Vergelijk specificaties, prijzen en aanbiedingen om de beste keuze te maken.

Prijzen bijgewerkt 6 oktober 2026

MSI MAG 321UP QD-OLED - 4K UHD Gaming Monitor - 165hz - 32 inch - USB-C PD 15W

MSI MAG 321UP QD-OLED - 4K UHD Gaming Monitor - 165hz - 32 inch - USB-C PD 15W

€ 599,00

Bekijk deal
Acer Predator X27 QD-OLED X27X1bmiippruzx computer monitor 67,3 cm (26.5") 3840 x 2160 Pixels 4K Ultra HD Zwart

Acer Predator X27 QD-OLED X27X1bmiippruzx computer monitor 67,3 cm (26.5") 3840 x 2160 Pixels 4K Ultra HD Zwart

€ 806,99

Bekijk deal

Specificaties vergelijken

SpecificatieMSI MAG 321UP QD-OLED - 4K UHD Gaming Monitor - 165hz - 32 inch - USB-C PD 15WAcer Predator X27 QD-OLED X27X1bmiippruzx computer monitor 67,3 cm (26.5") 3840 x 2160 Pixels 4K Ultra HD Zwart
Beeldscherm
Schermgrootte32 Inch26.5 Inch
Beeldschermresolutie3840 x 21603840 x 2160
Beeldverhouding16:0916:09
Screen technologieOLEDOLED
Type OLEDQD OLEDQD OLED
CurvedNeeNee
TouchscreenNeeNee
Goed om te weten
Monitor optiesIngebouwde luidsprekersDual Mode
Gebruiker segment
  • Gaming
  • Dagelijks gebruik
  • Grafische vormgeving
Gaming
Geschikt voor console gamingJaJa
DraagbaarNeeNee
SmartNeeNee
Type smart besturingssysteemGeen besturingssysteemGeen besturingssysteem
Draaibaar schermJaJa
Hoogte instelbaarJaJa
KantelbaarJaJa
90 graden kantelbaarJaJa
LuidsprekersNeeJa
Ingebouwde webcamNeeNee
Inclusief monitor voetJaJa
VESA maatVESA 100mm x 100mmVESA 75mm x 75mm
Aansluitingsmogelijkheden
Type aansluiting
  • DisplayPort
  • HDMI
  • USB-C
  • 3,5 mm mini-jack (AUX)
  • DisplayPort
  • HDMI
  • USB-C
Type input/outputDisplayport 1.4Displayport 1.4
HDMI versieHDMI 2.1HDMI 2.1
Aantal HDMI 1.4 poortenGeen—
Aantal HDMI 2.0 poortenGeen—
Aantal HDMI 2.1 poorten22
Aantal Displayport 1.412
Aantal USB-C poorten11
USB-C vermogen15 Watt—
USB-C voedingJaNee
Aantal Thunderbolt 3 USB-C poortenGeen—
Aantal Thunderbolt 4 USB-C poortenGeen—
Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen1—
Aantal VGA poortenGeen—
Micro DisplayPortGeen—
Micro HDMIGeen—
Belangrijk voor gaming
Scherm responstijd0.03 milliseconde0.03 milliseconde
Standaard beeldscherm verversing snelheid165 Hz240 Hz
Type syncFreeSyncFreeSync
Kleurweergave- en kwaliteit
KleurechtheidDCI P-3 kleurdekkingAdobeRGB
DCI P-3 Kleurdekking95%-99%—
sRGBMeer dan 100%Minder dan 99%
AdobeRGBMinder dan 99%Minder dan 99%
Delta E< 1—
Contrast ratio1500000:11500:1
Blauw licht filterJaJa
Helderheid2501000 cd/m²
HDRNeeJa
Type HDRHDR 400HDR 10
Automatische helderheid—Ja
Kijkhoek—178
Fysieke kenmerken
Product lengte24.20 cm0 cm
Product breedte71.70 cm0 cm
Product hoogte45.70 cm0 cm
Afmetingen zonder voet717 x 72 x 419 mm610.7 x 65 x 351.7 mm
Product gewicht9.10 kg0 kg
Kabelmanagement—Ja
Energieverbruik
Energieverbruik in stand -by modus0.50.5
Vermogen50 W65 W
Waarde energielabelGG
Modelgegevens
MerkMSIAcer
EAN47113772122504711474511218
MPN (Manufacturer Part Number)MAG 321UP QD-OLEDUM.GXXEE.109
Kleur-Zwart
CE markeringZichtbaarZichtbaar
Introductie20252026
Fabrieksgarantie termijn3 jaar2 jaar
Uitzonderingen fabrieksgarantieGebruikersschadeGebruikerschades
Reparatie typeCarry-inCarry-in
Taal handleiding
  • Universeel
  • Engels
Universeel
Verpakking
Verpakking lengte990 mm167 mm
Verpakking breedte540 mm834 mm
Verpakking hoogte200 mm480 mm
Verpakkingsgewicht11800 g9650 g
Verpakkingsinhoud- Monitor - DisplayPort Kabel (1.4) - HDMI Kabel (2.1) - Netsnoer - Handleiding - 4x Vesa Schroeven1 x Monitor
Informatie over de fabrikant
Fabrikant NaamMSI Polska Sp. z o.o.Acer
Overige kenmerken
Beschikbare reserveonderdelenGeen informatie beschikbaarGeen informatie beschikbaar
Maximale beeldscherm verversing snelheid165 Hz240 Hz
EAN
EAN47113772122504711474511218

Bol.com aanbod

Bol.com aanbod

€ 599,00
Hoge korting-45%Was € 1.099,00 · Bespaar € 500,00
Levering
Op voorraad. Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
Bezorgd
Vanaf 19 okt in huis
Verkoper
bol.com
Conditie
Nieuw
Geen bol.com aanbod beschikbaar voor Acer Predator X27 QD-OLED X27X1bmiippruzx computer monitor 67,3 cm (26.5") 3840 x 2160 Pixels 4K Ultra HD Zwart.

Prijzen per winkel

SpecificatiesMSI MAG 321UP QD-OLED - 4K UHD Gaming Monitor - 165hz - 32 inch - USB-C PD 15WAcer Predator X27 QD-OLED X27X1bmiippruzx computer monitor 67,3 cm (26.5") 3840 x 2160 Pixels 4K Ultra HD Zwart
Laagste prijs€ 599,00Beste€ 806,99
Hoogste prijs€ 599,00€ 806,99
Prijsverschil€ 207,99 (MSI MAG 321UP QD-OLED - 4K UHD Gaming Monitor - 165hz - 32 inch - USB-C PD 15W is goedkoper)
Winkels1 winkel1 winkel
Goedkoopste winkelbol.combol.com
Prijs per winkel
bol.com€ 599,00★€ 806,99
Bekijk dealBekijk deal

MSI MAG 321UP QD-OLED - 4K UHD Gaming Monitor - 165hz - 32 inch - USB-C PD 15W vs Acer Predator X27 QD-OLED X27X1bmiippruzx computer monitor 67,3 cm (26.5") 3840 x 2160 Pixels 4K Ultra HD Zwart: welke past bij jou?

Twijfel je tussen de MSI MAG 321UP QD-OLED - 4K UHD Gaming Monitor - 165hz - 32 inch - USB-C PD 15W en de Acer Predator X27 QD-OLED X27X1bmiippruzx computer monitor 67,3 cm (26.5") 3840 x 2160 Pixels 4K Ultra HD Zwart? Bekijk de specificaties en prijzen om de beste keuze te maken.

Het prijsverschil is € 207,99. De MSI MAG 321UP QD-OLED - 4K UHD Gaming Monitor - 165hz - 32 inch - USB-C PD 15W is momenteel de voordeligste optie.

Koopgids

Beste monitor voor studenten 2026 – Top 5 →