MSI MAG 255XF - Full HD Gaming Monitor - Rapid IPS - 300Hz - 24.5 Inch vs iiyama G-Master Gold Phoenix GB2591HSU-B1 24.5'' gaming monitor

Vergelijk specificaties, prijzen en aanbiedingen om de beste keuze te maken.

Prijzen bijgewerkt 7 oktober 2026

MSI MAG 255XF - Full HD Gaming Monitor - Rapid IPS - 300Hz - 24.5 Inch

MSI MAG 255XF - Full HD Gaming Monitor - Rapid IPS - 300Hz - 24.5 Inch

€ 136,87

Bekijk deal
iiyama G-Master Gold Phoenix GB2591HSU-B1 24.5'' gaming monitor

iiyama G-Master Gold Phoenix GB2591HSU-B1 24.5'' gaming monitor

€ 169,00

Bekijk deal

Specificaties vergelijken

SpecificatieMSI MAG 255XF - Full HD Gaming Monitor - Rapid IPS - 300Hz - 24.5 Inchiiyama G-Master Gold Phoenix GB2591HSU-B1 24.5'' gaming monitor
Beeldscherm
Schermgrootte25 Inch24.5 Inch
Beeldschermresolutie1920 x 10801920 x 1080
Beeldverhouding16:0916:09
Screen technologieIPSIPS
CurvedNeeNee
TouchscreenNeeNee
Goed om te weten
Gebruiker segmentGamingGaming
Geschikt voor console gamingJaJa
DraagbaarNeeNee
SmartNeeNee
Type smart besturingssysteemGeen besturingssysteemGeen besturingssysteem
Draaibaar schermNeeJa
Hoogte instelbaarNeeJa
KantelbaarJaJa
90 graden kantelbaarNeeJa
LuidsprekersJaJa
Ingebouwde webcamNeeNee
Inclusief monitor voetJaJa
VESA maatVESA 100mm x 100mmVESA 100mm x 100mm
Aansluitingsmogelijkheden
Type aansluiting
  • DisplayPort
  • HDMI
  • 3,5 mm mini-jack (AUX)
  • 3,5 mm mini-jack (AUX)
  • DisplayPort
  • HDMI
Type input/outputDisplayport 1.4Displayport 1.4
HDMI versieHDMI 2.0HDMI 2.1
Aantal HDMI 1.4 poortenGeen—
Aantal HDMI 2.0 poorten2—
Aantal Displayport 1.411
USB-C vermogenN.v.t.—
Aantal Thunderbolt 3 USB-C poortenGeen—
Aantal Thunderbolt 4 USB-C poortenGeen—
Aantal USB 3.1 poortenGeen—
Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A)Geen—
Aantal USB 2.0 poortenGeen—
Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen11
Aantal VGA poortenGeenGeen
Micro DisplayPortGeen—
Micro HDMIGeen—
Aantal HDMI 2.1 poorten—1
Belangrijk voor gaming
Scherm responstijd0.5 milliseconde0.4 milliseconde
Standaard beeldscherm verversing snelheid300 Hz320 Hz
Type syncFreeSyncG-Sync compatible
Kleurweergave- en kwaliteit
KleurechtheidsRGB—
sRGBMeer dan 100%Minder dan 99%
AdobeRGBMinder dan 99%Minder dan 99%
Contrast ratio1000:11000:1
Blauw licht filterJaJa
Helderheid250350 cd/m²
Automatische helderheidNeeNee
HDRJaNee
Type HDRGeen HDRHDR 10
Kijkhoek178178
Fysieke kenmerken
Product lengte48.32 cm5.55 cm
Product breedte42.32 cm55.70 cm
Product hoogte42.31 cm32.40 cm
Afmetingen zonder voet557.1 x 66.4 x 326.9 mm—
Product gewicht7.11 kg0.01 kg
KabelmanagementNeeJa
Energieverbruik
Energieverbruik in stand -by modus0.50.5
Vermogen18 W30 W
Waarde energielabelEE
Modelgegevens
MerkMSIIiyama
EAN47113772512044948570125562
MPN (Manufacturer Part Number)MAG 255XFGB2591HSU-B1
Kleur-Zwart
CE markeringZichtbaarZichtbaar
Introductie2552026
Fabrieksgarantie termijn3 jaar3 jaar
Uitzonderingen fabrieksgarantieGebruikersschadex
Reparatie typeCarry-inPick-up en return
Taal handleiding
  • Nederlands
  • Engels
  • Duits
  • Engels
  • Frans
  • Nederlands
  • Universeel
Verpakking
Verpakking lengte629 mm142 mm
Verpakking breedte413 mm630 mm
Verpakking hoogte121 mm504 mm
Verpakkingsgewicht5155 g8030 g
Verpakkingsinhoudbeeldscherm, Snelstartgids, NetsnoerStroom (1.8m), USB (1.8m), DP (1.8m) - kabel
Informatie over de fabrikant
Fabrikant NaamMSI Computer Europe B.V.iiyama International
Overige kenmerken
Maximale beeldscherm verversing snelheid300 Hz—
Productinformatieblad URLhttps://www.msi.com/Monitor/MAG-255XF—
EAN
EAN47113772512044948570125562

Bol.com aanbod

Geen bol.com aanbod beschikbaar voor MSI MAG 255XF - Full HD Gaming Monitor - Rapid IPS - 300Hz - 24.5 Inch.

Bol.com aanbod

€ 171,60
Levering
Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
Bezorgd
Vanaf 20 okt in huis
Verkoper
HardwareXL by Informatique
Conditie
Nieuw

Prijzen per winkel

SpecificatiesMSI MAG 255XF - Full HD Gaming Monitor - Rapid IPS - 300Hz - 24.5 Inchiiyama G-Master Gold Phoenix GB2591HSU-B1 24.5'' gaming monitor
Laagste prijs€ 136,87Beste€ 169,00
Hoogste prijs€ 189,00€ 171,60
Prijsverschil€ 32,13 (MSI MAG 255XF - Full HD Gaming Monitor - Rapid IPS - 300Hz - 24.5 Inch is goedkoper)
Winkels4 winkels2 winkels
Goedkoopste winkelbol.comAlternate
Prijs per winkel
Alternate€ 189,00€ 169,00★
art & craft€ 139,00—
bol.com€ 136,87★€ 171,60
joybuy€ 165,00—
Bekijk dealBekijk deal

MSI MAG 255XF - Full HD Gaming Monitor - Rapid IPS - 300Hz - 24.5 Inch vs iiyama G-Master Gold Phoenix GB2591HSU-B1 24.5'' gaming monitor: welke past bij jou?

Twijfel je tussen de MSI MAG 255XF - Full HD Gaming Monitor - Rapid IPS - 300Hz - 24.5 Inch en de iiyama G-Master Gold Phoenix GB2591HSU-B1 24.5'' gaming monitor? Bekijk de specificaties en prijzen om de beste keuze te maken.

Het prijsverschil is € 32,13. De MSI MAG 255XF - Full HD Gaming Monitor - Rapid IPS - 300Hz - 24.5 Inch is momenteel de voordeligste optie.

Koopgids

Beste monitor voor studenten 2026 – Top 5 →