MPG 491CQPXDE QD-OLED computer monitor vs Samsung Odyssey G9 LS49DG954SUXEN - DQHD OLED Ultrawide Curved Gaming Monitor - 240Hz - 49 Inch

Vergelijk specificaties, prijzen en aanbiedingen om de beste keuze te maken.

Prijzen bijgewerkt 1 oktober 2026

MPG 491CQPXDE QD-OLED computer monitor

MPG 491CQPXDE QD-OLED computer monitor

€ 1.035,00

Bekijk deal
Samsung Odyssey G9 LS49DG954SUXEN - DQHD OLED Ultrawide Curved Gaming Monitor - 240Hz - 49 Inch

Samsung Odyssey G9 LS49DG954SUXEN - DQHD OLED Ultrawide Curved Gaming Monitor - 240Hz - 49 Inch

€ 959,00

Bekijk deal

Specificaties vergelijken

SpecificatieMPG 491CQPXDE QD-OLED computer monitorSamsung Odyssey G9 LS49DG954SUXEN - DQHD OLED Ultrawide Curved Gaming Monitor - 240Hz - 49 Inch
Beeldscherm
Schermgrootte49 Inch49 Inch
Beeldschermresolutie5120 x 14405120 x 1440
Beeldverhouding32:0932:09
Screen technologieOLEDOLED
CurvedJaJa
TouchscreenNeeNee
Type OLED—QD OLED
Goed om te weten
Monitor optiesNiet van toepassing
  • Afstandsbediening
  • Ingebouwde luidsprekers
Gebruiker segment
  • Gaming
  • Grafische vormgeving
  • Kantoor
  • Dagelijks gebruik
Gaming
DraagbaarNeeNee
SmartNeeJa
Type smart besturingssysteemGeen besturingssysteemTizen
Draaibaar schermJaNee
Hoogte instelbaarJaJa
KantelbaarJaNee
90 graden kantelbaarNeeNee
LuidsprekersNeeJa
Ingebouwde webcamNeeNee
Inclusief monitor voetJaJa
VESA maatVESA 100mm x 100mmVESA 100mm x 100mm
Geschikt voor console gaming—Ja
Aansluitingsmogelijkheden
Type aansluiting
  • HDMI
  • DisplayPort
  • USB 3.2
  • HDMI
  • DisplayPort
  • USB-C
Type input/outputDisplayport 1.4Displayport 1.4
HDMI versieHDMI 2.1HDMI 2.1
Aantal HDMI 2.1 poorten21
Aantal Displayport 1.411
Aantal HDMI 1.4 poorten—Geen
Aantal HDMI 2.0 poorten—Geen
Aantal USB-C poorten—1
USB-C voeding—Nee
Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen—Geen
Aantal VGA poorten—Geen
Micro DisplayPort—Geen
Micro HDMI—1
Belangrijk voor gaming
Scherm responstijd0.03 milliseconde0.03 milliseconde
Standaard beeldscherm verversing snelheid240 Hz240 Hz
Type syncFreeSyncFreeSync
Kleurweergave- en kwaliteit
KleurechtheidAdobeRGB
  • DCI P-3 kleurdekking
  • sRGB
sRGBMeer dan 100%Minder dan 99%
AdobeRGBMinder dan 99%Geen ondersteuning
Contrast ratio1500000:11000000:1
Blauw licht filterJaJa
Helderheid250250
Automatische helderheidJaJa
HDRJaJa
Type HDRHDR 400HDR 10
Kijkhoek0178
DCI P-3 Kleurdekking—95%-99%
Fysieke kenmerken
Product lengte32.80 cm23.69 cm
Product breedte119.50 cm119.47 cm
Product hoogte41 cm52.93 cm
Afmetingen zonder voet1195 x 190 x 372 mm1194.7 x 180.8 x 365 mm
Product gewicht1.06 kg0.01 kg
KabelmanagementJaJa
Energieverbruik
Energieverbruik in stand -by modus0.50.5
Vermogen98 W70 W
Waarde energielabelGG
Modelgegevens
MerkMSISamsung
EAN47113772525608806095693392
MPN (Manufacturer Part Number)MPG 491CQPXDE QD-OLEDLS49DG954SUXEN
KleurZwart-
CE markeringZichtbaarZichtbaar
Introductie20252024
Fabrieksgarantie termijn2 jaar2 jaar
Uitzonderingen fabrieksgarantieGebruikersfouten en schadesBurn-in at normal usage covered within warranty.(But, not covered for Commercial, abuse or mis-use)
Reparatie typeCarry-in
  • Pick-up en return
  • On-site repair
Taal handleidingUniverseelUniverseel
Verpakking
Verpakking lengte301 mm474 mm
Verpakking breedte135 mm1352 mm
Verpakking hoogte520 mm240 mm
Verpakkingsgewicht16400 g18500 g
VerpakkingsinhoudMonitor1,5 M stroom kabel, DP kabel, remote controller , USB-C kabel,
Informatie over de fabrikant
Fabrikant NaamMicro?Star International Co., Ltd.Samsung Electronics GmbH
Overige kenmerken
Maximale beeldscherm verversing snelheid240 Hz240 Hz
Beschikbare reserveonderdelen—Geen informatie beschikbaar
EAN
EAN47113772525608806095693392

Bol.com aanbod

Geen bol.com aanbod beschikbaar voor MPG 491CQPXDE QD-OLED computer monitor.

Bol.com aanbod

€ 959,00
Hoge korting-20%Was € 1.199,00 · Bespaar € 240,00
Levering
Uiterlijk 28 oktober in huis
Bezorgd
Tussen 27 okt en 28 okt in huis
Verkoper
Art and Craft
Conditie
Nieuw

Prijzen per winkel

SpecificatiesMPG 491CQPXDE QD-OLED computer monitorSamsung Odyssey G9 LS49DG954SUXEN - DQHD OLED Ultrawide Curved Gaming Monitor - 240Hz - 49 Inch
Laagste prijs€ 1.035,00€ 959,00Beste
Hoogste prijs€ 1.035,00€ 959,00
Prijsverschil€ 76,00 (Samsung Odyssey G9 LS49DG954SUXEN - DQHD OLED Ultrawide Curved Gaming Monitor - 240Hz - 49 Inch is goedkoper)
Winkels1 winkel2 winkels
Goedkoopste winkelbol.combol.com
Prijs per winkel
art & craft—€ 959,00
bol.com€ 1.035,00€ 959,00★
Bekijk dealBekijk deal

MPG 491CQPXDE QD-OLED computer monitor vs Samsung Odyssey G9 LS49DG954SUXEN - DQHD OLED Ultrawide Curved Gaming Monitor - 240Hz - 49 Inch: welke past bij jou?

Twijfel je tussen de MPG 491CQPXDE QD-OLED computer monitor en de Samsung Odyssey G9 LS49DG954SUXEN - DQHD OLED Ultrawide Curved Gaming Monitor - 240Hz - 49 Inch? Bekijk de specificaties en prijzen om de beste keuze te maken.

Het prijsverschil is € 76,00. De Samsung Odyssey G9 LS49DG954SUXEN - DQHD OLED Ultrawide Curved Gaming Monitor - 240Hz - 49 Inch is momenteel de voordeligste optie.

Koopgids

Beste monitor voor studenten 2026 – Top 5 →