Monitor Philips 221S8LDAB/00 21,5" FHD WLED vs Philips 221V8A/00 Serie - Full HD LED Monitor - 21.5 inch - VA Scherm - Ingebouwde Luidsprekers

Vergelijk specificaties, prijzen en aanbiedingen om de beste keuze te maken.

Prijzen bijgewerkt 1 oktober 2026

Monitor Philips 221S8LDAB/00         21,5" FHD WLED

Monitor Philips 221S8LDAB/00 21,5" FHD WLED

€ 164,95

Bekijk deal
Philips 221V8A/00 Serie - Full HD LED Monitor - 21.5 inch - VA Scherm - Ingebouwde Luidsprekers

Philips 221V8A/00 Serie - Full HD LED Monitor - 21.5 inch - VA Scherm - Ingebouwde Luidsprekers

€ 96,51

Bekijk deal

Specificaties vergelijken

SpecificatieMonitor Philips 221S8LDAB/00 21,5" FHD WLEDPhilips 221V8A/00 Serie - Full HD LED Monitor - 21.5 inch - VA Scherm - Ingebouwde Luidsprekers
Beeldscherm
Schermgrootte21.5 Inch21.5 Inch
Beeldschermresolutie1920 x 10801920 x 1080
Beeldverhouding16:0916:09
Screen technologieLEDVA
CurvedNeeNee
TouchscreenNeeJa
Goed om te weten
Monitor opties
  • Ingebouwde microfoon
  • Ingebouwde webcam
Niet van toepassing
Gebruiker segmentDagelijks gebruikDagelijks gebruik
Geschikt voor console gamingNeeNee
DraagbaarNeeNee
SmartNeeNee
Type smart besturingssysteemGeen besturingssysteemGeen besturingssysteem
Draaibaar schermNeeNee
Hoogte instelbaarNeeNee
KantelbaarJaJa
90 graden kantelbaarNeeNee
LuidsprekersJaJa
Ingebouwde webcamNeeNee
Inclusief monitor voetJaJa
VESA maatVESA 100mm x 100mmVESA 100mm x 100mm
Aansluitingsmogelijkheden
Type aansluiting
  • DVI
  • 3,5 mm mini-jack (AUX)
  • HDMI
  • VGA
HDMI
HDMI versieHDMI 1.4HDMI 1.4
Aantal HDMI 1.4 poorten11
Aantal HDMI 2.0 poortenGeen—
Aantal HDMI 2.1 poortenGeen—
Aantal USB-C poortenGeenGeen
USB-C vermogenN.v.t.—
Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A)GeenGeen
Aantal USB 2.0 poortenGeenGeen
Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen11
Aantal VGA poorten11
USB-C voeding—Nee
Micro DisplayPort—Geen
Micro HDMI—Geen
Belangrijk voor gaming
Scherm responstijd1 milliseconde4 milliseconde
Standaard beeldscherm verversing snelheid60 Hz75 Hz
Type sync—FreeSync
Kleurweergave- en kwaliteit
KleurechtheidsRGBsRGB
sRGBMinder dan 99%Geen sRGB ondersteuning
AdobeRGBMinder dan 99%Minder dan 99%
Contrast ratio1000:13000:1
Blauw licht filterJaJa
Helderheid250200 cd/m²
Automatische helderheidNeeNee
HDRNeeNee
Type HDRGeen HDRGeen HDR
Kijkhoek160178
Fysieke kenmerken
Product lengte4.70 cm4.50 cm
Product breedte50.40 cm49.20 cm
Product hoogte30.40 cm29.50 cm
Afmetingen zonder voet504 x 47 x 304 mm492 x 295 x 45
Product gewicht0.00 kg3.60 kg
Kabelmanagement—Nee
Energieverbruik
Energieverbruik in stand -by modus0.30.5
Vermogen13.04 W13.3 W
Waarde energielabelEE
Modelgegevens
MerkPhilipsPhilips
EAN87125817502518712581760199
MPN (Manufacturer Part Number)221S8LDAB/00221V8A/00
Kleur-Zwart
CE markeringZichtbaarZichtbaar
Uitzonderingen fabrieksgarantieSchadeMechanische schade en schade door externe factoren. Normale slijtage van het product. Wijzigingen aan het product door onbevoegde personen. Oplaadbare cellen (batterijen) ingebouwd in powerbanks
Reparatie typeCarry-inPick-up en return
Taal handleidingEngelsUniverseel
Introductie—221
Fabrieksgarantie termijn—1 jaar
Verpakking
Verpakking lengte138 mm220 mm
Verpakking breedte560 mm492 mm
Verpakking hoogte452 mm376 mm
Verpakkingsgewicht4410 g2.61 kg
Verpakkingsinhoudgebruikershandleiding, meegeleverde kabels: AC,Audio (3.5mm),HDMI,VGAMonitor met standaard; Przewód D-Sub; Przewód audio; Przewód zasilający; Documentatiegebruikers
Informatie over de fabrikant
Fabrikant NaamKoninklijke Philips N.V.MMD-Monitors & Displays Nederland B.V.
Overige kenmerken
Maximale beeldscherm verversing snelheid60 Hz75 Hz
Beschikbare reserveonderdelen—Geen informatie beschikbaar
EAN
EAN87125817502518712581760199

Bol.com aanbod

Bol.com aanbod

€ 164,95
Levering
Uiterlijk 5 november in huis
Bezorgd
Tussen 30 okt en 5 nov in huis
Verkoper
MyPC
Conditie
Nieuw
Geen bol.com aanbod beschikbaar voor Philips 221V8A/00 Serie - Full HD LED Monitor - 21.5 inch - VA Scherm - Ingebouwde Luidsprekers.

Prijzen per winkel

SpecificatiesMonitor Philips 221S8LDAB/00 21,5" FHD WLEDPhilips 221V8A/00 Serie - Full HD LED Monitor - 21.5 inch - VA Scherm - Ingebouwde Luidsprekers
Laagste prijs€ 164,95€ 96,51Beste
Hoogste prijs€ 164,95€ 96,51
Prijsverschil€ 68,44 (Philips 221V8A/00 Serie - Full HD LED Monitor - 21.5 inch - VA Scherm - Ingebouwde Luidsprekers is goedkoper)
Winkels1 winkel1 winkel
Goedkoopste winkelbol.combol.com
Prijs per winkel
bol.com€ 164,95€ 96,51★
Bekijk dealBekijk deal

Monitor Philips 221S8LDAB/00 21,5" FHD WLED vs Philips 221V8A/00 Serie - Full HD LED Monitor - 21.5 inch - VA Scherm - Ingebouwde Luidsprekers: welke past bij jou?

Twijfel je tussen de Monitor Philips 221S8LDAB/00 21,5" FHD WLED en de Philips 221V8A/00 Serie - Full HD LED Monitor - 21.5 inch - VA Scherm - Ingebouwde Luidsprekers? Bekijk de specificaties en prijzen om de beste keuze te maken.

Het prijsverschil is € 68,44. De Philips 221V8A/00 Serie - Full HD LED Monitor - 21.5 inch - VA Scherm - Ingebouwde Luidsprekers is momenteel de voordeligste optie.

Koopgids

Beste monitor voor studenten 2026 – Top 5 →