LG UltraGear 24GS60F - Full HD IPS Gaming Monitor - 180hz - 1 ms - 24 inch vs LG UltraGear 24G411A-B - Full HD IPS Gaming Monitor - 144hz - 24 inch

Vergelijk specificaties, prijzen en aanbiedingen om de beste keuze te maken.

Prijzen bijgewerkt 24 oktober 2026

LG UltraGear 24GS60F - Full HD IPS Gaming Monitor - 180hz - 1 ms - 24 inch

LG UltraGear 24GS60F - Full HD IPS Gaming Monitor - 180hz - 1 ms - 24 inch

€ 134,47

Bekijk deal
LG UltraGear 24G411A-B - Full HD IPS Gaming Monitor - 144hz - 24 inch

LG UltraGear 24G411A-B - Full HD IPS Gaming Monitor - 144hz - 24 inch

€ 98,70

Bekijk deal

Specificaties vergelijken

SpecificatieLG UltraGear 24GS60F - Full HD IPS Gaming Monitor - 180hz - 1 ms - 24 inchLG UltraGear 24G411A-B - Full HD IPS Gaming Monitor - 144hz - 24 inch
Beeldscherm
Schermgrootte24 Inch24 Inch
Beeldschermresolutie1920 x 10801920 x 1080
Beeldverhouding16:0916:09
Screen technologieIPSIPS
CurvedNeeNee
TouchscreenNeeNee
Goed om te weten
Monitor optiesNiet van toepassing—
Gebruiker segment
  • Dagelijks gebruik
  • Gaming
  • Grafische vormgeving
  • Kantoor
Gaming
Geschikt voor console gamingJaJa
DraagbaarNeeJa
SmartNeeNee
Type smart besturingssysteemGeen besturingssysteemGeen besturingssysteem
Draaibaar schermJaNee
Hoogte instelbaarNeeNee
KantelbaarJaJa
90 graden kantelbaarNeeNee
LuidsprekersNeeNee
Ingebouwde webcamNeeNee
Inclusief monitor voetJaJa
VESA maatVESA 100mm x 100mmVESA 100mm x 100mm
Aansluitingsmogelijkheden
Type aansluiting
  • DisplayPort
  • HDMI
  • HDMI
  • DisplayPort
Type input/outputDisplayport 1.4Displayport 1.4
HDMI versieHDMI 2.0HDMI 2.0
Aantal HDMI 1.4 poortenGeen—
Aantal HDMI 2.0 poorten21
Aantal HDMI 2.1 poortenGeen—
Aantal Displayport 1.411
Aantal USB-C poortenGeen—
Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A)Geen—
Aantal USB 2.0 poortenGeen—
Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen11
Aantal VGA poortenGeenGeen
Belangrijk voor gaming
Scherm responstijd1 milliseconde5 milliseconde
Standaard beeldscherm verversing snelheid180 Hz144 Hz
Type sync
  • FreeSync
  • G-Sync compatible
  • FreeSync
  • G-Sync compatible
Kleurweergave- en kwaliteit
KleurechtheidsRGBsRGB
DCI P-3 Kleurdekking95%-99%—
sRGB99%Minder dan 99%
AdobeRGBMinder dan 99%Geen ondersteuning
Contrast ratio1000:11500:1
Blauw licht filterJaJa
Helderheid250250 cd/m²
Automatische helderheidNeeJa
HDRJaJa
Type HDRHDR 10HDR 10
Kijkhoek178178
Fysieke kenmerken
Product lengte18.50 cm22 cm
Product breedte54.08 cm53.94 cm
Product hoogte40.89 cm41.20 cm
Afmetingen zonder voet540.8 x 42.8 x 323.8 mm539,4 x 317,1 x 38,7
Product gewicht4 kg3.30 kg
KabelmanagementNeeNee
Energieverbruik
Energieverbruik in stand -by modus0.50.3
Vermogen18 W13.8 W
Waarde energielabelED
Modelgegevens
MerkLGLG
EAN88060960123218806096571583
MPN (Manufacturer Part Number)24GS60F24G411A-B.AEU
Kleur--
CE markeringZichtbaarZichtbaar
Introductie20242025
Fabrieksgarantie termijn2 jaar2 jaar
Uitzonderingen fabrieksgarantieGebruikersschade-
Reparatie typeCarry-inCarry-in
Taal handleiding
  • Duits
  • Engels
  • Frans
  • Nederlands
  • Universeel
Universeel
Verpakking
Verpakking lengte616 mm615 mm
Verpakking breedte390 mm385 mm
Verpakking hoogte150 mm135 mm
Verpakkingsgewicht5194 g4524 g
VerpakkingsinhoudMonitor, Adapter en Displayport kabelHDMI kabel
Informatie over de fabrikant
Fabrikant NaamLG Electronics IncLG Electronics
Overige kenmerken
Aanvullende garantiesGeen aanvullende garantie—
Aftersales Service(s)Carry in—
Beschikbare reserveonderdelen7 jaarGeen informatie beschikbaar
Maximale beeldscherm verversing snelheid180 Hz144 Hz
EAN
EAN88060960123218806096571583

Bol.com aanbod

Geen bol.com aanbod beschikbaar voor LG UltraGear 24GS60F - Full HD IPS Gaming Monitor - 180hz - 1 ms - 24 inch.

Bol.com aanbod

€ 98,70
Levering
Uiterlijk 31 oktober in huis
Bezorgd
Tussen 29 okt en 31 okt in huis
Verkoper
HardwareXL by Informatique
Conditie
Nieuw

Prijzen per winkel

SpecificatiesLG UltraGear 24GS60F - Full HD IPS Gaming Monitor - 180hz - 1 ms - 24 inchLG UltraGear 24G411A-B - Full HD IPS Gaming Monitor - 144hz - 24 inch
Laagste prijs€ 134,47€ 98,70Beste
Hoogste prijs€ 134,47€ 98,70
Prijsverschil€ 35,77 (LG UltraGear 24G411A-B - Full HD IPS Gaming Monitor - 144hz - 24 inch is goedkoper)
Winkels1 winkel1 winkel
Goedkoopste winkelbol.combol.com
Prijs per winkel
bol.com€ 134,47€ 98,70★
Bekijk dealBekijk deal

LG UltraGear 24GS60F - Full HD IPS Gaming Monitor - 180hz - 1 ms - 24 inch vs LG UltraGear 24G411A-B - Full HD IPS Gaming Monitor - 144hz - 24 inch: welke past bij jou?

Twijfel je tussen de LG UltraGear 24GS60F - Full HD IPS Gaming Monitor - 180hz - 1 ms - 24 inch en de LG UltraGear 24G411A-B - Full HD IPS Gaming Monitor - 144hz - 24 inch? Bekijk de specificaties en prijzen om de beste keuze te maken.

Het prijsverschil is € 35,77. De LG UltraGear 24G411A-B - Full HD IPS Gaming Monitor - 144hz - 24 inch is momenteel de voordeligste optie.

Koopgids

Beste monitor voor studenten 2026 – Top 5 →