Lenovo Legion Pro 27UD-10 computer monitor 67,3 cm (26.5") 3840 x 2160 Pixels 4K Ultra HD QD-OLED Zwart, Grijs vs Acer Predator X27 QD-OLED X27X1bmiippruzx computer monitor 67,3 cm (26.5") 3840 x 2160 Pixels 4K Ultra HD Zwart

Vergelijk specificaties, prijzen en aanbiedingen om de beste keuze te maken.

Prijzen bijgewerkt 14 oktober 2026

Lenovo Legion Pro 27UD-10 computer monitor 67,3 cm (26.5") 3840 x 2160 Pixels 4K Ultra HD QD-OLED Zwart, Grijs

Lenovo Legion Pro 27UD-10 computer monitor 67,3 cm (26.5") 3840 x 2160 Pixels 4K Ultra HD QD-OLED Zwart, Grijs

€ 561,49

Bekijk deal
Acer Predator X27 QD-OLED X27X1bmiippruzx computer monitor 67,3 cm (26.5") 3840 x 2160 Pixels 4K Ultra HD Zwart

Acer Predator X27 QD-OLED X27X1bmiippruzx computer monitor 67,3 cm (26.5") 3840 x 2160 Pixels 4K Ultra HD Zwart

€ 806,99

Bekijk deal

Specificaties vergelijken

SpecificatieLenovo Legion Pro 27UD-10 computer monitor 67,3 cm (26.5") 3840 x 2160 Pixels 4K Ultra HD QD-OLED Zwart, GrijsAcer Predator X27 QD-OLED X27X1bmiippruzx computer monitor 67,3 cm (26.5") 3840 x 2160 Pixels 4K Ultra HD Zwart
Beeldscherm
Schermgrootte26.5 Inch26.5 Inch
Beeldschermresolutie3840 x 21603840 x 2160
Beeldverhouding16:0916:09
Screen technologieOLEDOLED
CurvedNeeNee
TouchscreenNeeNee
Type OLED—QD OLED
Goed om te weten
Monitor optiesVerlichtingDual Mode
Gebruiker segment
  • Gaming
  • Dagelijks gebruik
  • Grafische vormgeving
  • Kantoor
Gaming
Geschikt voor console gamingJaJa
DraagbaarNeeNee
SmartNeeNee
Type smart besturingssysteemGeen besturingssysteemGeen besturingssysteem
Draaibaar schermJaJa
Hoogte instelbaarJaJa
KantelbaarJaJa
90 graden kantelbaarJaJa
LuidsprekersNeeJa
Ingebouwde webcamNeeNee
Inclusief monitor voetJaJa
VESA maatVESA 100mm x 100mmVESA 75mm x 75mm
Aansluitingsmogelijkheden
Type aansluiting
  • DisplayPort
  • HDMI
  • USB 2.0
  • USB 3.0
  • DisplayPort
  • HDMI
  • USB-C
Type input/outputDisplayport 1.4Displayport 1.4
HDMI versieHDMI 2.1HDMI 2.1
Aantal HDMI 2.1 poorten22
Aantal Displayport 1.412
Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A)3—
Aantal USB 2.0 poortenGeen—
Aantal USB-C poorten—1
USB-C voeding—Nee
Belangrijk voor gaming
Scherm responstijd0.03 milliseconde0.03 milliseconde
Standaard beeldscherm verversing snelheid240 Hz240 Hz
Type syncFreeSyncFreeSync
Kleurweergave- en kwaliteit
KleurechtheidAdobeRGBAdobeRGB
sRGB99%Minder dan 99%
AdobeRGBMinder dan 99%Minder dan 99%
Blauw licht filterJaJa
Helderheid2501000 cd/m²
Automatische helderheidJaJa
HDRJaJa
Type HDRHDR 400HDR 10
Kijkhoek178178
Contrast ratio—1500:1
Fysieke kenmerken
Product lengte20.34 cm0 cm
Product breedte61.03 cm0 cm
Product hoogte52.30 cm0 cm
Afmetingen zonder voet610.3 x 51 x 353.7 mm610.7 x 65 x 351.7 mm
Product gewicht6.30 kg0 kg
KabelmanagementJaJa
Energieverbruik
Energieverbruik in stand -by modus0.50.5
Vermogen55 W65 W
Waarde energielabelFG
Modelgegevens
MerkLenovoAcer
EAN01981581367094711474511218
MPN (Manufacturer Part Number)68CEGACBEUUM.GXXEE.109
KleurZwart;GrijsZwart
CE markeringZichtbaarZichtbaar
Introductie20252026
Fabrieksgarantie termijn2 jaar2 jaar
Uitzonderingen fabrieksgarantieGebruikerschadeGebruikerschades
Reparatie typeCarry-inCarry-in
Taal handleidingUniverseelUniverseel
Verpakking
Verpakking lengte150 mm167 mm
Verpakking breedte763 mm834 mm
Verpakking hoogte486 mm480 mm
Verpakkingsgewicht9500 g9650 g
Verpakkingsinhoud1 x Monitor1 x Monitor
Informatie over de fabrikant
Fabrikant NaamAction S.A.Acer
Overige kenmerken
Beschikbare reserveonderdelen7 jaarGeen informatie beschikbaar
Maximale beeldscherm verversing snelheid240 Hz240 Hz
EAN
EAN01981581367094711474511218

Bol.com aanbod

Bol.com aanbod

€ 561,49
Hoge korting-33%Was € 836,54 · Bespaar € 275,05
Levering
Uiterlijk 2 november in huis
Bezorgd
Tussen 29 okt en 2 nov in huis
Verkoper
SUPER MERCHANT
Conditie
Nieuw
Geen bol.com aanbod beschikbaar voor Acer Predator X27 QD-OLED X27X1bmiippruzx computer monitor 67,3 cm (26.5") 3840 x 2160 Pixels 4K Ultra HD Zwart.

Prijzen per winkel

SpecificatiesLenovo Legion Pro 27UD-10 computer monitor 67,3 cm (26.5") 3840 x 2160 Pixels 4K Ultra HD QD-OLED Zwart, GrijsAcer Predator X27 QD-OLED X27X1bmiippruzx computer monitor 67,3 cm (26.5") 3840 x 2160 Pixels 4K Ultra HD Zwart
Laagste prijs€ 561,49Beste€ 806,99
Hoogste prijs€ 561,49€ 806,99
Prijsverschil€ 245,50 (Lenovo Legion Pro 27UD-10 computer monitor 67,3 cm (26.5") 3840 x 2160 Pixels 4K Ultra HD QD-OLED Zwart, Grijs is goedkoper)
Winkels1 winkel1 winkel
Goedkoopste winkelbol.combol.com
Prijs per winkel
bol.com€ 561,49★€ 806,99
Bekijk dealBekijk deal

Lenovo Legion Pro 27UD-10 computer monitor 67,3 cm (26.5") 3840 x 2160 Pixels 4K Ultra HD QD-OLED Zwart, Grijs vs Acer Predator X27 QD-OLED X27X1bmiippruzx computer monitor 67,3 cm (26.5") 3840 x 2160 Pixels 4K Ultra HD Zwart: welke past bij jou?

Twijfel je tussen de Lenovo Legion Pro 27UD-10 computer monitor 67,3 cm (26.5") 3840 x 2160 Pixels 4K Ultra HD QD-OLED Zwart, Grijs en de Acer Predator X27 QD-OLED X27X1bmiippruzx computer monitor 67,3 cm (26.5") 3840 x 2160 Pixels 4K Ultra HD Zwart? Bekijk de specificaties en prijzen om de beste keuze te maken.

Het prijsverschil is € 245,50. De Lenovo Legion Pro 27UD-10 computer monitor 67,3 cm (26.5") 3840 x 2160 Pixels 4K Ultra HD QD-OLED Zwart, Grijs is momenteel de voordeligste optie.

Koopgids

Beste monitor voor studenten 2026 – Top 5 →