JVC HA-F160-G-EP - In Ear hoofdtelefoon - Groen vs Trust Buddi - Kinder Koptelefoon - In-ear - Roze

Vergelijk specificaties, prijzen en aanbiedingen om de beste keuze te maken.

Prijzen bijgewerkt 20 oktober 2026

JVC HA-F160-G-EP - In Ear hoofdtelefoon - Groen

JVC HA-F160-G-EP - In Ear hoofdtelefoon - Groen

€ 12,29

Bekijk deal
Trust Buddi - Kinder Koptelefoon - In-ear - Roze

Trust Buddi - Kinder Koptelefoon - In-ear - Roze

€ 12,99

Bekijk deal

Specificaties vergelijken

SpecificatieJVC HA-F160-G-EP - In Ear hoofdtelefoon - GroenTrust Buddi - Kinder Koptelefoon - In-ear - Roze
Algemene kenmerken
MerkJVCTrust
ModelIn-ear hoofdtelefoonBuddi Kids
EAN49757694156168713439234206
MPN (Manufacturer Part Number)HAF160GEP23420
KleurGroenRoze
Product gewicht5 g12 g
Audio
Hi-Res AudioNeeNee
Noise cancellingNeeNee
VolumebegrenzingNeeJa
Minimale frequentie20 Hz20000 Hz
Maximale frequentie18000 Hz20 Hz
Connectiviteit
Type draadloze koptelefoonverbindingNiet draadloosNiet draadloos
Bluetooth versieGeen BluetoothGeen Bluetooth
Draadloos bereik0 m0 m
NFCNeeNee
Bluetooth vereistNeeNee
Technische specificaties
Type oordopjesEarbudsIn-ear
Type klankkastOpenGesloten
WaterbestendigNeeNee
IP-certificeringGeen IP certificeringIP00 (Geen bescherming)
Bediening AudioUniverseelUniverseel
Type microfoonGeen microfoonIn snoer
Batterij
Maximale batterijduur0 uur0 uur
OplaadbaarNeeNee
Draadloos opladenNee—
VoedingstypeGeen voedingstypeGeen voedingstype
Kabels
Kabellengte1 m1 m
Kabel los te koppelenNeeNee
Introductie en ondersteuning
Introductiejaar2021—
Ondersteuning met updatesNiet van toepassingNiet van toepassing
Garantie
Fabrieksgarantie termijn2 jaar2 jaar
Reparatie typeCarry-inCarry-in
Uitzonderingen fabrieksgarantie0Geen
Verpakking
Verpakking breedte50 mm190 mm
Verpakking hoogte38 mm153 mm
Verpakking lengte168 mm193 mm
Taal handleidingUniverseelUniverseel
VerpakkingsinhoudOordopjes, handleidingIn-ear hoofdtelefoon 2 extra oordopjes Gebruiksaanwijzing
Informatie over de fabrikant
Fabrikant NaamJVCKENWOOD CooperationTrust International B.V.
Overige kenmerken
AI functionaliteitNeeNee
App vereist voor volledige functionaliteitNeeNee
App werkt op besturingssyteemNiet van toepassing—
CE markeringZichtbaarZichtbaar
Delen van gebruikersgegevens vereistNee—
In-ear monitor muzikantenNeeNee
Inclusief adapter(s)NeeNee
Inclusief smartcaseNeeNee
Ingebouwde MP3 spelerNeeNee
Intern geheugen / muziek op oordopje opslaanNeeNee
Kan omgevingsgeluid doorlaten (transparantiemodus)NeeNee
Kan zelfstandig met internet verbindenNeeNee
Maximum vermogen voor opladen0 W—
Meerdere maten eartips meegeleverdNeeJa
Met nekbandNeeNee
Met oorhaakNeeNee
Minimum vermogen voor opladen0 W—
Oordopjes gemaakt voorDagelijks gebruikDagelijks gebruik
Snel laden functionaliteitNeeNee
Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt dataNeeNee
Verpakkingsgewicht1 g918 g
Wifi vereistNeeNiet van toepassing
Bediening via oordopjes—
  • Oproepen beantwoorden/ophangen
  • Pauzere/afspelen
  • Volume regelen
EAN
EAN49757694156168713439234206

Bol.com aanbod

Bol.com aanbod

€ 12,29
Levering
Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
Bezorgd
Vanaf 21 okt in huis
Verkoper
bol.com
Conditie
Nieuw

Bol.com aanbod

€ 12,99
Levering
Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, vrijdag in huis
Bezorgd
Vanaf 23 okt in huis
Verkoper
Mr Mobile B.V.
Conditie
Nieuw

Prijzen per winkel

SpecificatiesJVC HA-F160-G-EP - In Ear hoofdtelefoon - GroenTrust Buddi - Kinder Koptelefoon - In-ear - Roze
Laagste prijs€ 12,29Beste€ 12,99
Hoogste prijs€ 12,29€ 12,99
Prijsverschil€ 0,70 (JVC HA-F160-G-EP - In Ear hoofdtelefoon - Groen is goedkoper)
Winkels1 winkel1 winkel
Goedkoopste winkelbol.combol.com
Prijs per winkel
bol.com€ 12,29★€ 12,99
Bekijk dealBekijk deal

JVC HA-F160-G-EP - In Ear hoofdtelefoon - Groen vs Trust Buddi - Kinder Koptelefoon - In-ear - Roze: welke past bij jou?

Twijfel je tussen de JVC HA-F160-G-EP - In Ear hoofdtelefoon - Groen en de Trust Buddi - Kinder Koptelefoon - In-ear - Roze? Bekijk de specificaties en prijzen om de beste keuze te maken.

Het prijsverschil is € 0,70. De JVC HA-F160-G-EP - In Ear hoofdtelefoon - Groen is momenteel de voordeligste optie.