iiyama G-MASTER GB3290QSU-B1 80 cm (31,5") Quad HD LED-monitor 2560 x 1440 pixels Zwart vs iiyama G-Master Red Eagle GB3261UHSCP-B1 31.5'' 4K UHD gaming monitor

Vergelijk specificaties, prijzen en aanbiedingen om de beste keuze te maken.

Prijzen bijgewerkt 20 oktober 2026

iiyama G-MASTER GB3290QSU-B1 80 cm (31,5") Quad HD LED-monitor 2560 x 1440 pixels Zwart

iiyama G-MASTER GB3290QSU-B1 80 cm (31,5") Quad HD LED-monitor 2560 x 1440 pixels Zwart

€ 312,55

Bekijk deal
iiyama G-Master Red Eagle GB3261UHSCP-B1 31.5'' 4K UHD gaming monitor

iiyama G-Master Red Eagle GB3261UHSCP-B1 31.5'' 4K UHD gaming monitor

€ 329,00

Bekijk deal

Specificaties vergelijken

Specificatieiiyama G-MASTER GB3290QSU-B1 80 cm (31,5") Quad HD LED-monitor 2560 x 1440 pixels Zwartiiyama G-Master Red Eagle GB3261UHSCP-B1 31.5'' 4K UHD gaming monitor
Beeldscherm
Schermgrootte31.5 Inch31.5 Inch
Beeldschermresolutie2560 x 14403840 x 2160
Beeldverhouding16:0916:09
Screen technologieIPSVA
CurvedNeeNee
TouchscreenNeeNee
Goed om te weten
Monitor optiesVerlichting—
Gebruiker segmentGaming
  • Dagelijks gebruik
  • Gaming
Geschikt voor console gamingJaJa
DraagbaarNeeNee
SmartNeeNee
Type smart besturingssysteemGeen besturingssysteemGeen besturingssysteem
Draaibaar schermNeeJa
Hoogte instelbaarJaJa
KantelbaarNeeJa
90 graden kantelbaarJaNee
LuidsprekersJaJa
Ingebouwde webcamNeeNee
Inclusief monitor voetJaJa
VESA maatVESA 100mm x 100mmVESA 100mm x 100mm
Aansluitingsmogelijkheden
Type aansluiting
  • DisplayPort
  • HDMI
  • USB 3.2
  • USB-C
  • 3,5 mm mini-jack (AUX)
  • DisplayPort
  • HDMI
  • USB 3.2
  • USB-C
Type input/outputDisplayport 1.4Displayport 1.4
HDMI versieHDMI 2.1HDMI 2.1
Aantal HDMI 2.1 poorten22
Aantal Displayport 1.411
Aantal USB-C poorten22
USB-C vermogen7.5 Watt95 Watt
USB-C voedingJaJa
Aantal VGA poortenGeenGeen
Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen—1
Belangrijk voor gaming
Scherm responstijd1 milliseconde0.6 milliseconde
Standaard beeldscherm verversing snelheid240 Hz144 Hz
Type syncFreesync PremiumFreesync Premium
Kleurweergave- en kwaliteit
sRGBMinder dan 99%Minder dan 99%
AdobeRGBMinder dan 99%Minder dan 99%
Contrast ratio1000:13000:1
Blauw licht filterJaJa
Helderheid400400 cd/m²
Automatische helderheidNeeNee
HDRJaJa
Kijkhoek178178
Type HDR—HDR 10
Fysieke kenmerken
Product lengte29 cm29 cm
Product breedte71.40 cm71.40 cm
Product hoogte60.80 cm45.30 cm
Afmetingen zonder voet80 cmx
Product gewicht0.01 kg8.60 kg
KabelmanagementJaJa
Energieverbruik
Energieverbruik in stand -by modus0.50.5
Vermogen40 W48 W
Waarde energielabelFG
Modelgegevens
MerkIiyamaIiyama
EAN49485701245104948570126286
MPN (Manufacturer Part Number)GB3290QSU-B1GB3261UHSCP-B1
KleurZwartzwart
CE markeringZichtbaarZichtbaar
Introductie20252025
Fabrieksgarantie termijn3 jaar3 jaar
Uitzonderingen fabrieksgarantiexx
Reparatie typePick-up en returnPick-up en return
Taal handleiding
  • Engels
  • Nederlands
  • Universeel
  • Engels
  • Nederlands
  • Universeel
Verpakking
Verpakking lengte790 mm690 mm
Verpakking breedte500 mm520 mm
Verpakking hoogte190 mm140 mm
Verpakkingsgewicht11900 g12080 g
VerpakkingsinhoudStroom (1.5m), USB (1.5m), HDMI (1.5m), DP (1.8m) - kabelStroom (1.85m), USB (1m), HDMI (1.85m), DP (1.85m) - Kabel
Informatie over de fabrikant
Fabrikant Naamiiyama Internationaliiyama International
Overige kenmerken
Maximale beeldscherm verversing snelheid240 Hz144 Hz
Beschikbare reserveonderdelen—Geen informatie beschikbaar
EAN
EAN49485701245104948570126286

Bol.com aanbod

Bol.com aanbod

€ 329,00
Levering
Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
Bezorgd
Vanaf 26 okt in huis
Verkoper
bol.com
Conditie
Nieuw

Bol.com aanbod

€ 329,00
Levering
Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
Bezorgd
Vanaf 26 okt in huis
Verkoper
bol.com
Conditie
Nieuw

Prijzen per winkel

Specificatiesiiyama G-MASTER GB3290QSU-B1 80 cm (31,5") Quad HD LED-monitor 2560 x 1440 pixels Zwartiiyama G-Master Red Eagle GB3261UHSCP-B1 31.5'' 4K UHD gaming monitor
Laagste prijs€ 312,55Beste€ 329,00
Hoogste prijs€ 329,00€ 329,00
Prijsverschil€ 16,45 (iiyama G-MASTER GB3290QSU-B1 80 cm (31,5") Quad HD LED-monitor 2560 x 1440 pixels Zwart is goedkoper)
Winkels3 winkels2 winkels
Goedkoopste winkelJoyBuyAlternate
Prijs per winkel
Alternate€ 329,00€ 329,00
bol.com€ 329,00€ 329,00
joybuy€ 312,55—
Bekijk dealBekijk deal

iiyama G-MASTER GB3290QSU-B1 80 cm (31,5") Quad HD LED-monitor 2560 x 1440 pixels Zwart vs iiyama G-Master Red Eagle GB3261UHSCP-B1 31.5'' 4K UHD gaming monitor: welke past bij jou?

Twijfel je tussen de iiyama G-MASTER GB3290QSU-B1 80 cm (31,5") Quad HD LED-monitor 2560 x 1440 pixels Zwart en de iiyama G-Master Red Eagle GB3261UHSCP-B1 31.5'' 4K UHD gaming monitor? Bekijk de specificaties en prijzen om de beste keuze te maken.

Het prijsverschil is € 16,45. De iiyama G-MASTER GB3290QSU-B1 80 cm (31,5") Quad HD LED-monitor 2560 x 1440 pixels Zwart is momenteel de voordeligste optie.

Koopgids

Beste monitor voor studenten 2026 – Top 5 →