GIGABYTE MO27U2 - 4K Ultra HD QD-OLED Gaming Monitor - 240hz - 27 inch vs GAME HERO® 27 inch 4K QD-OLED 0.03 ms Gaming Monitor - 240Hz

Vergelijk specificaties, prijzen en aanbiedingen om de beste keuze te maken.

Prijzen bijgewerkt 1 oktober 2026

GIGABYTE MO27U2 - 4K Ultra HD QD-OLED Gaming Monitor - 240hz - 27 inch

GIGABYTE MO27U2 - 4K Ultra HD QD-OLED Gaming Monitor - 240hz - 27 inch

€ 642,00

Bekijk deal
GAME HERO® 27 inch 4K QD-OLED 0.03 ms Gaming Monitor - 240Hz

GAME HERO® 27 inch 4K QD-OLED 0.03 ms Gaming Monitor - 240Hz

€ 999,00

Bekijk deal

Specificaties vergelijken

SpecificatieGIGABYTE MO27U2 - 4K Ultra HD QD-OLED Gaming Monitor - 240hz - 27 inchGAME HERO® 27 inch 4K QD-OLED 0.03 ms Gaming Monitor - 240Hz
Beeldscherm
Schermgrootte27 Inch27 Inch
Beeldschermresolutie3840 x 21603820 x 2160
Beeldverhouding16:099:16
Screen technologieOLEDOLED
Type OLEDQD OLED—
CurvedNeeNee
TouchscreenNeeNee
Goed om te weten
Monitor optiesNiet van toepassingVerlichting
Gebruiker segmentGamingGaming
Geschikt voor console gamingJaJa
DraagbaarNeeNee
SmartNeeNee
Type smart besturingssysteemGeen besturingssysteemGeen besturingssysteem
Draaibaar schermNeeJa
Hoogte instelbaarJaJa
KantelbaarNeeJa
90 graden kantelbaarJaJa
LuidsprekersJaJa
Ingebouwde webcamNeeNee
Inclusief monitor voetJaJa
VESA maatVESA 100mm x 100mmVESA 75mm x 75mm
Aansluitingsmogelijkheden
Type aansluiting
  • HDMI
  • DisplayPort
  • 3,5 mm mini-jack (AUX)
  • USB-C
  • HDMI
  • DisplayPort
  • USB-C
  • USB 2.0
  • 3,5 mm mini-jack (AUX)
Type input/outputDisplayport 1.4Displayport 1.4
HDMI versieHDMI 2.1HDMI 2.1
Aantal HDMI 2.1 poorten22
Aantal Displayport 1.411
Aantal USB-C poorten11
Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen11
Aantal VGA poortenGeenGeen
USB-C vermogen—N.v.t.
USB-C voeding—Ja
Aantal USB 2.0 poorten—2
Micro DisplayPort—Geen
Micro HDMI—Geen
Belangrijk voor gaming
Scherm responstijd0.03 milliseconde0.03 milliseconde
Standaard beeldscherm verversing snelheid240 Hz240 Hz
Type syncFreeSyncFreeSync
Kleurweergave- en kwaliteit
KleurechtheidDCI P-3 kleurdekkingsRGB
DCI P-3 Kleurdekking95%-99%—
sRGBMinder dan 99%100%
AdobeRGBMinder dan 99%Minder dan 99%
Contrast ratio1500000:11500000:1
Blauw licht filterNeeJa
Helderheid250450 cd/m²
Automatische helderheidNeeJa
HDRJaJa
Type HDRHDR 400HDR 400
Kijkhoek178178
Fysieke kenmerken
Product lengte18.75 cm611 cm
Product breedte61.03 cm311 cm
Product hoogte49.95 cm567 cm
Afmetingen zonder voet610.3 x 57.2 x 356.4 mm—
Product gewicht7.11 kg5.50 kg
KabelmanagementNeeJa
Energieverbruik
Energieverbruik in stand -by modus0.50.5
Vermogen45 W—
Waarde energielabelGG
Modelgegevens
MerkGIGABYTELC Power
EAN47193318640958720955863469
MPN (Manufacturer Part Number)MO27U28720955863469
KleurBlackZwart
CE markeringZichtbaarZichtbaar
Fabrieksgarantie termijn3 jaar3 jaar
Uitzonderingen fabrieksgarantieGebruikersschadeErnstige gebruiksschade
Reparatie typeCarry-inCarry-in
Taal handleiding
  • Duits
  • Engels
  • Frans
  • Nederlands
  • Universeel
Universeel
Introductie—27
Verpakking
Verpakking lengte160 mm810 mm
Verpakking breedte860 mm184 mm
Verpakking hoogte480 mm476 mm
Verpakkingsgewicht11300 g2 kg
Verpakkingsinhoud-Game Hero 26.5” 4K QD-OLED Gaming Monitor Standaard DP-kabel Stroomadapter Montagemateriaal Gebruikershandleiding
Informatie over de fabrikant
Fabrikant NaamGigabyteGAME HERO
Overige kenmerken
Beschikbare reserveonderdelenGeen informatie beschikbaar7 jaar
Maximale beeldscherm verversing snelheid240 Hz240 Hz
EAN
EAN47193318640958720955863469

Bol.com aanbod

Bol.com aanbod

€ 678,95
Korting-1%Was € 689,27 · Bespaar € 10,32
Levering
Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
Bezorgd
Vanaf 26 okt in huis
Verkoper
NoRRoD.nl powered by Paradigit
Conditie
Nieuw

Bol.com aanbod

€ 999,00
Levering
Uiterlijk 29 oktober in huis
Bezorgd
Tussen 28 okt en 29 okt in huis
Verkoper
GAME HERO
Conditie
Nieuw

Prijzen per winkel

SpecificatiesGIGABYTE MO27U2 - 4K Ultra HD QD-OLED Gaming Monitor - 240hz - 27 inchGAME HERO® 27 inch 4K QD-OLED 0.03 ms Gaming Monitor - 240Hz
Laagste prijs€ 642,00Beste€ 999,00
Hoogste prijs€ 699,00€ 999,00
Prijsverschil€ 357,00 (GIGABYTE MO27U2 - 4K Ultra HD QD-OLED Gaming Monitor - 240hz - 27 inch is goedkoper)
Winkels2 winkels1 winkel
Goedkoopste winkelbol.combol.com
Prijs per winkel
Alternate€ 699,00—
bol.com€ 642,00★€ 999,00
Bekijk dealBekijk deal

GIGABYTE MO27U2 - 4K Ultra HD QD-OLED Gaming Monitor - 240hz - 27 inch vs GAME HERO® 27 inch 4K QD-OLED 0.03 ms Gaming Monitor - 240Hz: welke past bij jou?

Twijfel je tussen de GIGABYTE MO27U2 - 4K Ultra HD QD-OLED Gaming Monitor - 240hz - 27 inch en de GAME HERO® 27 inch 4K QD-OLED 0.03 ms Gaming Monitor - 240Hz? Bekijk de specificaties en prijzen om de beste keuze te maken.

Het prijsverschil is € 357,00. De GIGABYTE MO27U2 - 4K Ultra HD QD-OLED Gaming Monitor - 240hz - 27 inch is momenteel de voordeligste optie.

Koopgids

Beste monitor voor studenten 2026 – Top 5 →