Gigabyte GS27U - 4K IPS Gaming Monitor - 160Hz - 27 inch vs GIGABYTE GS25F2 24.5'' gaming monitor

Vergelijk specificaties, prijzen en aanbiedingen om de beste keuze te maken.

Prijzen bijgewerkt 16 oktober 2026

Gigabyte GS27U - 4K IPS Gaming Monitor - 160Hz - 27 inch

Gigabyte GS27U - 4K IPS Gaming Monitor - 160Hz - 27 inch

€ 290,60

Bekijk deal
GIGABYTE GS25F2 24.5'' gaming monitor

GIGABYTE GS25F2 24.5'' gaming monitor

€ 109,00

Bekijk deal

Specificaties vergelijken

SpecificatieGigabyte GS27U - 4K IPS Gaming Monitor - 160Hz - 27 inchGIGABYTE GS25F2 24.5'' gaming monitor
Beeldscherm
Schermgrootte27 Inch24.5 Inch
Beeldschermresolutie3840 x 21601920 x 1080
Beeldverhouding16:0916:09
Screen technologieIPSIPS
CurvedNeeNee
TouchscreenNeeNee
Goed om te weten
Gebruiker segmentGamingGaming
Geschikt voor console gamingJaJa
DraagbaarNeeNee
SmartNeeNee
Type smart besturingssysteemGeen besturingssysteemGeen besturingssysteem
Draaibaar schermNeeNee
Hoogte instelbaarNeeNee
KantelbaarNeeJa
90 graden kantelbaarNeeNee
LuidsprekersNeeJa
Ingebouwde webcamNeeNee
Inclusief monitor voetJaJa
VESA maatVESA 100mm x 100mmVESA 100mm x 100mm
Monitor opties—Niet van toepassing
Aansluitingsmogelijkheden
Type aansluiting
  • HDMI
  • DisplayPort
  • DisplayPort
  • HDMI
Type input/outputDisplayport 1.4Displayport 1.4
HDMI versieHDMI 2.1HDMI 2.0
Aantal HDMI 1.4 poortenGeenGeen
Aantal HDMI 2.0 poorten22
Aantal HDMI 2.1 poorten2Geen
Aantal Displayport 1.21—
Aantal Displayport 1.411
Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen11
Aantal VGA poortenGeenGeen
Micro DisplayPortGeenGeen
Micro HDMIGeenGeen
Aantal USB-C poorten—Geen
USB-C vermogen—N.v.t.
USB-C voeding—Nee
Aantal Thunderbolt 3 USB-C poorten—Geen
Aantal Thunderbolt 4 USB-C poorten—Geen
Aantal USB 3.1 poorten—Geen
Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A)—Geen
Aantal USB 2.0 poorten—Geen
Belangrijk voor gaming
Scherm responstijd1 milliseconde1 milliseconde
Standaard beeldscherm verversing snelheid160 Hz200 Hz
Type syncFreeSyncFreesync Premium
Kleurweergave- en kwaliteit
Kleurechtheid
  • DCI P-3 kleurdekking
  • sRGB
sRGB
DCI P-3 Kleurdekking90%-95%Geen
sRGBMeer dan 100%Meer dan 100%
AdobeRGBMinder dan 99%Minder dan 99%
Contrast ratio1000:11000:1
Blauw licht filterJaJa
Helderheid350300 cd/m²
HDRJaJa
Type HDRHDR 400HDR 10
Kijkhoek178178.0
Automatische helderheid—Nee
Fysieke kenmerken
Product lengte17.20 cm17.94 cm
Product breedte61.37 cm55.69 cm
Product hoogte44.74 cm40.20 cm
Afmetingen zonder voet613 x 53.47 x 369.6 mm556,9 x 321,5 x 51,3 mm
Product gewicht3.61 kg3.11 kg
KabelmanagementNeeNee
Energieverbruik
Energieverbruik in stand -by modus0.50.5
Vermogen34 W18 W
Waarde energielabelFE
Modelgegevens
MerkGIGABYTEGIGABYTE
EAN47193318607454719331866259
MPN (Manufacturer Part Number)GS27U EK1GS25F2
Kleur--
CE markeringZichtbaarZichtbaar
Introductie2725
Fabrieksgarantie termijn3 jaar3 jaar
Uitzonderingen fabrieksgarantieGebruikersschadeGebruikersschade
Reparatie typeCarry-inCarry-in
Taal handleiding
  • Duits
  • Engels
  • Frans
  • Nederlands
  • Universeel
  • Duits
  • Engels
  • Frans
  • Nederlands
  • Universeel
Verpakking
Verpakking lengte500 mm634 mm
Verpakking breedte740 mm428 mm
Verpakking hoogte156 mm126 mm
Verpakkingsgewicht7300 g4469 g
Verpakkingsinhoud-stroomkabel - hdmi kabel
Informatie over de fabrikant
Fabrikant NaamGigabyteGIGABYTE Technology Co., Ltd.
Overige kenmerken
Beschikbare reserveonderdelenGeen informatie beschikbaarGeen informatie beschikbaar
Maximale beeldscherm verversing snelheid—200 Hz
EAN
EAN47193318607454719331866259

Bol.com aanbod

Bol.com aanbod

€ 280,00
Hoge korting-21%Was € 353,74 · Bespaar € 73,74
Levering
Uiterlijk 22 oktober in huis
Bezorgd
Tussen 21 okt en 22 okt in huis
Verkoper
HardwareXL by Informatique
Conditie
Nieuw

Bol.com aanbod

€ 114,90
Levering
Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
Bezorgd
Vanaf 19 okt in huis
Verkoper
bol.com
Conditie
Nieuw

Prijzen per winkel

SpecificatiesGigabyte GS27U - 4K IPS Gaming Monitor - 160Hz - 27 inchGIGABYTE GS25F2 24.5'' gaming monitor
Laagste prijs€ 290,60€ 109,00Beste
Hoogste prijs€ 290,60€ 114,90
Prijsverschil€ 181,60 (GIGABYTE GS25F2 24.5'' gaming monitor is goedkoper)
Winkels1 winkel2 winkels
Goedkoopste winkelbol.comAlternate
Prijs per winkel
Alternate—€ 109,00
bol.com€ 290,60€ 114,90★
Bekijk dealBekijk deal

Gigabyte GS27U - 4K IPS Gaming Monitor - 160Hz - 27 inch vs GIGABYTE GS25F2 24.5'' gaming monitor: welke past bij jou?

Twijfel je tussen de Gigabyte GS27U - 4K IPS Gaming Monitor - 160Hz - 27 inch en de GIGABYTE GS25F2 24.5'' gaming monitor? Bekijk de specificaties en prijzen om de beste keuze te maken.

Het prijsverschil is € 181,60. De GIGABYTE GS25F2 24.5'' gaming monitor is momenteel de voordeligste optie.

Koopgids

Beste monitor voor studenten 2026 – Top 5 →