Gigabyte GS27QCA - QHD LED Gaming Monitor - 180hz - 27 inch vs GIGABYTE GS25F2 24.5'' gaming monitor

Vergelijk specificaties, prijzen en aanbiedingen om de beste keuze te maken.

Prijzen bijgewerkt 17 oktober 2026

Gigabyte GS27QCA - QHD LED Gaming Monitor - 180hz - 27 inch

Gigabyte GS27QCA - QHD LED Gaming Monitor - 180hz - 27 inch

€ 164,95

Bekijk deal
GIGABYTE GS25F2 24.5'' gaming monitor

GIGABYTE GS25F2 24.5'' gaming monitor

€ 109,00

Bekijk deal

Specificaties vergelijken

SpecificatieGigabyte GS27QCA - QHD LED Gaming Monitor - 180hz - 27 inchGIGABYTE GS25F2 24.5'' gaming monitor
Beeldscherm
Schermgrootte27 Inch24.5 Inch
Beeldschermresolutie2560 x 14401920 x 1080
Beeldverhouding16:0916:09
Screen technologieIPSIPS
CurvedNeeNee
TouchscreenNeeNee
Goed om te weten
Monitor optiesNiet van toepassingNiet van toepassing
Gebruiker segmentGamingGaming
Geschikt voor console gamingJaJa
DraagbaarNeeNee
SmartNeeNee
Type smart besturingssysteemGeen besturingssysteemGeen besturingssysteem
Draaibaar schermNeeNee
Hoogte instelbaarNeeNee
KantelbaarJaJa
90 graden kantelbaarNeeNee
LuidsprekersNeeJa
Ingebouwde webcamNeeNee
Inclusief monitor voetJaJa
VESA maatVESA 100mm x 100mmVESA 100mm x 100mm
Aansluitingsmogelijkheden
Type aansluiting
  • HDMI
  • DisplayPort
  • DisplayPort
  • HDMI
Type input/outputDisplayport 1.4Displayport 1.4
HDMI versieHDMI 2.0HDMI 2.0
Aantal HDMI 1.4 poortenGeenGeen
Aantal HDMI 2.0 poorten22
Aantal HDMI 2.1 poortenGeenGeen
Aantal Displayport 1.21—
Aantal Displayport 1.411
Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen11
Aantal VGA poortenGeenGeen
Aantal USB-C poorten—Geen
USB-C vermogen—N.v.t.
USB-C voeding—Nee
Aantal Thunderbolt 3 USB-C poorten—Geen
Aantal Thunderbolt 4 USB-C poorten—Geen
Aantal USB 3.1 poorten—Geen
Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A)—Geen
Aantal USB 2.0 poorten—Geen
Micro DisplayPort—Geen
Micro HDMI—Geen
Belangrijk voor gaming
Scherm responstijd1 milliseconde1 milliseconde
Standaard beeldscherm verversing snelheid180 Hz200 Hz
Type syncFreeSyncFreesync Premium
Kleurweergave- en kwaliteit
KleurechtheidsRGBsRGB
sRGBMinder dan 99%Meer dan 100%
AdobeRGBMinder dan 99%Minder dan 99%
Contrast ratio5000:11000:1
Blauw licht filterJaJa
Helderheid250300 cd/m²
Automatische helderheidNeeNee
HDRJaJa
Type HDRHDR 10HDR 10
Kijkhoek178178.0
DCI P-3 Kleurdekking—Geen
Fysieke kenmerken
Product lengte88 cm17.94 cm
Product breedte28 cm55.69 cm
Product hoogte70 cm40.20 cm
Afmetingen zonder voet610.5 x 78.3 x 362.5 mm556,9 x 321,5 x 51,3 mm
Product gewicht8 kg3.11 kg
KabelmanagementJaNee
Energieverbruik
Energieverbruik in stand -by modus0.50.5
Vermogen26 W18 W
Waarde energielabelFE
Modelgegevens
MerkGIGABYTEGIGABYTE
EAN47193318634564719331866259
MPN (Manufacturer Part Number)GS27QCAGS25F2
Kleur--
CE markeringZichtbaarZichtbaar
Fabrieksgarantie termijn3 jaar3 jaar
Uitzonderingen fabrieksgarantieGebruikersschadeGebruikersschade
Reparatie typeCarry-inCarry-in
Taal handleiding
  • Duits
  • Engels
  • Frans
  • Nederlands
  • Universeel
  • Duits
  • Engels
  • Frans
  • Nederlands
  • Universeel
Introductie—25
Verpakking
Verpakking lengte692 mm634 mm
Verpakking breedte463 mm428 mm
Verpakking hoogte150 mm126 mm
Verpakkingsgewicht6403 g4469 g
Verpakkingsinhoud-stroomkabel - hdmi kabel
Informatie over de fabrikant
Fabrikant NaamGIGABYTE Technology Co., Ltd.GIGABYTE Technology Co., Ltd.
Overige kenmerken
Beschikbare reserveonderdelenGeen informatie beschikbaarGeen informatie beschikbaar
Maximale beeldscherm verversing snelheid180 Hz200 Hz
EAN
EAN47193318634564719331866259

Bol.com aanbod

Bol.com aanbod

€ 164,95
Korting-2%Was € 169,00 · Bespaar € 4,05
Levering
Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
Bezorgd
Vanaf 19 okt in huis
Verkoper
NoRRoD.nl powered by Paradigit
Conditie
Nieuw

Bol.com aanbod

€ 114,90
Levering
Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
Bezorgd
Vanaf 19 okt in huis
Verkoper
bol.com
Conditie
Nieuw

Prijzen per winkel

SpecificatiesGigabyte GS27QCA - QHD LED Gaming Monitor - 180hz - 27 inchGIGABYTE GS25F2 24.5'' gaming monitor
Laagste prijs€ 164,95€ 109,00Beste
Hoogste prijs€ 164,95€ 114,90
Prijsverschil€ 55,95 (GIGABYTE GS25F2 24.5'' gaming monitor is goedkoper)
Winkels1 winkel2 winkels
Goedkoopste winkelbol.comAlternate
Prijs per winkel
Alternate—€ 109,00
bol.com€ 164,95€ 114,90★
Bekijk dealBekijk deal

Gigabyte GS27QCA - QHD LED Gaming Monitor - 180hz - 27 inch vs GIGABYTE GS25F2 24.5'' gaming monitor: welke past bij jou?

Twijfel je tussen de Gigabyte GS27QCA - QHD LED Gaming Monitor - 180hz - 27 inch en de GIGABYTE GS25F2 24.5'' gaming monitor? Bekijk de specificaties en prijzen om de beste keuze te maken.

Het prijsverschil is € 55,95. De GIGABYTE GS25F2 24.5'' gaming monitor is momenteel de voordeligste optie.

Koopgids

Beste monitor voor studenten 2026 – Top 5 →