Flymo Hover Vac 250 Zweef - Grasmaaier - 1400W vs Thuys – Handmaaier – Kooimaaier – 0.1 x 0.1 x 0.1 cm – Blauw

Vergelijk specificaties, prijzen en aanbiedingen om de beste keuze te maken.

Flymo Hover Vac 250 Zweef - Grasmaaier - 1400W

Flymo Hover Vac 250 Zweef - Grasmaaier - 1400W

€ 119,00

Bekijk deal
Thuys – Handmaaier – Kooimaaier – 0.1 x 0.1 x 0.1 cm – Blauw

Thuys – Handmaaier – Kooimaaier – 0.1 x 0.1 x 0.1 cm – Blauw

€ 184,95

Bekijk deal

Specificaties vergelijken

SpecificatieFlymo Hover Vac 250 Zweef - Grasmaaier - 1400WThuys – Handmaaier – Kooimaaier – 0.1 x 0.1 x 0.1 cm – Blauw
Algemene kenmerken
MerkFlymoThuys
Snoerlengte10 m10 m
Product gewicht6.9 kg9.45 kg
EAN73918838169748721322407385
Maai kenmerken
ZelfrijdendNeeNee
Maaibreedte25 cm3.20 cm
MulchfunctieNeeNee
Met opvangbakJaJa
Hoogte instelbaarJaJa
Technische specificaties
AandrijvingElektrischElektrisch
Voltage230 V240 V
Vermogen1400 W1200 W
Oplaadtijd30 minuten
Geluidsniveau94 dB80 dB
Accu/batterij codeGeen batterij
Accu/batterij technologieGeen batterijen
Aantal standen33
Rendement250 m²35 m²
Productafmetingen
Product breedte39 cm0.1 cm
Verpakking breedte40 cm0.3 cm
Verpakking hoogte30 cm0.3 mm
Verpakking lengte80 cm0.3 cm
Garantie
Fabrieksgarantie termijn2 jaar1 jaar
Informatie over de fabrikant
Fabrikant NaamFlymo
Overige kenmerken
CE markeringZichtbaarZichtbaar
Inhoud opvangbak15 l35 l
Inhoud tank0.0 l
Taal handleiding
  • Universeel
  • Nederlands
  • Frans
  • Engels
  • Duits
Universeel
Verpakkingsgewicht7.5 kg9.47 kg
VerpakkingsinhoudLuchtkussenmaaier Metalen snijmes Opvangbak1x hoofdmaaier 1x 35L grasopvangzak 1x stroomkabel 1x Gebruikershandleiding
eWasteJaJa
EAN
EAN73918838169748721322407385

Bol.com aanbod

Bol.com aanbod

€ 119,00
Korting-8%Was € 129,99 · Bespaar € 10,99
Levering
Op voorraad. Voor 17:00 uur besteld, donderdag in huis
Bezorgd
Vanaf 2 jul in huis
Verkoper
Skyfalcon
Conditie
Nieuw

Bol.com aanbod

€ 184,95
Levering
Uiterlijk 6 juli in huis
Bezorgd
Tussen 2 jul en 6 jul in huis
Verkoper
QuickGoods
Conditie
Nieuw

Prijzen per winkel

SpecificatiesFlymo Hover Vac 250 Zweef - Grasmaaier - 1400WThuys – Handmaaier – Kooimaaier – 0.1 x 0.1 x 0.1 cm – Blauw
Laagste prijs€ 119,00Beste€ 184,95
Hoogste prijs€ 119,00€ 184,95
Prijsverschil€ 65,95 (Flymo Hover Vac 250 Zweef - Grasmaaier - 1400W is goedkoper)
Winkels1 winkel1 winkel
Goedkoopste winkelbol.combol.com
Prijs per winkel
bol.com€ 119,00€ 184,95
Bekijk dealBekijk deal

Flymo Hover Vac 250 Zweef - Grasmaaier - 1400W vs Thuys – Handmaaier – Kooimaaier – 0.1 x 0.1 x 0.1 cm – Blauw: welke past bij jou?

Twijfel je tussen de Flymo Hover Vac 250 Zweef - Grasmaaier - 1400W en de Thuys – Handmaaier – Kooimaaier – 0.1 x 0.1 x 0.1 cm – Blauw? Bekijk de specificaties en prijzen om de beste keuze te maken.

Het prijsverschil is € 65,95. De Flymo Hover Vac 250 Zweef - Grasmaaier - 1400W is momenteel de voordeligste optie.

Koopgids

Beste Grasmaaier 2026