BenQ Zowie XL2586X+ Fast TN 600Hz DyAc 2 Gaming Monitor for Esports 24.1'' vs Alienware AW2524HF - E-Sports Gaming monitor - Fast IPS - 500hz - 0.5 ms - HDMI 2.1 - 24.5 Inch

Vergelijk specificaties, prijzen en aanbiedingen om de beste keuze te maken.

Prijzen bijgewerkt 27 september 2026

BenQ Zowie XL2586X+ Fast TN 600Hz DyAc 2 Gaming Monitor for Esports 24.1''

BenQ Zowie XL2586X+ Fast TN 600Hz DyAc 2 Gaming Monitor for Esports 24.1''

€ 1.199,00

Bekijk deal
Alienware AW2524HF - E-Sports Gaming monitor - Fast IPS - 500hz - 0.5 ms - HDMI 2.1 - 24.5 Inch

Alienware AW2524HF - E-Sports Gaming monitor - Fast IPS - 500hz - 0.5 ms - HDMI 2.1 - 24.5 Inch

€ 448,10

Bekijk deal

Specificaties vergelijken

SpecificatieBenQ Zowie XL2586X+ Fast TN 600Hz DyAc 2 Gaming Monitor for Esports 24.1''Alienware AW2524HF - E-Sports Gaming monitor - Fast IPS - 500hz - 0.5 ms - HDMI 2.1 - 24.5 Inch
Beeldscherm
Schermgrootte24.1 Inch24.5 Inch
Beeldschermresolutie1920 x 10801920 x 1080
Beeldverhouding16:0916:09
Screen technologieTNIPS
CurvedNeeNee
TouchscreenNeeJa
Goed om te weten
Monitor opties
  • Afstandsbediening
  • Ingebouwde luidsprekers
  • Verlichting
Verlichting
Gebruiker segmentGaming
  • Gaming
  • Dagelijks gebruik
Geschikt voor console gamingJaJa
DraagbaarNeeNee
SmartNeeNee
Type smart besturingssysteemGeen besturingssysteemGeen besturingssysteem
Draaibaar schermJaJa
Hoogte instelbaarJaJa
KantelbaarJaJa
90 graden kantelbaarNeeNee
LuidsprekersNeeNee
Ingebouwde webcamNeeNee
Inclusief monitor voetJaJa
VESA maatVESA 100mm x 100mmVESA 100mm x 100mm
Aansluitingsmogelijkheden
Type aansluiting
  • HDMI
  • DisplayPort
  • DisplayPort
  • HDMI
  • USB-C
  • USB 3.2
Type input/outputDisplayport 1.4Displayport 1.4
HDMI versieHDMI 2.1HDMI 2.1
Aantal HDMI 2.1 poorten31
Aantal Displayport 1.412
USB-C vermogenN.v.t.15 Watt
Aantal Thunderbolt 4 USB-C poortenGeenGeen
Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangenGeen1
Aantal VGA poortenGeenGeen
Aantal HDMI 1.4 poorten—Geen
Aantal HDMI 2.0 poorten—1
Aantal Displayport 1.2—2
Aantal USB-C poorten—1
USB-C voeding—Ja
Aantal Thunderbolt 3 USB-C poorten—Geen
Aantal USB 3.1 poorten—Geen
Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A)—4
Aantal USB 2.0 poorten—Geen
Micro DisplayPort—Geen
Micro HDMI—Geen
Belangrijk voor gaming
Scherm responstijd1 milliseconde1 milliseconde
Standaard beeldscherm verversing snelheid600 Hz500 Hz
Type sync—
  • FreeSync
  • Freesync Premium
  • G-Sync compatible
Kleurweergave- en kwaliteit
KleurechtheidDCI P-3 kleurdekking
  • AdobeRGB
  • sRGB
DCI P-3 KleurdekkingGeen95%-99%
sRGBGeen sRGB ondersteuning99%
AdobeRGBGeen ondersteuningGeen ondersteuning
Contrast ratio1000:11000:1
Blauw licht filterNeeJa
Helderheid320400
Automatische helderheidNeeNee
HDRNeeNee
Kijkhoek170178
Type HDR—Geen HDR
Fysieke kenmerken
Product lengte20.90 cm2.44 cm
Product breedte57.60 cm55.51 cm
Product hoogte51.70 cm5.01 cm
Afmetingen zonder voet36.2555.14 x 84 x 328.86 mm
Product gewicht6.10 kg6.01 kg
KabelmanagementNeeJa
Energieverbruik
Energieverbruik in stand -by modus0.50.5
Vermogen65 W74 W
Waarde energielabelEE
Modelgegevens
MerkBenQAlienware
EAN47187550948735397184821374
MPN (Manufacturer Part Number)9H.LN8LB.QBE210-BJPH
KleurZwart-
CE markeringZichtbaarZichtbaar
Introductie2025500
Fabrieksgarantie termijn3 jaar3 jaar
Uitzonderingen fabrieksgarantieGebruikers-, val- en waterschadeGebruikersschade
Reparatie typePick-up en returnCarry-in
Taal handleiding
  • Duits
  • Engels
  • Frans
  • Nederlands
  • Universeel
  • Engels
  • Nederlands
  • Universeel
Verpakking
Verpakking lengte690 mm708 mm
Verpakking breedte690 mm461 mm
Verpakking hoogte220 mm244 mm
Verpakkingsgewicht11000 g9322 g
VerpakkingsinhoudDe complete verpakkingsinhoud is onderaan de productbeschrijving terug te vinden.Monitor, kabel zasilający, kabel DisplayPort do DisplayPort 1.4 1,8 m, kabel USB-C do DisplayPort 1.4 1 m, kabel USB 3.2 Gen 1 1,8 m
Informatie over de fabrikant
Fabrikant NaamBenQDell Regulatory Compliance
Overige kenmerken
Maximale beeldscherm verversing snelheid600 Hz500 Hz
Beschikbare reserveonderdelen—Geen informatie beschikbaar
EAN
EAN47187550948735397184821374

Bol.com aanbod

Bol.com aanbod

€ 1.199,00
Levering
Op voorraad. Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
Bezorgd
Vanaf 17 okt in huis
Verkoper
BenQ
Conditie
Nieuw

Bol.com aanbod

€ 448,41
Levering
Uiterlijk 23 oktober in huis
Bezorgd
Tussen 21 okt en 23 okt in huis
Verkoper
Morele.net
Conditie
Nieuw

Prijzen per winkel

SpecificatiesBenQ Zowie XL2586X+ Fast TN 600Hz DyAc 2 Gaming Monitor for Esports 24.1''Alienware AW2524HF - E-Sports Gaming monitor - Fast IPS - 500hz - 0.5 ms - HDMI 2.1 - 24.5 Inch
Laagste prijs€ 1.199,00€ 448,10Beste
Hoogste prijs€ 1.199,00€ 448,10
Prijsverschil€ 750,90 (Alienware AW2524HF - E-Sports Gaming monitor - Fast IPS - 500hz - 0.5 ms - HDMI 2.1 - 24.5 Inch is goedkoper)
Winkels2 winkels1 winkel
Goedkoopste winkelAlternatebol.com
Prijs per winkel
Alternate€ 1.199,00—
bol.com€ 1.199,00€ 448,10★
Bekijk dealBekijk deal

BenQ Zowie XL2586X+ Fast TN 600Hz DyAc 2 Gaming Monitor for Esports 24.1'' vs Alienware AW2524HF - E-Sports Gaming monitor - Fast IPS - 500hz - 0.5 ms - HDMI 2.1 - 24.5 Inch: welke past bij jou?

Twijfel je tussen de BenQ Zowie XL2586X+ Fast TN 600Hz DyAc 2 Gaming Monitor for Esports 24.1'' en de Alienware AW2524HF - E-Sports Gaming monitor - Fast IPS - 500hz - 0.5 ms - HDMI 2.1 - 24.5 Inch? Bekijk de specificaties en prijzen om de beste keuze te maken.

Het prijsverschil is € 750,90. De Alienware AW2524HF - E-Sports Gaming monitor - Fast IPS - 500hz - 0.5 ms - HDMI 2.1 - 24.5 Inch is momenteel de voordeligste optie.

Koopgids

Beste monitor voor studenten 2026 – Top 5 →