BenQ RD320U led monitor vs BenQ RD280UG Programming Monitor 28.2" – 4K+ 3:2 – 120Hz – USB‑C 90W – HDR400 - EyeCare - MoonHalo - Nano Matte Paneel

Vergelijk specificaties, prijzen en aanbiedingen om de beste keuze te maken.

Prijzen bijgewerkt 13 oktober 2026

BenQ RD320U led monitor

BenQ RD320U led monitor

€ 699,00

Bekijk deal
BenQ RD280UG Programming Monitor 28.2" – 4K+ 3:2 – 120Hz – USB‑C 90W – HDR400 - EyeCare - MoonHalo - Nano Matte Paneel

BenQ RD280UG Programming Monitor 28.2" – 4K+ 3:2 – 120Hz – USB‑C 90W – HDR400 - EyeCare - MoonHalo - Nano Matte Paneel

€ 649,00

Bekijk deal

Specificaties vergelijken

SpecificatieBenQ RD320U led monitorBenQ RD280UG Programming Monitor 28.2" – 4K+ 3:2 – 120Hz – USB‑C 90W – HDR400 - EyeCare - MoonHalo - Nano Matte Paneel
Beeldscherm
Schermgrootte31.5 Inch28.2 Inch
Beeldschermresolutie3840 x 21603840 x 2560
Beeldverhouding16:093:2
Screen technologieIPSIPS
CurvedNeeNee
TouchscreenNeeNee
Goed om te weten
Monitor optiesIngebouwde microfoonVerlichting
Gebruiker segment
  • Dagelijks gebruik
  • Kantoor
  • Grafische vormgeving
  • Kantoor
  • Dagelijks gebruik
Geschikt voor console gamingNeeNee
DraagbaarNeeNee
SmartNeeNee
Type smart besturingssysteemGeen besturingssysteemGeen besturingssysteem
Draaibaar schermJaJa
Hoogte instelbaarJaJa
KantelbaarJaJa
90 graden kantelbaarJaJa
LuidsprekersJaJa
Ingebouwde webcamNeeNee
Inclusief monitor voetJaJa
VESA maatVESA 100mm x 100mmVESA 100mm x 100mm
Aansluitingsmogelijkheden
Type aansluiting
  • USB-C
  • Thunderbolt
  • HDMI
  • USB 3.0
  • USB 3.1
  • DisplayPort
  • DisplayPort
  • HDMI
  • USB-C
  • USB 3.2
Type input/outputDisplayport 1.4Displayport 1.4
HDMI versieHDMI 2.0HDMI 2.1
Aantal HDMI 1.4 poortenGeen—
Aantal HDMI 2.0 poorten2—
Aantal Displayport 1.411
Aantal USB-C poorten11
USB-C vermogen90 Watt90 Watt
USB-C voedingJaJa
Aantal Thunderbolt 3 USB-C poorten1—
Aantal Thunderbolt 4 USB-C poorten0—
Aantal USB 3.1 poortenGeen—
Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A)Geen—
Aantal USB 2.0 poortenGeen—
Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen1—
Aantal VGA poortenGeen—
Micro DisplayPortGeen—
Micro HDMIGeen—
Aantal HDMI 2.1 poorten—1
Belangrijk voor gaming
Scherm responstijd5 milliseconde5 milliseconde
Standaard beeldscherm verversing snelheid60 Hz120 Hz
Type sync—Freesync Premium
Kleurweergave- en kwaliteit
Kleurechtheid
  • DCI P-3 kleurdekking
  • sRGB
DCI P-3 kleurdekking
DCI P-3 Kleurdekking95%-99%95%-99%
sRGBMinder dan 99%Minder dan 99%
AdobeRGBMinder dan 99%Minder dan 99%
Contrast ratio2000:12000:1
Blauw licht filterJaJa
Helderheid400400 cd/m²
Automatische helderheidJaJa
HDRJaJa
Type HDRHDR 10HDR 400
Kijkhoek178178
Fysieke kenmerken
Product lengte26.31 cm23.33 cm
Product breedte59.54 cm61.04 cm
Product hoogte46.86 cm46.52 cm
Afmetingen zonder voet714.6 x 88.6 x 425 mm432.9x610.4x91.5 mm
Product gewicht10.80 kg10.10 kg
KabelmanagementJaJa
Energieverbruik
Energieverbruik in stand -by modus0.50.5
Vermogen30 W30 W
Waarde energielabelFF
Modelgegevens
MerkBenQBenQ
EAN47187550943924718755097270
MPN (Manufacturer Part Number)9H.LMSLA.TBE9H.LNXLE.EBE
KleurZwartAntraciet
CE markeringZichtbaarZichtbaar
Introductie20242026
Fabrieksgarantie termijn2 jaar2 jaar
Uitzonderingen fabrieksgarantieGebruikers-, val- en waterschadeGebruikers-, val- en waterschade
Reparatie typePick-up en returnPick-up en return
Taal handleiding
  • Engels
  • Frans
  • Nederlands
  • Universeel
  • Engels
  • Frans
  • Nederlands
  • Universeel
Verpakking
Verpakking lengte945 mm195 mm
Verpakking breedte517 mm876 mm
Verpakking hoogte225 mm523 mm
Verpakkingsgewicht16450 g14800 g
VerpakkingsinhoudLCD-scherm, Monitorstandaard, Monitorvoet, Beknopte handleiding, Belangrijke veiligheidsinstructies, Verklaringen van regelgevende instanties, Stroomkabel, HDMI-kabel, USB-kabel, USB-B naar USB-A kabel.—
Informatie over de fabrikant
Fabrikant NaamBenQBenQ
Overige kenmerken
Beschikbare reserveonderdelenGeen informatie beschikbaarGeen informatie beschikbaar
Maximale beeldscherm verversing snelheid60 Hz120 Hz
EAN
EAN47187550943924718755097270

Bol.com aanbod

Bol.com aanbod

€ 699,00
Levering
Op voorraad. Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
Bezorgd
Vanaf 17 okt in huis
Verkoper
BenQ
Conditie
Nieuw

Bol.com aanbod

€ 649,00
Korting-13%Was € 749,00 · Bespaar € 100,00
Levering
Op voorraad. Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
Bezorgd
Vanaf 17 okt in huis
Verkoper
BenQ
Conditie
Nieuw

Prijzen per winkel

SpecificatiesBenQ RD320U led monitorBenQ RD280UG Programming Monitor 28.2" – 4K+ 3:2 – 120Hz – USB‑C 90W – HDR400 - EyeCare - MoonHalo - Nano Matte Paneel
Laagste prijs€ 699,00€ 649,00Beste
Hoogste prijs€ 699,00€ 649,00
Prijsverschil€ 50,00 (BenQ RD280UG Programming Monitor 28.2" – 4K+ 3:2 – 120Hz – USB‑C 90W – HDR400 - EyeCare - MoonHalo - Nano Matte Paneel is goedkoper)
Winkels2 winkels1 winkel
Goedkoopste winkelAlternatebol.com
Prijs per winkel
Alternate€ 699,00—
bol.com€ 699,00€ 649,00★
Bekijk dealBekijk deal

BenQ RD320U led monitor vs BenQ RD280UG Programming Monitor 28.2" – 4K+ 3:2 – 120Hz – USB‑C 90W – HDR400 - EyeCare - MoonHalo - Nano Matte Paneel: welke past bij jou?

Twijfel je tussen de BenQ RD320U led monitor en de BenQ RD280UG Programming Monitor 28.2" – 4K+ 3:2 – 120Hz – USB‑C 90W – HDR400 - EyeCare - MoonHalo - Nano Matte Paneel? Bekijk de specificaties en prijzen om de beste keuze te maken.

Het prijsverschil is € 50,00. De BenQ RD280UG Programming Monitor 28.2" – 4K+ 3:2 – 120Hz – USB‑C 90W – HDR400 - EyeCare - MoonHalo - Nano Matte Paneel is momenteel de voordeligste optie.

Koopgids

Beste monitor voor studenten 2026 – Top 5 →