BenQ MOBIUZ EX271UZ 26.5'' 4K UHD gaming monitor vs BenQ Mobiuz EX271QZ OLED Gaming Monitor 500Hz – 0.03ms – True Black 500 HDR – 99% P3 – 1440p

Vergelijk specificaties, prijzen en aanbiedingen om de beste keuze te maken.

Prijzen bijgewerkt 7 oktober 2026

BenQ MOBIUZ EX271UZ 26.5'' 4K UHD gaming monitor

BenQ MOBIUZ EX271UZ 26.5'' 4K UHD gaming monitor

€ 879,99

Bekijk deal
BenQ Mobiuz EX271QZ OLED Gaming Monitor 500Hz – 0.03ms – True Black 500 HDR – 99% P3 – 1440p

BenQ Mobiuz EX271QZ OLED Gaming Monitor 500Hz – 0.03ms – True Black 500 HDR – 99% P3 – 1440p

€ 829,99

Bekijk deal

Specificaties vergelijken

SpecificatieBenQ MOBIUZ EX271UZ 26.5'' 4K UHD gaming monitorBenQ Mobiuz EX271QZ OLED Gaming Monitor 500Hz – 0.03ms – True Black 500 HDR – 99% P3 – 1440p
Beeldscherm
Schermgrootte26.5 Inch26.5 Inch
Beeldschermresolutie3840 x 21602560 x 1440
Beeldverhouding16:0916:09
Screen technologieQD-OLEDOLED
Type OLEDQD OLEDOLED
CurvedNeeNee
TouchscreenNeeNee
Goed om te weten
Monitor optiesAfstandsbedieningAfstandsbediening
Gebruiker segmentGaming
  • Gaming
  • Dagelijks gebruik
Geschikt voor console gamingJaJa
DraagbaarNeeNee
SmartNeeNee
Type smart besturingssysteemGeen besturingssysteemGeen besturingssysteem
Draaibaar schermJaJa
Hoogte instelbaarJaJa
KantelbaarJaJa
90 graden kantelbaarNeeNee
LuidsprekersNeeNee
Ingebouwde webcamNeeNee
Inclusief monitor voetJaJa
VESA maatVESA 100mm x 100mmVESA 100mm x 100mm
Aansluitingsmogelijkheden
Type aansluiting
  • USB-C
  • DisplayPort
  • 3,5 mm mini-jack (AUX)
  • HDMI
  • USB 3.2
  • HDMI
  • DisplayPort
  • USB-C
  • USB 3.2
Type input/outputDisplayport 1.4Displayport 1.4
HDMI versieHDMI 2.1HDMI 2.1
Aantal HDMI 2.1 poorten22
Aantal Displayport 1.411
Aantal USB-C poorten22
USB-C vermogen90 Watt90 Watt
USB-C voedingJaJa
Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen11
Aantal VGA poortenGeenGeen
Aantal HDMI 2.0 poorten—2
Belangrijk voor gaming
Scherm responstijd0.03 milliseconde0.03 milliseconde
Standaard beeldscherm verversing snelheid240 Hz500 Hz
Type syncFreesync PremiumFreesync Premium
Kleurweergave- en kwaliteit
KleurechtheidDCI P-3 kleurdekkingDCI P-3 kleurdekking
DCI P-3 Kleurdekking95%-99%95%-99%
sRGBMinder dan 99%Minder dan 99%
AdobeRGBMinder dan 99%Minder dan 99%
Contrast ratio1500000:11500000:1
Blauw licht filterJaJa
Helderheid1000 cd/m²1000 cd/m²
Automatische helderheidJaJa
HDRJaJa
Type HDRHDR 400HDR 500
Kijkhoek178178
Fysieke kenmerken
Product lengte22.34 cm3.26 cm
Product breedte61.09 cm61.09 cm
Product hoogte53.73 cm14.07 cm
Afmetingen zonder voet610.91 x 80.93 x 357.25 mm537.26x610.91x223.48mm
Product gewicht7.43 kg7.17 kg
KabelmanagementNeeNee
Energieverbruik
Energieverbruik in stand -by modus0.50.5
Vermogen37 W31 W
Waarde energielabelGG
Modelgegevens
MerkBenQBenQ
EAN47187550973624718755097379
MPN (Manufacturer Part Number)9H.LP2LA.TBE9H.LP3LA.TBE
KleurZwart;WitWit
CE markeringZichtbaarZichtbaar
Introductie20262026
Fabrieksgarantie termijn2 jaar2 jaar
Uitzonderingen fabrieksgarantieGebruikers-, val- en waterschadeGebruikers-, val- en waterschade
Reparatie typePick-up en returnPick-up en return
Taal handleiding
  • Universeel
  • Duits
  • Engels
  • Frans
  • Nederlands
  • Duits
  • Engels
  • Frans
  • Nederlands
  • Universeel
Verpakking
Verpakking lengte850 mm188 mm
Verpakking breedte188 mm850 mm
Verpakking hoogte467 mm467 mm
Verpakkingsgewicht11200 g10900 g
VerpakkingsinhoudOLED Monitor, Monitorstandaard, Monitorvoet, Gebruikersdocumenten, IJkrapport, Stroomkabel, Afstandsbediening zonder batterijen, HDMI-kabel, Schoonmaakdoekje voor het scherm.De complete verpakkingsinhoud is onderaan de productbeschrijving terug te vinden.
Informatie over de fabrikant
Fabrikant NaamBenQBenQ
Overige kenmerken
Beschikbare reserveonderdelenGeen informatie beschikbaarGeen informatie beschikbaar
Maximale beeldscherm verversing snelheid240 Hz500 Hz
EAN
EAN47187550973624718755097379

Bol.com aanbod

Bol.com aanbod

€ 879,99
Levering
Op voorraad. Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
Bezorgd
Vanaf 17 okt in huis
Verkoper
BenQ
Conditie
Nieuw

Bol.com aanbod

€ 829,99
Hoge korting-33%Was € 1.238,76 · Bespaar € 408,77
Levering
Op voorraad. Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
Bezorgd
Vanaf 17 okt in huis
Verkoper
BenQ
Conditie
Nieuw

Prijzen per winkel

SpecificatiesBenQ MOBIUZ EX271UZ 26.5'' 4K UHD gaming monitorBenQ Mobiuz EX271QZ OLED Gaming Monitor 500Hz – 0.03ms – True Black 500 HDR – 99% P3 – 1440p
Laagste prijs€ 879,99€ 829,99Beste
Hoogste prijs€ 879,99€ 829,99
Prijsverschil€ 50,00 (BenQ Mobiuz EX271QZ OLED Gaming Monitor 500Hz – 0.03ms – True Black 500 HDR – 99% P3 – 1440p is goedkoper)
Winkels2 winkels2 winkels
Goedkoopste winkelAlternatebol.com
Prijs per winkel
Alternate€ 879,99€ 829,99★
bol.com€ 879,99€ 829,99★
Bekijk dealBekijk deal

BenQ MOBIUZ EX271UZ 26.5'' 4K UHD gaming monitor vs BenQ Mobiuz EX271QZ OLED Gaming Monitor 500Hz – 0.03ms – True Black 500 HDR – 99% P3 – 1440p: welke past bij jou?

Twijfel je tussen de BenQ MOBIUZ EX271UZ 26.5'' 4K UHD gaming monitor en de BenQ Mobiuz EX271QZ OLED Gaming Monitor 500Hz – 0.03ms – True Black 500 HDR – 99% P3 – 1440p? Bekijk de specificaties en prijzen om de beste keuze te maken.

Het prijsverschil is € 50,00. De BenQ Mobiuz EX271QZ OLED Gaming Monitor 500Hz – 0.03ms – True Black 500 HDR – 99% P3 – 1440p is momenteel de voordeligste optie.

Koopgids

Beste monitor voor studenten 2026 – Top 5 →