Barbecook Nestor Buddy - Buitenkeuken - Grilltafel - Cortenstaal - 112x55x90cm vs OFYR Mise en Place Table Corten 135 PRO Teakhout

Vergelijk specificaties, prijzen en aanbiedingen om de beste keuze te maken.

Barbecook Nestor Buddy - Buitenkeuken - Grilltafel - Cortenstaal - 112x55x90cm

Barbecook Nestor Buddy - Buitenkeuken - Grilltafel - Cortenstaal - 112x55x90cm

€ 464,33

Bekijk deal
OFYR Mise en Place Table Corten 135 PRO Teakhout

OFYR Mise en Place Table Corten 135 PRO Teakhout

€ 2.795,00

Bekijk deal

Specificaties vergelijken

SpecificatieBarbecook Nestor Buddy - Buitenkeuken - Grilltafel - Cortenstaal - 112x55x90cmOFYR Mise en Place Table Corten 135 PRO Teakhout
Algemene kenmerken
KleurCortenstaalGrijs
MateriaalStaal
  • Teak
  • Hout
  • Staal
Inclusief hoesNeeNee
Afmetingen
Product lengte112 cm135 cm
Product hoogte85 cm1 cm
Lengte grilloppervlak112 cm65 cm
Geschikt voor aantal hamburgers0
Opties
Inclusief dekselNeeNee
Verwijderbaar onderstelJaNee
Vet collectorNee
Inclusief thermometerNeeNee
Inclusief slangNeeNee
Met zijbranderNeeNee
Met zijtafelNeeJa
Productinformatie
Aantal branders01
VerpakkingsinhoudNestor BuddyMise en Place Table
EAN54040357187806011415789729
Aantal roosters1
Aantal wielen4
Fabrieksgarantie
Fabrieksgarantie termijn2 jaar2 jaar
Reparatie typeCarry-inCarry-in
Uitzonderingen fabrieksgarantieEen garantie van 5 jaar is van toepassing op het materiaal en de constructie van alle stalen elementen van alle NESTOR kookunits.Niet van toepassing
Informatie over de fabrikant
Fabrikant NaamLivWise NVofyr
Overige kenmerken
Breedte grilloppervlak91 cm0 cm
IndicatielampjeNeeNee
MPN (Manufacturer Part Number)BC-WOO-6044MP-PRO-TW
Materiaal handgreep / handgrepenMetaalStaal
Materiaal roosterCarbonstaal
Met drukregelaarNeeNee
Met opbergrekJaJa
MontageVrijstaandVrijstaand
Product diepte1120 mm1 cm
Taal handleiding
  • Duits
  • Engels
  • Frans
  • Nederlands
Nederlands
TimerNeeNee
Type buitenkeukenHoutskoolHoutskool
Type gasslangGeen gasslangGeen gasslang
Verpakking breedte58.50 cm1 cm
Verpakking hoogte38 cm1 cm
Verpakking lengte100 cm135 cm
Verpakkingsgewicht50 kg139 kg
VerrijdbaarNeeJa
WarmteindicatieNeeNee
eWasteNee
Aantal artikelen in verpakking1 stuk(s)
Type ontstekingGeen ontsteking
Vergrendelbare dekselNee
EAN
EAN54040357187806011415789729

Bol.com aanbod

Bol.com aanbod

€ 631,35
Levering
Uiterlijk 29 juli in huis
Bezorgd
Tussen 28 jul en 29 jul in huis
Verkoper
Art and Craft
Conditie
Nieuw

Bol.com aanbod

€ 2.795,00
Levering
Uiterlijk 29 juli in huis
Bezorgd
Tussen 28 jul en 29 jul in huis
Verkoper
De Kook -& woonwinkel
Conditie
Nieuw

Prijzen per winkel

SpecificatiesBarbecook Nestor Buddy - Buitenkeuken - Grilltafel - Cortenstaal - 112x55x90cmOFYR Mise en Place Table Corten 135 PRO Teakhout
Laagste prijs€ 464,33Beste€ 2.795,00
Hoogste prijs€ 549,00€ 2.795,00
Prijsverschil€ 2.330,67 (Barbecook Nestor Buddy - Buitenkeuken - Grilltafel - Cortenstaal - 112x55x90cm is goedkoper)
Winkels2 winkels1 winkel
Goedkoopste winkelbol.combol.com
Prijs per winkel
Alternate€ 549,00
bol.com€ 464,33€ 2.795,00
Bekijk dealBekijk deal

Barbecook Nestor Buddy - Buitenkeuken - Grilltafel - Cortenstaal - 112x55x90cm vs OFYR Mise en Place Table Corten 135 PRO Teakhout: welke past bij jou?

Twijfel je tussen de Barbecook Nestor Buddy - Buitenkeuken - Grilltafel - Cortenstaal - 112x55x90cm en de OFYR Mise en Place Table Corten 135 PRO Teakhout? Bekijk de specificaties en prijzen om de beste keuze te maken.

Het prijsverschil is € 2.330,67. De Barbecook Nestor Buddy - Buitenkeuken - Grilltafel - Cortenstaal - 112x55x90cm is momenteel de voordeligste optie.

Koopgids

Beste Barbecue (2026)