ASUS TUF Gaming VG34VQL3A 34'' Curved gaming monitor vs ASUS TUF Gaming VG32VQM5B - FHD Fast VA Curved Gaming Monitor - 250Hz - 0.5ms - 31.5 Inch

Vergelijk specificaties, prijzen en aanbiedingen om de beste keuze te maken.

Prijzen bijgewerkt 16 oktober 2026

ASUS TUF Gaming VG34VQL3A 34'' Curved gaming monitor

ASUS TUF Gaming VG34VQL3A 34'' Curved gaming monitor

€ 314,00

Bekijk deal
ASUS TUF Gaming VG32VQM5B - FHD Fast VA Curved Gaming Monitor - 250Hz - 0.5ms - 31.5 Inch

ASUS TUF Gaming VG32VQM5B - FHD Fast VA Curved Gaming Monitor - 250Hz - 0.5ms - 31.5 Inch

€ 252,00

Bekijk deal

Specificaties vergelijken

SpecificatieASUS TUF Gaming VG34VQL3A 34'' Curved gaming monitorASUS TUF Gaming VG32VQM5B - FHD Fast VA Curved Gaming Monitor - 250Hz - 0.5ms - 31.5 Inch
Beeldscherm
Schermgrootte34 Inch31.5 Inch
Beeldschermresolutie3440 x 14401920 x 1080
Beeldverhouding21:0916:09
Screen technologieVAVA
CurvedJaJa
TouchscreenNeeNee
Goed om te weten
Gebruiker segment
  • Gaming
  • Dagelijks gebruik
Gaming
Geschikt voor console gamingJaJa
DraagbaarNeeNee
SmartNeeNee
Type smart besturingssysteemGeen besturingssysteemGeen besturingssysteem
Draaibaar schermNeeNee
Hoogte instelbaarJaNee
KantelbaarJaNee
90 graden kantelbaarNeeNee
LuidsprekersJaNee
Ingebouwde webcamNeeNee
Inclusief monitor voetJaJa
VESA maatVESA 100mm x 100mmVESA 100mm x 100mm
Monitor opties—Niet van toepassing
Aansluitingsmogelijkheden
Type aansluiting
  • DisplayPort
  • HDMI
  • USB 3.1
  • 3,5 mm mini-jack (AUX)
USB 2.0
Type input/outputDisplayport 1.4Displayport 1.4
HDMI versieHDMI 2.0HDMI 2.1
Aantal HDMI 1.4 poortenGeenGeen
Aantal HDMI 2.0 poorten21
Aantal HDMI 2.1 poortenGeen1
Aantal Displayport 1.42—
Aantal USB-C poortenGeen1
USB-C vermogenN.v.t.—
Aantal USB 3.1 poorten3Geen
Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A)32
Aantal USB 2.0 poortenGeenGeen
Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen1Geen
Aantal VGA poortenGeenGeen
Micro DisplayPortGeenGeen
Micro HDMIGeenGeen
USB-C voeding—Nee
Aantal Thunderbolt 3 USB-C poorten—Geen
Aantal Thunderbolt 4 USB-C poorten—Geen
Belangrijk voor gaming
Scherm responstijd1 milliseconde0 milliseconde
Standaard beeldscherm verversing snelheid180 Hz250 Hz
Type sync
  • FreeSync
  • Freesync Premium
  • G-Sync compatible
  • FreeSync
  • Freesync Premium
Kleurweergave- en kwaliteit
Kleurechtheid
  • AdobeRGB
  • sRGB
sRGB
DCI P-3 KleurdekkingGeenGeen
sRGBMeer dan 100%100%
AdobeRGBMinder dan 99%Geen ondersteuning
Contrast ratio4000:13000:1
Blauw licht filterJaJa
Helderheid400.0 cd/m²300
Automatische helderheidNeeNee
HDRJaJa
Type HDRHDR 10HDR 10
Kijkhoek178178
Fysieke kenmerken
Product lengte25 cm81 cm
Product breedte80.80 cm22.60 cm
Product hoogte54.10 cm52 cm
Afmetingen zonder voet808 mm x 364 mm x 111 mm710 x 87 x 426 mm
Product gewicht8.10 kg9.10 kg
KabelmanagementJaNee
Energieverbruik
Energieverbruik in stand -by modus0.50.5
Vermogen27 W28.6 W
Waarde energielabelFE
Modelgegevens
MerkASUSASUS
EAN47113871845924711387957974
MPN (Manufacturer Part Number)90LM06F0-B02E70VG32VQM5B
Kleur--
CE markeringZichtbaarZichtbaar
Introductie2023—
Fabrieksgarantie termijn2 jaar2 jaar
Uitzonderingen fabrieksgarantieGebruikersschadeGebruikersschade
Reparatie typeCarry-inCarry-in
Taal handleidingUniverseelUniverseel
Verpakking
Verpakking lengte620 mm810 mm
Verpakking breedte500 mm226 mm
Verpakking hoogte280 mm520 mm
Verpakkingsgewicht11300 g9100 g
VerpakkingsinhoudStroomkabel, DisplayPort-kabel, HDMI-kabel, USB Type-A naar USB Type-B kabel, Snelstartgids, MonitorvoetMonitor
Informatie over de fabrikant
Fabrikant NaamASUS Europe B.V.ASUS Europe B.V.
Overige kenmerken
Beschikbare reserveonderdelenGeen informatie beschikbaarGeen informatie beschikbaar
Maximale beeldscherm verversing snelheid180 Hz250 Hz
EAN
EAN47113871845924711387957974

Bol.com aanbod

Bol.com aanbod

€ 329,00
Hoge korting-49%Was € 649,90 · Bespaar € 320,90
Levering
Op voorraad. Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
Bezorgd
Vanaf 17 okt in huis
Verkoper
bol.com
Conditie
Nieuw
Geen bol.com aanbod beschikbaar voor ASUS TUF Gaming VG32VQM5B - FHD Fast VA Curved Gaming Monitor - 250Hz - 0.5ms - 31.5 Inch.

Prijzen per winkel

SpecificatiesASUS TUF Gaming VG34VQL3A 34'' Curved gaming monitorASUS TUF Gaming VG32VQM5B - FHD Fast VA Curved Gaming Monitor - 250Hz - 0.5ms - 31.5 Inch
Laagste prijs€ 314,00€ 252,00Beste
Hoogste prijs€ 329,00€ 252,00
Prijsverschil€ 62,00 (ASUS TUF Gaming VG32VQM5B - FHD Fast VA Curved Gaming Monitor - 250Hz - 0.5ms - 31.5 Inch is goedkoper)
Winkels2 winkels1 winkel
Goedkoopste winkelAlternatebol.com
Prijs per winkel
Alternate€ 314,00—
bol.com€ 329,00€ 252,00★
Bekijk dealBekijk deal

ASUS TUF Gaming VG34VQL3A 34'' Curved gaming monitor vs ASUS TUF Gaming VG32VQM5B - FHD Fast VA Curved Gaming Monitor - 250Hz - 0.5ms - 31.5 Inch: welke past bij jou?

Twijfel je tussen de ASUS TUF Gaming VG34VQL3A 34'' Curved gaming monitor en de ASUS TUF Gaming VG32VQM5B - FHD Fast VA Curved Gaming Monitor - 250Hz - 0.5ms - 31.5 Inch? Bekijk de specificaties en prijzen om de beste keuze te maken.

Het prijsverschil is € 62,00. De ASUS TUF Gaming VG32VQM5B - FHD Fast VA Curved Gaming Monitor - 250Hz - 0.5ms - 31.5 Inch is momenteel de voordeligste optie.

Koopgids

Beste monitor voor studenten 2026 – Top 5 →