ASUS TUF Gaming VG32UQA1A - UHD Gaming Monitor - 160Hz - 31.5 Inch vs iiyama G-Master Red Eagle GB3261UHSCP-B1 31.5'' 4K UHD gaming monitor

Vergelijk specificaties, prijzen en aanbiedingen om de beste keuze te maken.

Prijzen bijgewerkt 7 juli 2026

ASUS TUF Gaming VG32UQA1A - UHD Gaming Monitor - 160Hz - 31.5 Inch

ASUS TUF Gaming VG32UQA1A - UHD Gaming Monitor - 160Hz - 31.5 Inch

€ 569,00

Bekijk deal
iiyama G-Master Red Eagle GB3261UHSCP-B1 31.5'' 4K UHD gaming monitor

iiyama G-Master Red Eagle GB3261UHSCP-B1 31.5'' 4K UHD gaming monitor

€ 329,00

Bekijk deal

Specificaties vergelijken

SpecificatieASUS TUF Gaming VG32UQA1A - UHD Gaming Monitor - 160Hz - 31.5 Inchiiyama G-Master Red Eagle GB3261UHSCP-B1 31.5'' 4K UHD gaming monitor
Beeldscherm
Schermgrootte31.5 Inch31.5 Inch
Beeldschermresolutie3840 x 21603840 x 2160
Beeldverhouding16:0916:09
Screen technologieVAVA
CurvedNeeNee
TouchscreenNeeNee
Goed om te weten
Monitor optiesIngebouwde microfoon—
Gebruiker segmentGaming
  • Dagelijks gebruik
  • Gaming
Geschikt voor console gamingJaJa
DraagbaarNeeNee
SmartNeeNee
Type smart besturingssysteemGeen besturingssysteemGeen besturingssysteem
Draaibaar schermNeeJa
Hoogte instelbaarNeeJa
KantelbaarJaJa
90 graden kantelbaarNeeNee
LuidsprekersJaJa
Ingebouwde webcamNeeNee
Inclusief monitor voetJaJa
VESA maatVESA 100mm x 100mmVESA 100mm x 100mm
Aansluitingsmogelijkheden
Type aansluiting
  • 3,5 mm mini-jack (AUX)
  • DisplayPort
  • HDMI
  • USB 3.2
  • 3,5 mm mini-jack (AUX)
  • DisplayPort
  • HDMI
  • USB 3.2
  • USB-C
Type input/outputDisplayport 1.4Displayport 1.4
HDMI versieHDMI 2.1HDMI 2.1
Aantal HDMI 1.4 poortenGeen—
Aantal HDMI 2.0 poortenGeen—
Aantal HDMI 2.1 poorten22
Aantal Displayport 1.411
USB-C vermogenN.v.t.95 Watt
USB-C voedingNeeJa
Aantal Thunderbolt 3 USB-C poortenGeen—
Aantal Thunderbolt 4 USB-C poortenGeen—
Aantal USB 3.1 poortenGeen—
Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A)Geen—
Aantal USB 2.0 poortenGeen—
Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen11
Aantal VGA poortenGeenGeen
Micro DisplayPortGeen—
Micro HDMIGeen—
Aantal USB-C poorten—2
Belangrijk voor gaming
Scherm responstijd1 milliseconde0.6 milliseconde
Standaard beeldscherm verversing snelheid160 Hz144 Hz
Type sync
  • FreeSync
  • Freesync Premium
Freesync Premium
Kleurweergave- en kwaliteit
Kleurechtheid
  • AdobeRGB
  • sRGB
—
sRGBMeer dan 100%Minder dan 99%
AdobeRGBMinder dan 99%Minder dan 99%
Contrast ratio2500:13000:1
Blauw licht filterJaJa
Helderheid400400 cd/m²
Automatische helderheidNeeNee
HDRJaJa
Type HDRHDR 10HDR 10
Kijkhoek178178
Fysieke kenmerken
Product lengte214 cm29 cm
Product breedte716 cm71.40 cm
Product hoogte496 cm45.30 cm
Afmetingen zonder voet716 x 55 x 427 mmx
Product gewicht7500 kg8.60 kg
KabelmanagementNeeJa
Energieverbruik
Vermogen45 W48 W
Waarde energielabelGG
Energieverbruik in stand -by modus—0.5
Modelgegevens
MerkASUSIiyama
EAN47110819838354948570126286
MPN (Manufacturer Part Number)90LM08L0-B01970GB3261UHSCP-B1
KleurZwartzwart
CE markeringZichtbaarZichtbaar
Fabrieksgarantie termijn2 jaar3 jaar
Uitzonderingen fabrieksgarantieGebruiksschadex
Reparatie typeCarry-inPick-up en return
Taal handleidingEngels
  • Engels
  • Nederlands
  • Universeel
Introductie—2025
Verpakking
Verpakking lengte156 mm690 mm
Verpakking breedte950 mm520 mm
Verpakking hoogte550 mm140 mm
Verpakkingsgewicht10500 g12080 g
VerpakkingsinhoudMonitor, StroomkabelStroom (1.85m), USB (1m), HDMI (1.85m), DP (1.85m) - Kabel
Informatie over de fabrikant
Fabrikant NaamASUS Europe B.V.iiyama International
Overige kenmerken
Beschikbare reserveonderdelenGeen informatie beschikbaarGeen informatie beschikbaar
Maximale beeldscherm verversing snelheid—144 Hz
EAN
EAN47110819838354948570126286

Bol.com aanbod

Geen bol.com aanbod beschikbaar voor ASUS TUF Gaming VG32UQA1A - UHD Gaming Monitor - 160Hz - 31.5 Inch.

Bol.com aanbod

€ 329,00
Levering
Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
Bezorgd
Vanaf 26 okt in huis
Verkoper
bol.com
Conditie
Nieuw

Prijzen per winkel

SpecificatiesASUS TUF Gaming VG32UQA1A - UHD Gaming Monitor - 160Hz - 31.5 Inchiiyama G-Master Red Eagle GB3261UHSCP-B1 31.5'' 4K UHD gaming monitor
Laagste prijs€ 569,00€ 329,00Beste
Hoogste prijs€ 569,00€ 329,00
Prijsverschil€ 240,00 (iiyama G-Master Red Eagle GB3261UHSCP-B1 31.5'' 4K UHD gaming monitor is goedkoper)
Winkels1 winkel2 winkels
Goedkoopste winkelbol.comAlternate
Prijs per winkel
Alternate—€ 329,00
bol.com€ 569,00€ 329,00★
Bekijk dealBekijk deal

ASUS TUF Gaming VG32UQA1A - UHD Gaming Monitor - 160Hz - 31.5 Inch vs iiyama G-Master Red Eagle GB3261UHSCP-B1 31.5'' 4K UHD gaming monitor: welke past bij jou?

Twijfel je tussen de ASUS TUF Gaming VG32UQA1A - UHD Gaming Monitor - 160Hz - 31.5 Inch en de iiyama G-Master Red Eagle GB3261UHSCP-B1 31.5'' 4K UHD gaming monitor? Bekijk de specificaties en prijzen om de beste keuze te maken.

Het prijsverschil is € 240,00. De iiyama G-Master Red Eagle GB3261UHSCP-B1 31.5'' 4K UHD gaming monitor is momenteel de voordeligste optie.

Koopgids

Beste monitor voor studenten 2026 – Top 5 →