ASUS TUF Gaming VG249Q5R 23.8'' gaming monitor vs ASUS TUF Gaming VG249Q5A - Full HD Gaming Monitor - 200 Hz - 1 ms - Speakers - 24 Inch

Vergelijk specificaties, prijzen en aanbiedingen om de beste keuze te maken.

Prijzen bijgewerkt 16 augustus 2026

ASUS TUF Gaming VG249Q5R 23.8'' gaming monitor

ASUS TUF Gaming VG249Q5R 23.8'' gaming monitor

€ 119,00

Bekijk deal
ASUS TUF Gaming VG249Q5A - Full HD Gaming Monitor - 200 Hz - 1 ms - Speakers - 24 Inch

ASUS TUF Gaming VG249Q5A - Full HD Gaming Monitor - 200 Hz - 1 ms - Speakers - 24 Inch

€ 105,00

Bekijk deal

Specificaties vergelijken

SpecificatieASUS TUF Gaming VG249Q5R 23.8'' gaming monitorASUS TUF Gaming VG249Q5A - Full HD Gaming Monitor - 200 Hz - 1 ms - Speakers - 24 Inch
Beeldscherm
Schermgrootte23.8 Inch23.8 Inch
Beeldschermresolutie1920 x 10801920 x 1080
Beeldverhouding16:0916:09
Screen technologieIPSLCD
CurvedNeeNee
TouchscreenNeeNee
Goed om te weten
Monitor opties
  • Afstandsbediening
  • Ingebouwde microfoon
  • Ingebouwde webcam
  • Touchscreen
  • Verlichting
  • Ingebouwde microfoon
  • Ingebouwde webcam
Gebruiker segmentGamingGaming
Geschikt voor console gamingJaJa
DraagbaarNeeNee
SmartNeeNee
Type smart besturingssysteemGeen besturingssysteemGeen besturingssysteem
Draaibaar schermJaNee
Hoogte instelbaarNeeNee
KantelbaarJaNee
90 graden kantelbaarNeeNee
LuidsprekersJaJa
Ingebouwde webcamNeeNee
Inclusief monitor voetJaJa
VESA maatVESA 75mm x 75mmVESA 100mm x 100mm
Aansluitingsmogelijkheden
Type aansluitingDisplayPort
  • HDMI
  • DisplayPort
Type input/outputDisplayport 1.4Displayport 1.4
HDMI versieHDMI 2.0HDMI 2.0
Aantal HDMI 2.0 poorten22
Aantal Displayport 1.411
USB-C voedingNee—
Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen11
Aantal VGA poortenGeenGeen
Belangrijk voor gaming
Scherm responstijd1 milliseconde1 milliseconde
Standaard beeldscherm verversing snelheid200 Hz200 Hz
Type syncFreeSync
  • FreeSync
  • G-Sync compatible
Kleurweergave- en kwaliteit
sRGB100%99%
AdobeRGBMeer dan 100%Minder dan 99%
Contrast ratio1000:11000:1
Blauw licht filterJaJa
Helderheid300 cd/m²300
Automatische helderheidJa—
HDRJaJa
Type HDRHDR 10—
Kijkhoek178178
Kleurechtheid—sRGB
Fysieke kenmerken
Product lengte21.30 cm17.40 cm
Product breedte54 cm54.10 cm
Product hoogte40.70 cm39.40 cm
Afmetingen zonder voet540 x 320 x 37 mm541 x 58 x 323 mm
Product gewicht3.70 kg3.40 kg
KabelmanagementJaNee
Energieverbruik
Energieverbruik in stand -by modus0.30.5
Vermogen18 W15 W
Waarde energielabelEE
Modelgegevens
MerkASUSASUS
EAN47113879592754711636058872
MPN (Manufacturer Part Number)90LM0BT0-B01E7190LM0C60-B01171
KleurZwart-
CE markeringZichtbaarZichtbaar
Introductie20265
Fabrieksgarantie termijn3 jaar2 jaar
Uitzonderingen fabrieksgarantieGebruikersschadeGebruikersschade
Reparatie typePick-up en returnCarry-in
Taal handleidingUniverseelUniverseel
Verpakking
Verpakking lengte115 mm606 mm
Verpakking breedte600 mm418 mm
Verpakking hoogte406 mm166 mm
Verpakkingsgewicht4600 g4779 g
VerpakkingsinhoudASUS TUF Gaming VG249Q5R monitor; voedingskabel; DisplayPort-kabel; HDMI-kabel; handleiding; garantiekaart; voet/standaardMonitor, stroomkabel, DisplayPort-kabel
Informatie over de fabrikant
Fabrikant NaamASUS Europe B.V.ASUS Europe B.V.
Overige kenmerken
Beschikbare reserveonderdelenGeen informatie beschikbaarGeen informatie beschikbaar
Maximale beeldscherm verversing snelheid—200 Hz
EAN
EAN47113879592754711636058872

Bol.com aanbod

Bol.com aanbod

€ 124,50
Hoge korting-31%Was € 179,90 · Bespaar € 55,40
Levering
Uiterlijk 24 oktober in huis
Bezorgd
Tussen 22 okt en 24 okt in huis
Verkoper
HardwareXL by Informatique
Conditie
Nieuw

Bol.com aanbod

€ 105,00
Hoge korting-42%Was € 179,90 · Bespaar € 74,90
Levering
Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
Bezorgd
Vanaf 19 okt in huis
Verkoper
bol.com
Conditie
Nieuw

Prijzen per winkel

SpecificatiesASUS TUF Gaming VG249Q5R 23.8'' gaming monitorASUS TUF Gaming VG249Q5A - Full HD Gaming Monitor - 200 Hz - 1 ms - Speakers - 24 Inch
Laagste prijs€ 119,00€ 105,00Beste
Hoogste prijs€ 119,00€ 119,00
Prijsverschil€ 14,00 (ASUS TUF Gaming VG249Q5A - Full HD Gaming Monitor - 200 Hz - 1 ms - Speakers - 24 Inch is goedkoper)
Winkels1 winkel2 winkels
Goedkoopste winkelAlternatebol.com
Prijs per winkel
Alternate€ 119,00€ 119,00
bol.com—€ 105,00
Bekijk dealBekijk deal

ASUS TUF Gaming VG249Q5R 23.8'' gaming monitor vs ASUS TUF Gaming VG249Q5A - Full HD Gaming Monitor - 200 Hz - 1 ms - Speakers - 24 Inch: welke past bij jou?

Twijfel je tussen de ASUS TUF Gaming VG249Q5R 23.8'' gaming monitor en de ASUS TUF Gaming VG249Q5A - Full HD Gaming Monitor - 200 Hz - 1 ms - Speakers - 24 Inch? Bekijk de specificaties en prijzen om de beste keuze te maken.

Het prijsverschil is € 14,00. De ASUS TUF Gaming VG249Q5A - Full HD Gaming Monitor - 200 Hz - 1 ms - Speakers - 24 Inch is momenteel de voordeligste optie.

Koopgids

Beste monitor voor studenten 2026 – Top 5 →