ASUS ROG Strix OLED XG27AQWMG - QHD Tandem W-OLED Gaming Monitor - 280 Hz - G-Sync Compatible - 27 Inch vs ASUS ROG Strix XG27AQDMES-R computer monitor 67,3 cm (26.5) 2560 x 1440 Pixels Quad HD QD-OLED Zwart

Vergelijk specificaties, prijzen en aanbiedingen om de beste keuze te maken.

Prijzen bijgewerkt 6 oktober 2026

ASUS ROG Strix OLED XG27AQWMG - QHD Tandem W-OLED Gaming Monitor - 280 Hz - G-Sync Compatible - 27 Inch

ASUS ROG Strix OLED XG27AQWMG - QHD Tandem W-OLED Gaming Monitor - 280 Hz - G-Sync Compatible - 27 Inch

€ 549,00

Bekijk deal
ASUS ROG Strix XG27AQDMES-R computer monitor 67,3 cm (26.5) 2560 x 1440 Pixels Quad HD QD-OLED Zwart

ASUS ROG Strix XG27AQDMES-R computer monitor 67,3 cm (26.5) 2560 x 1440 Pixels Quad HD QD-OLED Zwart

€ 489,70

Bekijk deal

Specificaties vergelijken

SpecificatieASUS ROG Strix OLED XG27AQWMG - QHD Tandem W-OLED Gaming Monitor - 280 Hz - G-Sync Compatible - 27 InchASUS ROG Strix XG27AQDMES-R computer monitor 67,3 cm (26.5) 2560 x 1440 Pixels Quad HD QD-OLED Zwart
Beeldscherm
Schermgrootte27 Inch26.5 Inch
Beeldschermresolutie2560 x 14402560 x 1440
Beeldverhouding16:0916:09
Screen technologieOLEDOLED
Type OLEDTandem OLED—
CurvedNeeNee
TouchscreenNeeNee
Goed om te weten
Monitor optiesNiet van toepassingNiet van toepassing
Gebruiker segmentGamingGaming
Geschikt voor console gamingJaJa
DraagbaarNeeNee
SmartNeeNee
Type smart besturingssysteemGeen besturingssysteemGeen besturingssysteem
Draaibaar schermJaJa
Hoogte instelbaarJaJa
KantelbaarJaJa
90 graden kantelbaarJaJa
LuidsprekersNeeNee
Ingebouwde webcamNeeNee
Inclusief monitor voetJaJa
VESA maatVESA 100mm x 100mmVESA 100mm x 100mm
Aansluitingsmogelijkheden
Type aansluiting
  • HDMI
  • DisplayPort
  • 3,5 mm mini-jack (AUX)
  • USB 3.2
  • HDMI
  • DisplayPort
Type input/outputDisplayport 1.4Displayport 1.4
HDMI versieHDMI 2.1HDMI 2.1
Aantal HDMI 2.1 poorten22
Aantal Displayport 1.411
USB-C vermogenN.v.t.—
USB-C voedingNee—
Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen1—
Aantal VGA poortenGeen—
Micro DisplayPortGeen—
Micro HDMIGeen—
Belangrijk voor gaming
Scherm responstijd0.03 milliseconde0.03 milliseconde
Standaard beeldscherm verversing snelheid280Hz240 Hz
Type sync
  • G-Sync compatible
  • Freesync Premium
  • FreeSync
G-Sync compatible
Kleurweergave- en kwaliteit
KleurechtheidDCI P-3 kleurdekking—
DCI P-3 Kleurdekking95%-99%—
sRGBGeen sRGB ondersteuningMinder dan 99%
AdobeRGBGeen ondersteuningMinder dan 99%
Delta E1-2—
Contrast ratio1500000:11500000:1
Blauw licht filterJaJa
Helderheid1500 cd/m²200
Automatische helderheidJaNee
HDRJaJa
Type HDRHDR 400HDR 10
Kijkhoek178178
Fysieke kenmerken
Product lengte18.80 cm21.90 cm
Product breedte60.50 cm61.10 cm
Product hoogte50 cm51 cm
Afmetingen zonder voet60.5 x 36.8 x 6.3 cm611 x 69 x 370 mm
Product gewicht6.70 kg7.40 kg
KabelmanagementJaJa
Energieverbruik
Energieverbruik in stand -by modus0.5—
Vermogen26.8 W25 W
Waarde energielabelFE
Modelgegevens
MerkASUSASUS
EAN47116361689914711636543484
MPN (Manufacturer Part Number)90LM0BZ0-B0117190LM0C80-B04171
Kleur-Zwart
CE markeringZichtbaarZichtbaar
Introductie2025—
Fabrieksgarantie termijn3 jaar3 jaar
Uitzonderingen fabrieksgarantieGebruikersschadeSchade door verkeerd gebruik, ongeautoriseerde demontage/modificatie, ongeluk/natuurrampen, vloeistof-/oxidatieschade, beschadigd of verwijderd serienummer/garantielabel.
Reparatie typeCarry-inCarry-in
Taal handleiding
  • Duits
  • Engels
  • Nederlands
  • Universeel
Nederlands
Verpakking
Verpakking lengte780 mm186 mm
Verpakking breedte186 mm780 mm
Verpakking hoogte470 mm470 mm
Verpakkingsgewicht9100 g9500 g
VerpakkingsinhoudDisplayPort cable, HDMI cable, Microfiber cloth, Power cord, Quick start guide, ROG pouch, ROG sticker, USB Type-B to A cable, VESA mount kit, Warranty CardMonitor, DisplayPort-kabel, HDMI-kabel, microvezeldoek, snelstartgids, ROG-pouch, ROG-sticker, VESA-montageset en garantiekaart
Informatie over de fabrikant
Fabrikant NaamASUS Europe B.V.ASUSTeK Computer Inc.
Overige kenmerken
Beschikbare reserveonderdelenGeen informatie beschikbaarGeen informatie beschikbaar
Maximale beeldscherm verversing snelheid—240 Hz
EAN
EAN47116361689914711636543484

Bol.com aanbod

Bol.com aanbod

€ 549,00
Hoge korting-22%Was € 699,90 · Bespaar € 150,90
Levering
Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
Bezorgd
Vanaf 19 okt in huis
Verkoper
bol.com
Conditie
Nieuw

Bol.com aanbod

€ 489,70
Levering
Uiterlijk 22 oktober in huis
Bezorgd
Tussen 21 okt en 22 okt in huis
Verkoper
HardwareXL by Informatique
Conditie
Nieuw

Prijzen per winkel

SpecificatiesASUS ROG Strix OLED XG27AQWMG - QHD Tandem W-OLED Gaming Monitor - 280 Hz - G-Sync Compatible - 27 InchASUS ROG Strix XG27AQDMES-R computer monitor 67,3 cm (26.5) 2560 x 1440 Pixels Quad HD QD-OLED Zwart
Laagste prijs€ 549,00€ 489,70Beste
Hoogste prijs€ 550,00€ 489,70
Prijsverschil€ 59,30 (ASUS ROG Strix XG27AQDMES-R computer monitor 67,3 cm (26.5) 2560 x 1440 Pixels Quad HD QD-OLED Zwart is goedkoper)
Winkels3 winkels1 winkel
Goedkoopste winkelbol.combol.com
Prijs per winkel
Alternate€ 549,00—
bol.com€ 549,00€ 489,70★
Coolblue€ 550,00—
Bekijk dealBekijk deal

ASUS ROG Strix OLED XG27AQWMG - QHD Tandem W-OLED Gaming Monitor - 280 Hz - G-Sync Compatible - 27 Inch vs ASUS ROG Strix XG27AQDMES-R computer monitor 67,3 cm (26.5) 2560 x 1440 Pixels Quad HD QD-OLED Zwart: welke past bij jou?

Twijfel je tussen de ASUS ROG Strix OLED XG27AQWMG - QHD Tandem W-OLED Gaming Monitor - 280 Hz - G-Sync Compatible - 27 Inch en de ASUS ROG Strix XG27AQDMES-R computer monitor 67,3 cm (26.5) 2560 x 1440 Pixels Quad HD QD-OLED Zwart? Bekijk de specificaties en prijzen om de beste keuze te maken.

Het prijsverschil is € 59,30. De ASUS ROG Strix XG27AQDMES-R computer monitor 67,3 cm (26.5) 2560 x 1440 Pixels Quad HD QD-OLED Zwart is momenteel de voordeligste optie.

Koopgids

Beste monitor voor studenten 2026 – Top 5 →