ASUS ROG Strix XG259CMS USB Type-C Gaming Monitor - FHD IPS - 310Hz - 1ms - G-SYNC Compatible - USB-C - 24.5 Inch vs ASUS ROG Strix XG27ACMS computer monitor 68,6 cm (27") 2560 x 1440 Pixels Quad HD LCD Zwart

Vergelijk specificaties, prijzen en aanbiedingen om de beste keuze te maken.

Prijzen bijgewerkt 27 september 2026

ASUS ROG Strix XG259CMS USB Type-C Gaming Monitor - FHD IPS - 310Hz - 1ms - G-SYNC Compatible - USB-C - 24.5 Inch

ASUS ROG Strix XG259CMS USB Type-C Gaming Monitor - FHD IPS - 310Hz - 1ms - G-SYNC Compatible - USB-C - 24.5 Inch

€ 411,20

Bekijk deal
ASUS ROG Strix XG27ACMS computer monitor 68,6 cm (27") 2560 x 1440 Pixels Quad HD LCD Zwart

ASUS ROG Strix XG27ACMS computer monitor 68,6 cm (27") 2560 x 1440 Pixels Quad HD LCD Zwart

€ 379,00

Bekijk deal

Specificaties vergelijken

SpecificatieASUS ROG Strix XG259CMS USB Type-C Gaming Monitor - FHD IPS - 310Hz - 1ms - G-SYNC Compatible - USB-C - 24.5 InchASUS ROG Strix XG27ACMS computer monitor 68,6 cm (27") 2560 x 1440 Pixels Quad HD LCD Zwart
Beeldscherm
Schermgrootte24.5 Inch27 Inch
Beeldschermresolutie1920 x 10802560 x 1440
Beeldverhouding16:0916:09
Screen technologieIPSIPS
CurvedNeeNee
TouchscreenNeeJa
Goed om te weten
Monitor optiesIngebouwde microfoonNiet van toepassing
Gebruiker segment
  • Dagelijks gebruik
  • Gaming
Gaming
Geschikt voor console gamingJaJa
DraagbaarNeeNee
SmartNeeNee
Type smart besturingssysteemGeen besturingssysteemGeen besturingssysteem
Draaibaar schermNeeJa
Hoogte instelbaarJaJa
KantelbaarJaJa
90 graden kantelbaarJaJa
LuidsprekersNeeNee
Ingebouwde webcamNeeNee
Inclusief monitor voetJaJa
VESA maatVESA 100mm x 100mmVESA 100mm x 100mm
Aansluitingsmogelijkheden
Type aansluitingHDMI
  • HDMI
  • 3,5 mm mini-jack (AUX)
  • DisplayPort
  • USB-C
Type input/outputDisplayport 1.4Displayport 1.4
HDMI versieHDMI 2.0HDMI 2.1
Aantal HDMI 1.4 poortenGeen—
Aantal HDMI 2.0 poorten1—
Aantal HDMI 2.1 poortenGeen1
Aantal Displayport 1.411
Aantal USB-C poorten11
USB-C vermogen7.5 Watt15 Watt
Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A)Geen—
Aantal USB 2.0 poortenGeen—
Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen11
Aantal VGA poortenGeenGeen
Micro DisplayPortGeen—
Micro HDMIGeen—
USB-C voeding—Ja
Belangrijk voor gaming
Scherm responstijd1 milliseconde1 milliseconde
Standaard beeldscherm verversing snelheid300 Hz300 Hz
Type sync
  • FreeSync
  • Freesync Premium
  • G-Sync compatible
  • FreeSync
  • G-Sync compatible
Kleurweergave- en kwaliteit
Kleurechtheid
  • AdobeRGB
  • DCI P-3 kleurdekking
  • sRGB
sRGB
DCI P-3 Kleurdekking95%-99%95%-99%
sRGBMeer dan 100%Meer dan 100%
AdobeRGBMeer dan 100%Geen ondersteuning
Contrast ratio1000:11000:1
Blauw licht filterJaJa
Helderheid400350 cd/m²
Automatische helderheidNeeNee
HDRJaJa
Type HDRHDR 10HDR 400
Kijkhoek178178
Fysieke kenmerken
Product lengte21.80 cm78.90 cm
Product breedte55.80 cm51.50 cm
Product hoogte49.20 cm22.60 cm
Afmetingen zonder voet55.8 x 33.2 x 5.7 cm614,8 x 367,1 x 60,1 mm
Product gewicht5.58 kg8.90 kg
KabelmanagementJaNee
Energieverbruik
Energieverbruik in stand -by modus0.50.5
Vermogen15 W27 W
Waarde energielabelDF
Modelgegevens
MerkASUSASUS
EAN47113875470384711387924341
MPN (Manufacturer Part Number)90LM0A40-B0137090LM0BE0-B01171
KleurZwart-
CE markeringZichtbaarZichtbaar
Introductie2024—
Fabrieksgarantie termijn3 jaar3 jaar
Uitzonderingen fabrieksgarantie-Gebruikersschade
Reparatie typePick-up en returnPick-up en return
Taal handleidingUniverseelUniverseel
Verpakking
Verpakking lengte172 mm789 mm
Verpakking breedte795 mm515 mm
Verpakking hoogte482 mm226 mm
Verpakkingsgewicht7760 g8900 g
VerpakkingsinhoudMonitor DisplayPort cable Power adapter Power cord Quick release stand Quick start guide ROG pouch ROG sticker Warranty CardMonitor, Stroomkabel
Informatie over de fabrikant
Fabrikant NaamASUS Europe B.V.ASUS Europe B.V.
Overige kenmerken
Beschikbare reserveonderdelenGeen informatie beschikbaarGeen informatie beschikbaar
Maximale beeldscherm verversing snelheid—380 Hz
EAN
EAN47113875470384711387924341

Bol.com aanbod

Geen bol.com aanbod beschikbaar voor ASUS ROG Strix XG259CMS USB Type-C Gaming Monitor - FHD IPS - 310Hz - 1ms - G-SYNC Compatible - USB-C - 24.5 Inch.

Bol.com aanbod

€ 379,00
Hoge korting-34%Was € 573,54 · Bespaar € 194,54
Levering
Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
Bezorgd
Vanaf 26 okt in huis
Verkoper
bol.com
Conditie
Nieuw

Prijzen per winkel

SpecificatiesASUS ROG Strix XG259CMS USB Type-C Gaming Monitor - FHD IPS - 310Hz - 1ms - G-SYNC Compatible - USB-C - 24.5 InchASUS ROG Strix XG27ACMS computer monitor 68,6 cm (27") 2560 x 1440 Pixels Quad HD LCD Zwart
Laagste prijs€ 411,20€ 379,00Beste
Hoogste prijs€ 411,20€ 379,00
Prijsverschil€ 32,20 (ASUS ROG Strix XG27ACMS computer monitor 68,6 cm (27") 2560 x 1440 Pixels Quad HD LCD Zwart is goedkoper)
Winkels1 winkel3 winkels
Goedkoopste winkelbol.comJoyBuy
Prijs per winkel
Alternate—€ 379,00
bol.com€ 411,20€ 379,00★
joybuy—€ 379,00
Bekijk dealBekijk deal

ASUS ROG Strix XG259CMS USB Type-C Gaming Monitor - FHD IPS - 310Hz - 1ms - G-SYNC Compatible - USB-C - 24.5 Inch vs ASUS ROG Strix XG27ACMS computer monitor 68,6 cm (27") 2560 x 1440 Pixels Quad HD LCD Zwart: welke past bij jou?

Twijfel je tussen de ASUS ROG Strix XG259CMS USB Type-C Gaming Monitor - FHD IPS - 310Hz - 1ms - G-SYNC Compatible - USB-C - 24.5 Inch en de ASUS ROG Strix XG27ACMS computer monitor 68,6 cm (27") 2560 x 1440 Pixels Quad HD LCD Zwart? Bekijk de specificaties en prijzen om de beste keuze te maken.

Het prijsverschil is € 32,20. De ASUS ROG Strix XG27ACMS computer monitor 68,6 cm (27") 2560 x 1440 Pixels Quad HD LCD Zwart is momenteel de voordeligste optie.

Koopgids

Beste monitor voor studenten 2026 – Top 5 →