ASUS ROG Strix OLED XG32UCWMG - 4K UHD WOLED Gaming Monitor - 4K 240Hz, FHD 480Hz Dual Mode - USB-C 15W Power Delivery - 0.03ms - G-Sync Compatible - 31.5 Inch vs ASUS ROG Strix OLED XG32UQWMS 31.5'' 4K UHD gaming monitor

Vergelijk specificaties, prijzen en aanbiedingen om de beste keuze te maken.

Prijzen bijgewerkt 15 oktober 2026

ASUS ROG Strix OLED XG32UCWMG - 4K UHD WOLED Gaming Monitor - 4K 240Hz, FHD 480Hz Dual Mode - USB-C 15W Power Delivery - 0.03ms - G-Sync Compatible - 31.5 Inch

ASUS ROG Strix OLED XG32UCWMG - 4K UHD WOLED Gaming Monitor - 4K 240Hz, FHD 480Hz Dual Mode - USB-C 15W Power Delivery - 0.03ms - G-Sync Compatible - 31.5 Inch

€ 899,00

Bekijk deal
ASUS ROG Strix OLED XG32UQWMS 31.5'' 4K UHD gaming monitor

ASUS ROG Strix OLED XG32UQWMS 31.5'' 4K UHD gaming monitor

€ 949,00

Bekijk deal

Specificaties vergelijken

SpecificatieASUS ROG Strix OLED XG32UCWMG - 4K UHD WOLED Gaming Monitor - 4K 240Hz, FHD 480Hz Dual Mode - USB-C 15W Power Delivery - 0.03ms - G-Sync Compatible - 31.5 InchASUS ROG Strix OLED XG32UQWMS 31.5'' 4K UHD gaming monitor
Beeldscherm
Schermgrootte32 Inch31.5 Inch
Beeldschermresolutie3840 x 21603840 x 2160
Beeldverhouding16:0916:09
Screen technologieOLEDOLED
Type OLEDWOLED—
CurvedNeeNee
TouchscreenNeeNee
Goed om te weten
Monitor optiesNiet van toepassingDual Mode
Gebruiker segmentGamingGaming
Geschikt voor console gamingJaJa
DraagbaarNeeNee
SmartNeeNee
Type smart besturingssysteemGeen besturingssysteemGeen besturingssysteem
Draaibaar schermJaNee
Hoogte instelbaarJaJa
KantelbaarNeeNee
90 graden kantelbaarNeeNee
LuidsprekersNeeNee
Ingebouwde webcamNeeNee
Inclusief monitor voetJaJa
VESA maatVESA 100mm x 100mmVESA 100mm x 100mm
Aansluitingsmogelijkheden
Type aansluiting
  • 3,5 mm mini-jack (AUX)
  • DisplayPort
  • HDMI
  • USB 3.2
  • USB-C
HDMI
Type input/outputDisplayport 1.4Displayport 1.4
HDMI versieHDMI 2.1HDMI 2.1
Aantal HDMI 2.1 poorten22
Aantal Displayport 1.411
Aantal USB-C poorten1—
USB-C vermogen15 Watt—
USB-C voedingNee—
Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen1Geen
Aantal VGA poortenGeenGeen
Aantal Thunderbolt 3 USB-C poorten—Geen
Aantal Thunderbolt 4 USB-C poorten—Geen
Aantal USB 3.1 poorten—2
Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A)—Geen
Aantal USB 2.0 poorten—Geen
Belangrijk voor gaming
Scherm responstijd0.03 milliseconde0.03 milliseconde
Standaard beeldscherm verversing snelheid480 Hz240 Hz
Type sync
  • FreeSync
  • G-Sync compatible
G-Sync compatible
Kleurweergave- en kwaliteit
Kleurechtheid
  • DCI P-3 kleurdekking
  • Delta E
DCI P-3 kleurdekking
DCI P-3 Kleurdekking95%-99%95%-99%
sRGB99%99%
AdobeRGB99%99%
Delta E< 1—
Contrast ratio1500000:11500000:1
Blauw licht filterJaJa
Helderheid1300 cd/m²330 cd/m²
Automatische helderheidNeeJa
HDRJaJa
Type HDRHDR 400HDR 500
Kijkhoek178178
Fysieke kenmerken
Product lengte86.80 cm18.80 cm
Product breedte23.80 cm71.80 cm
Product hoogte51.40 cm56.20 cm
Afmetingen zonder voet714 x 71 x 430 mm718 x 74 x 431 mm
Product gewicht13.50 kg6.50 kg
KabelmanagementNeeJa
Energieverbruik
Energieverbruik in stand -by modus0.50.5
Vermogen44 W30 W
Waarde energielabelFG
Modelgegevens
MerkASUSASUS
EAN47116360071914711636595902
MPN (Manufacturer Part Number)90LM0BW0-B0137190LM0DT0-B01371
Kleur--
CE markeringZichtbaarZichtbaar
Fabrieksgarantie termijn3 jaar3 jaar
Uitzonderingen fabrieksgarantieGebruikersschadeGebruikersschade
Reparatie typeCarry-inCarry-in
Taal handleiding
  • Duits
  • Engels
  • Nederlands
  • Universeel
  • Duits
  • Engels
  • Nederlands
  • Universeel
Introductie—2026
Verpakking
Verpakking lengte868 mm188 mm
Verpakking breedte510 mm870 mm
Verpakking hoogte230 mm510 mm
Verpakkingsgewicht13500 g9300 g
VerpakkingsinhoudMonitor, adapter, Microfiber cloth, ROG pouch, ROG stickerMonitor, Adapter, DPP-kabel, ROG Pouch, ROG Sticker
Informatie over de fabrikant
Fabrikant NaamASUS Europe B.V.ASUS Europe B.V.
Overige kenmerken
Beschikbare reserveonderdelenGeen informatie beschikbaar7 jaar
Maximale beeldscherm verversing snelheid480 Hz480 Hz
EAN
EAN47116360071914711636595902

Bol.com aanbod

Bol.com aanbod

€ 899,00
Hoge korting-36%Was € 1.399,90 · Bespaar € 500,90
Levering
Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
Bezorgd
Vanaf 19 okt in huis
Verkoper
bol.com
Conditie
Nieuw

Bol.com aanbod

€ 949,00
Levering
Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
Bezorgd
Vanaf 19 okt in huis
Verkoper
bol.com
Conditie
Nieuw

Prijzen per winkel

SpecificatiesASUS ROG Strix OLED XG32UCWMG - 4K UHD WOLED Gaming Monitor - 4K 240Hz, FHD 480Hz Dual Mode - USB-C 15W Power Delivery - 0.03ms - G-Sync Compatible - 31.5 InchASUS ROG Strix OLED XG32UQWMS 31.5'' 4K UHD gaming monitor
Laagste prijs€ 899,00Beste€ 949,00
Hoogste prijs€ 900,00€ 949,00
Prijsverschil€ 50,00 (ASUS ROG Strix OLED XG32UCWMG - 4K UHD WOLED Gaming Monitor - 4K 240Hz, FHD 480Hz Dual Mode - USB-C 15W Power Delivery - 0.03ms - G-Sync Compatible - 31.5 Inch is goedkoper)
Winkels2 winkels2 winkels
Goedkoopste winkelbol.comAlternate
Prijs per winkel
Alternate—€ 949,00
bol.com€ 899,00★€ 949,00
Coolblue€ 900,00—
Bekijk dealBekijk deal

ASUS ROG Strix OLED XG32UCWMG - 4K UHD WOLED Gaming Monitor - 4K 240Hz, FHD 480Hz Dual Mode - USB-C 15W Power Delivery - 0.03ms - G-Sync Compatible - 31.5 Inch vs ASUS ROG Strix OLED XG32UQWMS 31.5'' 4K UHD gaming monitor: welke past bij jou?

Twijfel je tussen de ASUS ROG Strix OLED XG32UCWMG - 4K UHD WOLED Gaming Monitor - 4K 240Hz, FHD 480Hz Dual Mode - USB-C 15W Power Delivery - 0.03ms - G-Sync Compatible - 31.5 Inch en de ASUS ROG Strix OLED XG32UQWMS 31.5'' 4K UHD gaming monitor? Bekijk de specificaties en prijzen om de beste keuze te maken.

Het prijsverschil is € 50,00. De ASUS ROG Strix OLED XG32UCWMG - 4K UHD WOLED Gaming Monitor - 4K 240Hz, FHD 480Hz Dual Mode - USB-C 15W Power Delivery - 0.03ms - G-Sync Compatible - 31.5 Inch is momenteel de voordeligste optie.

Koopgids

Beste monitor voor studenten 2026 – Top 5 →