ASUS ROG Strix OLED XG32UCDS 31.5'' 4K UHD gaming monitor vs GIGABYTE MO32U2 - 4K OLED Gaming Monitor - 32 inch

Vergelijk specificaties, prijzen en aanbiedingen om de beste keuze te maken.

Prijzen bijgewerkt 23 september 2026

ASUS ROG Strix OLED XG32UCDS 31.5'' 4K UHD gaming monitor

ASUS ROG Strix OLED XG32UCDS 31.5'' 4K UHD gaming monitor

€ 749,00

Bekijk deal
GIGABYTE MO32U2 - 4K OLED Gaming Monitor - 32 inch

GIGABYTE MO32U2 - 4K OLED Gaming Monitor - 32 inch

€ 599,00

Bekijk deal

Specificaties vergelijken

SpecificatieASUS ROG Strix OLED XG32UCDS 31.5'' 4K UHD gaming monitorGIGABYTE MO32U2 - 4K OLED Gaming Monitor - 32 inch
Beeldscherm
Schermgrootte32 Inch31.5 Inch
Beeldschermresolutie3840 x 21603840 x 2160
Beeldverhouding16:0916:09
Screen technologieOLEDOLED
CurvedNeeNee
TouchscreenNeeNee
Goed om te weten
Monitor optiesIngebouwde microfoonNiet van toepassing
Gebruiker segmentGamingGaming
Geschikt voor console gamingJaJa
DraagbaarNeeNee
SmartNeeNee
Type smart besturingssysteemGeen besturingssysteemGeen besturingssysteem
Draaibaar schermNeeNee
Hoogte instelbaarJaJa
KantelbaarNeeNee
90 graden kantelbaarNeeJa
LuidsprekersNeeJa
Ingebouwde webcamNeeNee
Inclusief monitor voetJaJa
VESA maatVESA 100mm x 100mmVESA 100mm x 100mm
Aansluitingsmogelijkheden
Type aansluiting
  • HDMI
  • 3,5 mm mini-jack (AUX)
  • DisplayPort
  • USB-C
  • DisplayPort
  • HDMI
Type input/outputDisplayport 1.4Displayport 1.4
HDMI versieHDMI 2.1HDMI 2.1
Aantal HDMI 2.1 poorten22
Aantal Displayport 1.411
Aantal USB-C poorten1—
USB-C vermogen15 Watt—
USB-C voedingJa—
Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen1—
Aantal VGA poortenGeenGeen
Belangrijk voor gaming
Scherm responstijd0.03 milliseconde0.03 milliseconde
Standaard beeldscherm verversing snelheid165 Hz240 Hz
Type sync
  • FreeSync
  • G-Sync compatible
  • G-Sync compatible
  • FreeSync
Kleurweergave- en kwaliteit
Kleurechtheid
  • DCI P-3 kleurdekking
  • Delta E
DCI P-3 kleurdekking
DCI P-3 Kleurdekking95%-99%—
sRGBMinder dan 99%Minder dan 99%
AdobeRGBMinder dan 99%Minder dan 99%
Delta E< 1—
Contrast ratio1500000:11500:1
Blauw licht filterJaJa
Helderheid450250
HDRJaJa
Type HDRHDR 10HDR 400
Kijkhoek178178
Fysieke kenmerken
Product lengte87 cm24 cm
Product breedte18.80 cm71.83 cm
Product hoogte51 cm61.05 cm
Afmetingen zonder voet718 x 74 x 431 mm718.3 x 64.2 x 417.5 mm
Product gewicht10.1 kg7.95 kg
KabelmanagementJa—
Energieverbruik
Energieverbruik in stand -by modus0.50.5
Vermogen50 W48 W
Waarde energielabelGG
Modelgegevens
MerkASUSGIGABYTE
EAN47113878714094719331871918
MPN (Manufacturer Part Number)90LM0B50-B01371MO32U2
Kleur-Black
CE markeringZichtbaarZichtbaar
Fabrieksgarantie termijn3 jaar3 jaar
Uitzonderingen fabrieksgarantieGebruikersschadeGebruikersschade
Reparatie typeCarry-inCarry-in
Taal handleiding
  • Duits
  • Engels
  • Nederlands
  • Universeel
Universeel
Introductie—32
Verpakking
Verpakking lengte870 mm168 mm
Verpakking breedte188 mm980 mm
Verpakking hoogte510 mm545 mm
Verpakkingsgewicht10100 g11310 g
VerpakkingsinhoudMonitor, adapter, ROG pouch, ROG stickerGigabyte MO32U2 - 31.5
Informatie over de fabrikant
Fabrikant NaamASUS Europe B.V.Gigabyte
Overige kenmerken
Beschikbare reserveonderdelenGeen informatie beschikbaarGeen informatie beschikbaar
Maximale beeldscherm verversing snelheid165 Hz—
EAN
EAN47113878714094719331871918

Bol.com aanbod

Bol.com aanbod

€ 749,00
Hoge korting-29%Was € 1.049,90 · Bespaar € 300,90
Levering
Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
Bezorgd
Vanaf 19 okt in huis
Verkoper
bol.com
Conditie
Nieuw
Geen bol.com aanbod beschikbaar voor GIGABYTE MO32U2 - 4K OLED Gaming Monitor - 32 inch.

Prijzen per winkel

SpecificatiesASUS ROG Strix OLED XG32UCDS 31.5'' 4K UHD gaming monitorGIGABYTE MO32U2 - 4K OLED Gaming Monitor - 32 inch
Laagste prijs€ 749,00€ 599,00Beste
Hoogste prijs€ 749,00€ 599,00
Prijsverschil€ 150,00 (GIGABYTE MO32U2 - 4K OLED Gaming Monitor - 32 inch is goedkoper)
Winkels2 winkels1 winkel
Goedkoopste winkelAlternatebol.com
Prijs per winkel
Alternate€ 749,00—
bol.com€ 749,00€ 599,00★
Bekijk dealBekijk deal

ASUS ROG Strix OLED XG32UCDS 31.5'' 4K UHD gaming monitor vs GIGABYTE MO32U2 - 4K OLED Gaming Monitor - 32 inch: welke past bij jou?

Twijfel je tussen de ASUS ROG Strix OLED XG32UCDS 31.5'' 4K UHD gaming monitor en de GIGABYTE MO32U2 - 4K OLED Gaming Monitor - 32 inch? Bekijk de specificaties en prijzen om de beste keuze te maken.

Het prijsverschil is € 150,00. De GIGABYTE MO32U2 - 4K OLED Gaming Monitor - 32 inch is momenteel de voordeligste optie.

Koopgids

Beste monitor voor studenten 2026 – Top 5 →