ASUS ROG Strix OLED XG27AQDMGR - QHD OLED Gaming Monitor - 240 Hz - 0.03ms - G-Sync Compatible - 27 Inch vs ASUS ROG Strix XG27AQDMES-R computer monitor 67,3 cm (26.5) 2560 x 1440 Pixels Quad HD QD-OLED Zwart

Vergelijk specificaties, prijzen en aanbiedingen om de beste keuze te maken.

Prijzen bijgewerkt 17 oktober 2026

ASUS ROG Strix OLED XG27AQDMGR - QHD OLED Gaming Monitor - 240 Hz - 0.03ms - G-Sync Compatible - 27 Inch

ASUS ROG Strix OLED XG27AQDMGR - QHD OLED Gaming Monitor - 240 Hz - 0.03ms - G-Sync Compatible - 27 Inch

€ 479,95

Bekijk deal
ASUS ROG Strix XG27AQDMES-R computer monitor 67,3 cm (26.5) 2560 x 1440 Pixels Quad HD QD-OLED Zwart

ASUS ROG Strix XG27AQDMES-R computer monitor 67,3 cm (26.5) 2560 x 1440 Pixels Quad HD QD-OLED Zwart

€ 489,70

Bekijk deal

Specificaties vergelijken

SpecificatieASUS ROG Strix OLED XG27AQDMGR - QHD OLED Gaming Monitor - 240 Hz - 0.03ms - G-Sync Compatible - 27 InchASUS ROG Strix XG27AQDMES-R computer monitor 67,3 cm (26.5) 2560 x 1440 Pixels Quad HD QD-OLED Zwart
Beeldscherm
Schermgrootte27 Inch26.5 Inch
Beeldschermresolutie2560 x 14402560 x 1440
Beeldverhouding16:0916:09
Screen technologieOLEDOLED
CurvedNeeNee
TouchscreenJaNee
Goed om te weten
Monitor optiesNiet van toepassingNiet van toepassing
Gebruiker segmentGamingGaming
Geschikt voor console gamingJaJa
DraagbaarNeeNee
SmartNeeNee
Type smart besturingssysteemGeen besturingssysteemGeen besturingssysteem
Draaibaar schermJaJa
Hoogte instelbaarJaJa
KantelbaarJaJa
90 graden kantelbaarJaJa
LuidsprekersNeeNee
Ingebouwde webcamNeeNee
Inclusief monitor voetJaJa
VESA maatVESA 100mm x 100mmVESA 100mm x 100mm
Aansluitingsmogelijkheden
Type aansluitingHDMI
  • HDMI
  • DisplayPort
Type input/outputDisplayport 1.4Displayport 1.4
HDMI versieHDMI 2.1HDMI 2.1
Aantal HDMI 2.1 poorten22
Aantal Displayport 1.411
USB-C voedingNee—
Aantal VGA poortenGeen—
Micro DisplayPortGeen—
Micro HDMIGeen—
Belangrijk voor gaming
Scherm responstijd0.030 milliseconde0.03 milliseconde
Standaard beeldscherm verversing snelheid240 Hz240 Hz
Type syncG-Sync compatibleG-Sync compatible
Kleurweergave- en kwaliteit
Kleurechtheid
  • DCI P-3 kleurdekking
  • Delta E
—
DCI P-3 Kleurdekking95%-99%—
sRGB99%Minder dan 99%
AdobeRGB99%Minder dan 99%
Delta E1-2—
Contrast ratio1500000:11500000:1
Blauw licht filterJaJa
Helderheid1300 cd/m²200
Automatische helderheidNeeNee
HDRJaJa
Type HDRHDR 400HDR 10
Kijkhoek178178
Fysieke kenmerken
Product lengte18.80 cm21.90 cm
Product breedte60.50 cm61.10 cm
Product hoogte50 cm51 cm
Afmetingen zonder voet605 x 63 x 368 mm611 x 69 x 370 mm
Product gewicht6.60 kg7.40 kg
KabelmanagementNeeJa
Energieverbruik
Energieverbruik in stand -by modus0.5—
Vermogen26.8 W25 W
Waarde energielabelFE
Modelgegevens
MerkASUSASUS
EAN47116361576744711636543484
MPN (Manufacturer Part Number)XG27AQDMGR90LM0C80-B04171
Kleur-Zwart
CE markeringZichtbaarZichtbaar
Fabrieksgarantie termijn3 jaar3 jaar
Uitzonderingen fabrieksgarantieGebruikersschadeSchade door verkeerd gebruik, ongeautoriseerde demontage/modificatie, ongeluk/natuurrampen, vloeistof-/oxidatieschade, beschadigd of verwijderd serienummer/garantielabel.
Reparatie typePick-up en returnCarry-in
Taal handleiding
  • Universeel
  • Nederlands
Nederlands
Verpakking
Verpakking lengte186 mm186 mm
Verpakking breedte780 mm780 mm
Verpakking hoogte470 mm470 mm
Verpakkingsgewicht8600 g9500 g
VerpakkingsinhoudMonitor, stroomkabel, kabels, handleidingen, VESA mount kit, ROG pouch, ROG stickerMonitor, DisplayPort-kabel, HDMI-kabel, microvezeldoek, snelstartgids, ROG-pouch, ROG-sticker, VESA-montageset en garantiekaart
Informatie over de fabrikant
Fabrikant NaamASUS Europe B.V.ASUSTeK Computer Inc.
Overige kenmerken
Beschikbare reserveonderdelenGeen informatie beschikbaarGeen informatie beschikbaar
Maximale beeldscherm verversing snelheid240 Hz240 Hz
EAN
EAN47116361576744711636543484

Bol.com aanbod

Bol.com aanbod

€ 499,00
Hoge korting-20%Was € 619,90 · Bespaar € 120,90
Levering
Op voorraad. Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
Bezorgd
Vanaf 19 okt in huis
Verkoper
bol.com
Conditie
Nieuw

Bol.com aanbod

€ 488,00
Levering
Uiterlijk 22 oktober in huis
Bezorgd
Tussen 21 okt en 22 okt in huis
Verkoper
shop.itfirst.be
Conditie
Nieuw

Prijzen per winkel

SpecificatiesASUS ROG Strix OLED XG27AQDMGR - QHD OLED Gaming Monitor - 240 Hz - 0.03ms - G-Sync Compatible - 27 InchASUS ROG Strix XG27AQDMES-R computer monitor 67,3 cm (26.5) 2560 x 1440 Pixels Quad HD QD-OLED Zwart
Laagste prijs€ 479,95Beste€ 489,70
Hoogste prijs€ 479,95€ 489,70
Prijsverschil€ 9,75 (ASUS ROG Strix OLED XG27AQDMGR - QHD OLED Gaming Monitor - 240 Hz - 0.03ms - G-Sync Compatible - 27 Inch is goedkoper)
Winkels1 winkel1 winkel
Goedkoopste winkelbol.combol.com
Prijs per winkel
bol.com€ 479,95★€ 489,70
Bekijk dealBekijk deal

ASUS ROG Strix OLED XG27AQDMGR - QHD OLED Gaming Monitor - 240 Hz - 0.03ms - G-Sync Compatible - 27 Inch vs ASUS ROG Strix XG27AQDMES-R computer monitor 67,3 cm (26.5) 2560 x 1440 Pixels Quad HD QD-OLED Zwart: welke past bij jou?

Twijfel je tussen de ASUS ROG Strix OLED XG27AQDMGR - QHD OLED Gaming Monitor - 240 Hz - 0.03ms - G-Sync Compatible - 27 Inch en de ASUS ROG Strix XG27AQDMES-R computer monitor 67,3 cm (26.5) 2560 x 1440 Pixels Quad HD QD-OLED Zwart? Bekijk de specificaties en prijzen om de beste keuze te maken.

Het prijsverschil is € 9,75. De ASUS ROG Strix OLED XG27AQDMGR - QHD OLED Gaming Monitor - 240 Hz - 0.03ms - G-Sync Compatible - 27 Inch is momenteel de voordeligste optie.

Koopgids

Beste monitor voor studenten 2026 – Top 5 →