ASUS ROG Strix OLED XG27AQDMG - QHD OLED Gaming Monitor - 240 Hz - G-Sync Compatible - 27 Inch vs Koorui S3241XO - 4K OLED Flaship Monitor - 32 Inch - 240 Hz - 0.03 ms

Vergelijk specificaties, prijzen en aanbiedingen om de beste keuze te maken.

Prijzen bijgewerkt 13 oktober 2026

ASUS ROG Strix OLED XG27AQDMG - QHD OLED Gaming Monitor - 240 Hz - G-Sync Compatible - 27 Inch

ASUS ROG Strix OLED XG27AQDMG - QHD OLED Gaming Monitor - 240 Hz - G-Sync Compatible - 27 Inch

€ 519,99

Bekijk deal
Koorui S3241XO - 4K OLED Flaship Monitor - 32 Inch - 240 Hz - 0.03 ms

Koorui S3241XO - 4K OLED Flaship Monitor - 32 Inch - 240 Hz - 0.03 ms

€ 929,90

Bekijk deal

Specificaties vergelijken

SpecificatieASUS ROG Strix OLED XG27AQDMG - QHD OLED Gaming Monitor - 240 Hz - G-Sync Compatible - 27 InchKoorui S3241XO - 4K OLED Flaship Monitor - 32 Inch - 240 Hz - 0.03 ms
Beeldscherm
Schermgrootte27 Inch32 Inch
Beeldschermresolutie2560 x 14403840 x 2160
Beeldverhouding16:0916:09
Screen technologieOLEDOLED
Type OLEDWOLED—
CurvedNeeNee
TouchscreenNeeNee
Goed om te weten
Monitor optiesNiet van toepassing—
Gebruiker segment
  • Gaming
  • Dagelijks gebruik
  • Gaming
  • Grafische vormgeving
Geschikt voor console gamingJaJa
DraagbaarNeeNee
SmartNeeNee
Type smart besturingssysteemGeen besturingssysteemGeen besturingssysteem
Draaibaar schermJaJa
Hoogte instelbaarJaJa
KantelbaarJaJa
90 graden kantelbaarJaNee
LuidsprekersNeeNee
Ingebouwde webcamNeeNee
Inclusief monitor voetJaJa
VESA maatVESA 100mm x 100mmVESA 100mm x 100mm
Aansluitingsmogelijkheden
Type aansluiting
  • DisplayPort
  • HDMI
  • 3,5 mm mini-jack (AUX)
  • USB 3.2
  • USB 3.1
  • 3,5 mm mini-jack (AUX)
  • DisplayPort
  • HDMI
  • USB 3.0
  • USB-C
Type input/outputDisplayport 1.4Displayport 1.4
HDMI versieHDMI 2.0HDMI 2.1
Aantal HDMI 1.4 poortenGeen—
Aantal HDMI 2.0 poorten2—
Aantal HDMI 2.1 poortenGeen2
Aantal Displayport 1.411
Aantal USB-C poortenGeen1
Aantal USB 3.1 poorten1—
Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A)2—
Aantal USB 2.0 poortenGeen—
Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen11
Aantal VGA poortenGeenGeen
Micro DisplayPortGeenGeen
Micro HDMIGeenGeen
USB-C vermogen—90 Watt
USB-C voeding—Ja
Belangrijk voor gaming
Scherm responstijd0.03 milliseconde0.03 milliseconde
Standaard beeldscherm verversing snelheid240 Hz240 Hz
Type sync
  • FreeSync
  • Freesync Premium
  • G-Sync compatible
—
Kleurweergave- en kwaliteit
Kleurechtheid
  • AdobeRGB
  • DCI P-3 kleurdekking
  • sRGB
DCI P-3 kleurdekking
DCI P-3 Kleurdekking95%-99%95%-99%
sRGBMeer dan 100%Minder dan 99%
AdobeRGBMeer dan 100%Minder dan 99%
Contrast ratio150000:12000000:1
Blauw licht filterJaJa
Helderheid400250 cd/m²
Automatische helderheidNee—
HDRJaJa
Type HDRHDR 10HDR 400
Kijkhoek178178
Delta E—1-2
Fysieke kenmerken
Product lengte21.90 cm—
Product breedte60.50 cm—
Product hoogte50.80 cm—
Afmetingen zonder voet60.50 x 36.80 x 5.00 cm—
Product gewicht6.70 kg—
KabelmanagementJa—
Energieverbruik
Energieverbruik in stand -by modus0.50.5
Vermogen24 W264 W
Waarde energielabelFF
Modelgegevens
MerkASUSKoorui
EAN47113875596666940017322587
MPN (Manufacturer Part Number)90LM0AH0-B01A70S3241XO
Kleur-Zwart
CE markeringZichtbaarZichtbaar
Introductie2024—
Fabrieksgarantie termijn3 jaar2 jaar
Uitzonderingen fabrieksgarantieGebruikersschadeN/A
Reparatie typePick-up en returnCarry-in
Taal handleiding
  • Duits
  • Engels
  • Nederlands
  • Universeel
Universeel
Verpakking
Verpakking lengte220 mm982 mm
Verpakking breedte673 mm162 mm
Verpakking hoogte440 mm459 mm
Verpakkingsgewicht9500 g11.64 kg
VerpakkingsinhoudMonitor DisplayPort cable HDMI cable Microfiber cloth Power adapter Power cord Quick start guide ROG pouch ROG sticker USB 3.2 cable VESA mount kit Warranty Card1.8M HDMI&DP cable +1 M TYPE-C)+1.2M adapter +1.5M power cable +1.5M USB B-A cable+Manual (including repair card + Certificate)
Informatie over de fabrikant
Fabrikant NaamASUS Europe B.V.—
Fabrikantgegevens—De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar.
Overige kenmerken
Beschikbare reserveonderdelenGeen informatie beschikbaarGeen informatie beschikbaar
Maximale beeldscherm verversing snelheid240 Hz—
EAN
EAN47113875596666940017322587

Bol.com aanbod

Bol.com aanbod

€ 519,99
Hoge korting-45%Was € 949,90 · Bespaar € 429,91
Levering
Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
Bezorgd
Vanaf 17 okt in huis
Verkoper
SWEEBERS B.V.
Conditie
Nieuw
Geen bol.com aanbod beschikbaar voor Koorui S3241XO - 4K OLED Flaship Monitor - 32 Inch - 240 Hz - 0.03 ms.

Prijzen per winkel

SpecificatiesASUS ROG Strix OLED XG27AQDMG - QHD OLED Gaming Monitor - 240 Hz - G-Sync Compatible - 27 InchKoorui S3241XO - 4K OLED Flaship Monitor - 32 Inch - 240 Hz - 0.03 ms
Laagste prijs€ 519,99Beste€ 929,90
Hoogste prijs€ 519,99€ 929,90
Prijsverschil€ 409,91 (ASUS ROG Strix OLED XG27AQDMG - QHD OLED Gaming Monitor - 240 Hz - G-Sync Compatible - 27 Inch is goedkoper)
Winkels1 winkel1 winkel
Goedkoopste winkelbol.combol.com
Prijs per winkel
bol.com€ 519,99★€ 929,90
Bekijk dealBekijk deal

ASUS ROG Strix OLED XG27AQDMG - QHD OLED Gaming Monitor - 240 Hz - G-Sync Compatible - 27 Inch vs Koorui S3241XO - 4K OLED Flaship Monitor - 32 Inch - 240 Hz - 0.03 ms: welke past bij jou?

Twijfel je tussen de ASUS ROG Strix OLED XG27AQDMG - QHD OLED Gaming Monitor - 240 Hz - G-Sync Compatible - 27 Inch en de Koorui S3241XO - 4K OLED Flaship Monitor - 32 Inch - 240 Hz - 0.03 ms? Bekijk de specificaties en prijzen om de beste keuze te maken.

Het prijsverschil is € 409,91. De ASUS ROG Strix OLED XG27AQDMG - QHD OLED Gaming Monitor - 240 Hz - G-Sync Compatible - 27 Inch is momenteel de voordeligste optie.

Koopgids

Beste monitor voor studenten 2026 – Top 5 →