ASUS ROG Strix OLED XG27AQDMES - QHD OLED Gaming Monitor - 240hz - Neo Proximity Sensor - 27 inch vs BenQ Zowie XL2586X+ Fast TN 600Hz DyAc 2 Gaming Monitor for Esports 24.1''

Vergelijk specificaties, prijzen en aanbiedingen om de beste keuze te maken.

Prijzen bijgewerkt 7 oktober 2026

ASUS ROG Strix OLED XG27AQDMES - QHD OLED Gaming Monitor - 240hz - Neo Proximity Sensor - 27 inch

ASUS ROG Strix OLED XG27AQDMES - QHD OLED Gaming Monitor - 240hz - Neo Proximity Sensor - 27 inch

€ 449,00

Bekijk deal
BenQ Zowie XL2586X+ Fast TN 600Hz DyAc 2 Gaming Monitor for Esports 24.1''

BenQ Zowie XL2586X+ Fast TN 600Hz DyAc 2 Gaming Monitor for Esports 24.1''

€ 1.199,00

Bekijk deal

Specificaties vergelijken

SpecificatieASUS ROG Strix OLED XG27AQDMES - QHD OLED Gaming Monitor - 240hz - Neo Proximity Sensor - 27 inchBenQ Zowie XL2586X+ Fast TN 600Hz DyAc 2 Gaming Monitor for Esports 24.1''
Beeldscherm
Schermgrootte27 Inch24.1 Inch
Beeldschermresolutie2560 x 14401920 x 1080
Beeldverhouding16:0916:09
Screen technologieOLEDTN
Type OLEDQD OLED—
CurvedNeeNee
TouchscreenNeeNee
Goed om te weten
Monitor optiesNiet van toepassing
  • Afstandsbediening
  • Ingebouwde luidsprekers
  • Verlichting
Gebruiker segmentGamingGaming
Geschikt voor console gamingJaJa
DraagbaarNeeNee
SmartNeeNee
Type smart besturingssysteemGeen besturingssysteemGeen besturingssysteem
Draaibaar schermNeeJa
Hoogte instelbaarJaJa
KantelbaarNeeJa
90 graden kantelbaarJaNee
LuidsprekersNeeNee
Ingebouwde webcamNeeNee
Inclusief monitor voetJaJa
VESA maatVESA 100mm x 100mmVESA 100mm x 100mm
Aansluitingsmogelijkheden
Type aansluitingHDMI
  • HDMI
  • DisplayPort
Type input/outputDisplayport 1.4Displayport 1.4
HDMI versieHDMI 2.1HDMI 2.1
Aantal HDMI 2.1 poorten23
Aantal Displayport 1.411
Aantal VGA poortenGeenGeen
USB-C vermogen—N.v.t.
Aantal Thunderbolt 4 USB-C poorten—Geen
Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen—Geen
Belangrijk voor gaming
Scherm responstijd0.3 milliseconde1 milliseconde
Standaard beeldscherm verversing snelheid240 Hz600 Hz
Type sync
  • FreeSync
  • Freesync Premium
  • G-Sync compatible
—
Kleurweergave- en kwaliteit
KleurechtheidDCI P-3 kleurdekkingDCI P-3 kleurdekking
DCI P-3 Kleurdekking95%-99%Geen
sRGBMinder dan 99%Geen sRGB ondersteuning
AdobeRGBMinder dan 99%Geen ondersteuning
Blauw licht filterJaNee
Helderheid200320
Automatische helderheidNeeNee
HDRJaNee
Type HDRHDR 10—
Kijkhoek178170
Contrast ratio—1000:1
Fysieke kenmerken
Product lengte18.80 cm20.90 cm
Product breedte61.10 cm57.60 cm
Product hoogte50.30 cm51.70 cm
Afmetingen zonder voet611 x 69 x 370 mm36.2
Product gewicht6.80 kg6.10 kg
KabelmanagementJaNee
Energieverbruik
Vermogen25 W65 W
Waarde energielabelEE
Energieverbruik in stand -by modus—0.5
Modelgegevens
MerkASUSBenQ
EAN47116361576124718755094873
MPN (Manufacturer Part Number)90LM0C80-B011719H.LN8LB.QBE
Kleur-Zwart
CE markeringZichtbaarZichtbaar
Introductie20262025
Fabrieksgarantie termijn3 jaar3 jaar
Uitzonderingen fabrieksgarantieGebruikersschadeGebruikers-, val- en waterschade
Reparatie typePick-up en returnPick-up en return
Taal handleiding
  • Universeel
  • Nederlands
  • Duits
  • Engels
  • Frans
  • Nederlands
  • Universeel
Verpakking
Verpakking lengte186 mm690 mm
Verpakking breedte780 mm690 mm
Verpakking hoogte470 mm220 mm
Verpakkingsgewicht8900 g11000 g
Verpakkingsinhoudstroomkabel - hdmi- displayportDe complete verpakkingsinhoud is onderaan de productbeschrijving terug te vinden.
Informatie over de fabrikant
Fabrikant NaamASUS Europe B.V.BenQ
Overige kenmerken
Beschikbare reserveonderdelenGeen informatie beschikbaar—
Maximale beeldscherm verversing snelheid240 Hz600 Hz
EAN
EAN47116361576124718755094873

Bol.com aanbod

Bol.com aanbod

€ 449,00
Hoge korting-41%Was € 761,70 · Bespaar € 312,70
Levering
Op voorraad. Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
Bezorgd
Vanaf 17 okt in huis
Verkoper
bol.com
Conditie
Nieuw

Bol.com aanbod

€ 1.199,00
Levering
Op voorraad. Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
Bezorgd
Vanaf 17 okt in huis
Verkoper
BenQ
Conditie
Nieuw

Prijzen per winkel

SpecificatiesASUS ROG Strix OLED XG27AQDMES - QHD OLED Gaming Monitor - 240hz - Neo Proximity Sensor - 27 inchBenQ Zowie XL2586X+ Fast TN 600Hz DyAc 2 Gaming Monitor for Esports 24.1''
Laagste prijs€ 449,00Beste€ 1.199,00
Hoogste prijs€ 449,00€ 1.199,00
Prijsverschil€ 750,00 (ASUS ROG Strix OLED XG27AQDMES - QHD OLED Gaming Monitor - 240hz - Neo Proximity Sensor - 27 inch is goedkoper)
Winkels1 winkel2 winkels
Goedkoopste winkelbol.comAlternate
Prijs per winkel
Alternate—€ 1.199,00
bol.com€ 449,00★€ 1.199,00
Bekijk dealBekijk deal

ASUS ROG Strix OLED XG27AQDMES - QHD OLED Gaming Monitor - 240hz - Neo Proximity Sensor - 27 inch vs BenQ Zowie XL2586X+ Fast TN 600Hz DyAc 2 Gaming Monitor for Esports 24.1'': welke past bij jou?

Twijfel je tussen de ASUS ROG Strix OLED XG27AQDMES - QHD OLED Gaming Monitor - 240hz - Neo Proximity Sensor - 27 inch en de BenQ Zowie XL2586X+ Fast TN 600Hz DyAc 2 Gaming Monitor for Esports 24.1''? Bekijk de specificaties en prijzen om de beste keuze te maken.

Het prijsverschil is € 750,00. De ASUS ROG Strix OLED XG27AQDMES - QHD OLED Gaming Monitor - 240hz - Neo Proximity Sensor - 27 inch is momenteel de voordeligste optie.

Koopgids

Beste monitor voor studenten 2026 – Top 5 →