ASUS ROG Strix OLED XG27ACDMS 26.5'' gaming monitor vs ASUS ROG Strix XG27AQDNG - QHD QD-OLED Gaming Monitor - 360 Hz - 0.03ms - G-Sync Compatible - 27 Inch

Vergelijk specificaties, prijzen en aanbiedingen om de beste keuze te maken.

Prijzen bijgewerkt 14 oktober 2026

ASUS ROG Strix OLED XG27ACDMS 26.5'' gaming monitor

ASUS ROG Strix OLED XG27ACDMS 26.5'' gaming monitor

€ 537,00

Bekijk deal
ASUS ROG Strix XG27AQDNG - QHD QD-OLED Gaming Monitor - 360 Hz - 0.03ms - G-Sync Compatible - 27 Inch

ASUS ROG Strix XG27AQDNG - QHD QD-OLED Gaming Monitor - 360 Hz - 0.03ms - G-Sync Compatible - 27 Inch

€ 593,29

Bekijk deal

Specificaties vergelijken

SpecificatieASUS ROG Strix OLED XG27ACDMS 26.5'' gaming monitorASUS ROG Strix XG27AQDNG - QHD QD-OLED Gaming Monitor - 360 Hz - 0.03ms - G-Sync Compatible - 27 Inch
Beeldscherm
Schermgrootte27 Inch26.5 Inch
Beeldschermresolutie2560 x 14402560 x 1440
Beeldverhouding16:0916:09
Screen technologieOLEDQD-OLED
Type OLEDQD OLEDQD OLED
CurvedNeeNee
TouchscreenNeeNee
Goed om te weten
Monitor optiesNiet van toepassingNiet van toepassing
Gebruiker segmentGamingGaming
Geschikt voor console gamingJaJa
DraagbaarNeeNee
SmartNeeNee
Type smart besturingssysteemGeen besturingssysteemGeen besturingssysteem
Draaibaar schermNeeJa
Hoogte instelbaarJaJa
KantelbaarNeeJa
90 graden kantelbaarNeeJa
LuidsprekersJaNee
Ingebouwde webcamNeeNee
Inclusief monitor voetJaJa
VESA maatVESA 100mm x 100mmVESA 100mm x 100mm
Aansluitingsmogelijkheden
Type aansluiting
  • DisplayPort
  • HDMI
  • USB 3.1
  • USB-C
  • DisplayPort
  • HDMI
  • USB 3.2
Type input/outputDisplayport 1.4Displayport 1.4
HDMI versieHDMI 2.1HDMI 2.1
Aantal HDMI 2.1 poorten22
Aantal Displayport 1.411
Aantal USB-C poorten1—
USB-C vermogen15 WattN.v.t.
USB-C voedingJaNee
Aantal USB 3.1 poorten0—
Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen11
Aantal VGA poortenGeenGeen
Belangrijk voor gaming
Scherm responstijd0.03 milliseconde0.03 milliseconde
Standaard beeldscherm verversing snelheid280Hz360 Hz
Type sync
  • Freesync Premium
  • G-Sync compatible
  • G-Sync compatible
  • Freesync Premium
Kleurweergave- en kwaliteit
Kleurechtheid
  • DCI P-3 kleurdekking
  • Calman verified
  • Delta E
  • DCI P-3 kleurdekking
  • Delta E
DCI P-3 Kleurdekking95%-99%95%-99%
sRGBMinder dan 99%100%
AdobeRGBMinder dan 99%Geen ondersteuning
Delta E2-101-2
Contrast ratio1500000:11500000:1
Blauw licht filterJaJa
Helderheid250450 cd/m²
Automatische helderheidNeeJa
HDRNeeJa
Type HDRHDR 400HDR 10
Kijkhoek178178
Fysieke kenmerken
Product lengte18.80 cm16.94 cm
Product breedte60.90 cm61.11 cm
Product hoogte44.90 cm50.25 cm
Afmetingen zonder voet609 x 66 x 369 mm611,1 x 369,6 x 66,5
Product gewicht6.10 kg6.1 kg
KabelmanagementJaJa
Energieverbruik
Energieverbruik in stand -by modus0.50.5
Vermogen28 W60 W
Waarde energielabelEnergielabel niet van toepassingF
Modelgegevens
MerkASUSASUS
EAN47113878713484711636206037
MPN (Manufacturer Part Number)XG27ACDMSXG27AQDNG
Kleur--
CE markeringZichtbaarZichtbaar
Introductie20252026
Fabrieksgarantie termijn3 jaar3 jaar
Uitzonderingen fabrieksgarantieGebruikersschadeGebruikersschade
Reparatie typePick-up en returnPick-up en return
Taal handleiding
  • Universeel
  • Nederlands
  • Universeel
  • Nederlands
Verpakking
Verpakking lengte500 mm163 mm
Verpakking breedte860 mm860 mm
Verpakking hoogte162 mm500 mm
Verpakkingsgewicht8500 g9000 g
VerpakkingsinhoudMonitor - displayportkabelMonitor, stroomkabel, DisplayPort kabel, ROG pouch, ROG sticker
Informatie over de fabrikant
Fabrikant NaamASUS Europe B.V.ASUSTek Computer Inc.
Overige kenmerken
Beschikbare reserveonderdelenGeen informatie beschikbaarGeen informatie beschikbaar
Maximale beeldscherm verversing snelheid—360 Hz
Productinformatieblad URL—https://rog.asus.com/monitors/27-to-27-9-inches/rog-strix-xg27aqdng/spec/
EAN
EAN47113878713484711636206037

Bol.com aanbod

Bol.com aanbod

€ 537,00
Hoge korting-33%Was € 799,90 · Bespaar € 262,90
Levering
Op voorraad. Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
Bezorgd
Vanaf 17 okt in huis
Verkoper
bol.com
Conditie
Nieuw

Bol.com aanbod

€ 593,29
Hoge korting-21%Was € 749,90 · Bespaar € 156,61
Levering
Uiterlijk 23 oktober in huis
Bezorgd
Tussen 21 okt en 23 okt in huis
Verkoper
x-kom
Conditie
Nieuw

Prijzen per winkel

SpecificatiesASUS ROG Strix OLED XG27ACDMS 26.5'' gaming monitorASUS ROG Strix XG27AQDNG - QHD QD-OLED Gaming Monitor - 360 Hz - 0.03ms - G-Sync Compatible - 27 Inch
Laagste prijs€ 537,00Beste€ 593,29
Hoogste prijs€ 537,00€ 689,00
Prijsverschil€ 56,29 (ASUS ROG Strix OLED XG27ACDMS 26.5'' gaming monitor is goedkoper)
Winkels2 winkels2 winkels
Goedkoopste winkelAlternatebol.com
Prijs per winkel
Alternate€ 537,00★€ 689,00
bol.com€ 537,00★€ 593,29
Bekijk dealBekijk deal

ASUS ROG Strix OLED XG27ACDMS 26.5'' gaming monitor vs ASUS ROG Strix XG27AQDNG - QHD QD-OLED Gaming Monitor - 360 Hz - 0.03ms - G-Sync Compatible - 27 Inch: welke past bij jou?

Twijfel je tussen de ASUS ROG Strix OLED XG27ACDMS 26.5'' gaming monitor en de ASUS ROG Strix XG27AQDNG - QHD QD-OLED Gaming Monitor - 360 Hz - 0.03ms - G-Sync Compatible - 27 Inch? Bekijk de specificaties en prijzen om de beste keuze te maken.

Het prijsverschil is € 56,29. De ASUS ROG Strix OLED XG27ACDMS 26.5'' gaming monitor is momenteel de voordeligste optie.

Koopgids

Beste monitor voor studenten 2026 – Top 5 →