AOC G4 U32G4U - 4K Dual Frame IPS Gaming Monitor - UHD 160hz - FHD 320hz - HDMI 2.1 - Console Ready -32 inch vs LG UltraGear™ 32GQ950-B UHD 4K Nano IPS 1ms 144Hz HDR 1000-monitor met G-SYNC® 32''

Vergelijk specificaties, prijzen en aanbiedingen om de beste keuze te maken.

Prijzen bijgewerkt 5 oktober 2026

AOC G4 U32G4U - 4K Dual Frame IPS Gaming Monitor - UHD 160hz - FHD 320hz - HDMI 2.1 - Console Ready -32 inch

AOC G4 U32G4U - 4K Dual Frame IPS Gaming Monitor - UHD 160hz - FHD 320hz - HDMI 2.1 - Console Ready -32 inch

€ 379,00

Bekijk deal
LG UltraGear™ 32GQ950-B UHD 4K Nano IPS 1ms 144Hz HDR 1000-monitor met G-SYNC® 32''

LG UltraGear™ 32GQ950-B UHD 4K Nano IPS 1ms 144Hz HDR 1000-monitor met G-SYNC® 32''

€ 682,99

Bekijk deal

Specificaties vergelijken

SpecificatieAOC G4 U32G4U - 4K Dual Frame IPS Gaming Monitor - UHD 160hz - FHD 320hz - HDMI 2.1 - Console Ready -32 inchLG UltraGear™ 32GQ950-B UHD 4K Nano IPS 1ms 144Hz HDR 1000-monitor met G-SYNC® 32''
Beeldscherm
Schermgrootte32 Inch32 Inch
Beeldschermresolutie3840 x 21603840 x 2160
Beeldverhouding16:0916:09
Screen technologieIPSNano IPS
CurvedNeeNee
TouchscreenNeeNee
Goed om te weten
Monitor optiesDual ModeVerlichting
Gebruiker segmentGamingGaming
Geschikt voor console gamingJaJa
DraagbaarNeeNee
SmartNeeNee
Type smart besturingssysteemGeen besturingssysteemGeen besturingssysteem
Draaibaar schermJaJa
Hoogte instelbaarJaJa
KantelbaarJaJa
90 graden kantelbaarJaJa
LuidsprekersNeeNee
Ingebouwde webcamNeeNee
Inclusief monitor voetJaJa
VESA maatVESA 100mm x 100mmVESA 100mm x 100mm
Aansluitingsmogelijkheden
Type aansluiting
  • HDMI
  • 3,5 mm mini-jack (AUX)
  • DisplayPort
  • USB 3.2
  • USB 3.1
  • USB 3.0
  • USB 2.0
  • USB 3.2
  • 3,5 mm mini-jack (AUX)
  • HDMI
  • USB 3.0
  • DisplayPort
Type input/outputDisplayport 1.4Displayport 1.4
HDMI versieHDMI 2.1HDMI 2.1
Aantal HDMI 2.1 poorten21
Aantal Displayport 1.411
Aantal USB 3.1 poortenGeen—
Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A)42
Aantal USB 2.0 poortenGeenGeen
Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen11
Aantal HDMI 1.4 poorten—Geen
Aantal HDMI 2.0 poorten—Geen
Aantal USB-C poorten—Geen
Aantal VGA poorten—Geen
Belangrijk voor gaming
Scherm responstijd1 milliseconde1 milliseconde
Standaard beeldscherm verversing snelheid160 Hz144 Hz
Type syncFreeSync
  • FreeSync
  • Freesync Premium
  • G-Sync compatible
Kleurweergave- en kwaliteit
KleurechtheidsRGB
  • DCI P-3 kleurdekking
  • sRGB
sRGBMeer dan 100%Geen sRGB ondersteuning
AdobeRGBMinder dan 99%Geen ondersteuning
Contrast ratio1000:11000:1
Blauw licht filterJaJa
Helderheid450450
Automatische helderheidNeeNee
HDRJaJa
Type HDRHDR 400HDR 1000
Kijkhoek178178
DCI P-3 Kleurdekking—95%-99%
Fysieke kenmerken
Product lengte26.96 cm71.88 cm
Product breedte71.61 cm42.10 cm
Product hoogte46.20 cm6.02 cm
Afmetingen zonder voet424.3 x 59.9 x 424.3 mm718.8 x 421.0 x 60.2mm
Product gewicht8.01 kg11.60 kg
KabelmanagementJaNee
Energieverbruik
Energieverbruik in stand -by modus0.50.3
Vermogen43 W85 W
Waarde energielabelFG
Modelgegevens
MerkAOCLG
EAN40389861131138806091661081
MPN (Manufacturer Part Number)U32G4U32GQ950-B
Kleur--
CE markeringZichtbaarZichtbaar
Introductie20252022
Fabrieksgarantie termijn2 jaar3 jaar
Uitzonderingen fabrieksgarantieGebruikersschade—
Reparatie typeCarry-inCarry-in
Taal handleidingUniverseelUniverseel
Verpakking
Verpakking lengte226 mm1044 mm
Verpakking breedte980 mm540 mm
Verpakking hoogte527 mm160 mm
Verpakkingsgewicht11420 g16000 g
VerpakkingsinhoudMonitor - stroomkabel - hdmi -Monitor, voet, adapter, stroomkabel, HDMI-kabel, Display Portkabel, USB A to B kabel
Informatie over de fabrikant
Fabrikant NaamAOC International (Europe) B.V.LG Electronics Inc.
Overige kenmerken
Beschikbare reserveonderdelenGeen informatie beschikbaar—
Maximale beeldscherm verversing snelheid320 Hz160 Hz
EAN
EAN40389861131138806091661081

Bol.com aanbod

Bol.com aanbod

€ 379,00
Hoge korting-18%Was € 459,96 · Bespaar € 80,96
Levering
Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
Bezorgd
Vanaf 19 okt in huis
Verkoper
Sansoft Computers B.V.
Conditie
Nieuw

Bol.com aanbod

€ 792,90
Hoge korting-15%Was € 931,08 · Bespaar € 138,18
Levering
Uiterlijk 28 oktober in huis
Bezorgd
Tussen 22 okt en 28 okt in huis
Verkoper
HardwareXL by Informatique
Conditie
Nieuw

Prijzen per winkel

SpecificatiesAOC G4 U32G4U - 4K Dual Frame IPS Gaming Monitor - UHD 160hz - FHD 320hz - HDMI 2.1 - Console Ready -32 inchLG UltraGear™ 32GQ950-B UHD 4K Nano IPS 1ms 144Hz HDR 1000-monitor met G-SYNC® 32''
Laagste prijs€ 379,00Beste€ 682,99
Hoogste prijs€ 379,00€ 682,99
Prijsverschil€ 303,99 (AOC G4 U32G4U - 4K Dual Frame IPS Gaming Monitor - UHD 160hz - FHD 320hz - HDMI 2.1 - Console Ready -32 inch is goedkoper)
Winkels3 winkels1 winkel
Goedkoopste winkelbol.combol.com
Prijs per winkel
Alternate€ 379,00—
bol.com€ 379,00★€ 682,99
Coolblue€ 379,00—
Bekijk dealBekijk deal

AOC G4 U32G4U - 4K Dual Frame IPS Gaming Monitor - UHD 160hz - FHD 320hz - HDMI 2.1 - Console Ready -32 inch vs LG UltraGear™ 32GQ950-B UHD 4K Nano IPS 1ms 144Hz HDR 1000-monitor met G-SYNC® 32'': welke past bij jou?

Twijfel je tussen de AOC G4 U32G4U - 4K Dual Frame IPS Gaming Monitor - UHD 160hz - FHD 320hz - HDMI 2.1 - Console Ready -32 inch en de LG UltraGear™ 32GQ950-B UHD 4K Nano IPS 1ms 144Hz HDR 1000-monitor met G-SYNC® 32''? Bekijk de specificaties en prijzen om de beste keuze te maken.

Het prijsverschil is € 303,99. De AOC G4 U32G4U - 4K Dual Frame IPS Gaming Monitor - UHD 160hz - FHD 320hz - HDMI 2.1 - Console Ready -32 inch is momenteel de voordeligste optie.

Koopgids

Beste monitor voor studenten 2026 – Top 5 →