AOC G4 Q27G41ZDF - QHD OLED Gaming Monitor - 240hz - HDMI 2.0 - 27 inch vs MSI MAG 271QP QD-OLED X24 - QHD Gaming Monitor - 240hz - 27 inch -

Vergelijk specificaties, prijzen en aanbiedingen om de beste keuze te maken.

Prijzen bijgewerkt 22 oktober 2026

AOC G4 Q27G41ZDF - QHD OLED Gaming Monitor - 240hz - HDMI 2.0 - 27 inch

AOC G4 Q27G41ZDF - QHD OLED Gaming Monitor - 240hz - HDMI 2.0 - 27 inch

€ 339,00

Bekijk deal
MSI MAG 271QP QD-OLED X24 - QHD Gaming Monitor - 240hz - 27 inch -

MSI MAG 271QP QD-OLED X24 - QHD Gaming Monitor - 240hz - 27 inch -

€ 513,26

Bekijk deal

Specificaties vergelijken

SpecificatieAOC G4 Q27G41ZDF - QHD OLED Gaming Monitor - 240hz - HDMI 2.0 - 27 inchMSI MAG 271QP QD-OLED X24 - QHD Gaming Monitor - 240hz - 27 inch -
Beeldscherm
Schermgrootte27 Inch26.5 Inch
Beeldschermresolutie2560 x 14402560 x 1440
Beeldverhouding16:0916:09
Screen technologieOLEDOLED
CurvedNeeNee
TouchscreenJaNee
Type OLED—QD OLED
Goed om te weten
Monitor optiesNiet van toepassingIngebouwde microfoon
Gebruiker segmentGamingGaming
Geschikt voor console gamingJaJa
DraagbaarNeeNee
SmartNeeNee
Type smart besturingssysteemGeen besturingssysteemGeen besturingssysteem
Draaibaar schermNeeJa
Hoogte instelbaarJaJa
KantelbaarJaJa
90 graden kantelbaarJaJa
LuidsprekersJaNee
Ingebouwde webcamNeeNee
Inclusief monitor voetJaJa
VESA maatVESA 100mm x 100mmVESA 100mm x 100mm
Aansluitingsmogelijkheden
Type aansluiting
  • HDMI
  • 3,5 mm mini-jack (AUX)
  • DisplayPort
  • DisplayPort
  • HDMI
  • USB-C
  • USB 3.2
Type input/outputDisplayport 1.4Displayport 1.4
HDMI versieHDMI 2.0HDMI 2.1
Aantal HDMI 2.0 poorten1—
Aantal Displayport 1.41—
USB-C vermogenN.v.t.—
USB-C voedingNee—
Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen1—
Aantal VGA poortenGeenGeen
Aantal HDMI 2.1 poorten—2
Micro DisplayPort—Geen
Micro HDMI—Geen
Belangrijk voor gaming
Scherm responstijd0.03 milliseconde0.03 milliseconde
Standaard beeldscherm verversing snelheid240 Hz240 Hz
Type sync
  • FreeSync
  • Freesync Premium
  • G-Sync compatible
  • G-Sync compatible
  • Freesync Premium
  • FreeSync
Kleurweergave- en kwaliteit
Kleurechtheid
  • AdobeRGB
  • DCI P-3 kleurdekking
  • sRGB
DCI P-3 kleurdekking
DCI P-3 Kleurdekking95%-99%—
sRGBMeer dan 100%Meer dan 100%
AdobeRGB99%Minder dan 99%
Contrast ratio1500000:11500:1
Blauw licht filterJaJa
Helderheid240250
Automatische helderheidNee—
HDRJaJa
Type HDRHDR 400HDR 400
Kijkhoek178178
Fysieke kenmerken
Product lengte19.05 cm24.20 cm
Product breedte609.30 cm60.90 cm
Product hoogte45.43 cm41.60 cm
Afmetingen zonder voet609,3 x 355,3 x 57,03 mm609 x 72 x 362 mm
Product gewicht4.95 kg8 kg
KabelmanagementNee—
Energieverbruik
Energieverbruik in stand -by modus0.30.5
Vermogen63 W25 W
Waarde energielabelEF
Modelgegevens
MerkAOCMSI
EAN40389861831474711377286244
MPN (Manufacturer Part Number)Q27G41ZDFMAG 271QP QD-OLED X24
Kleur--
CE markeringZichtbaarZichtbaar
Introductie2026271
Fabrieksgarantie termijn3 jaar3 jaar
Uitzonderingen fabrieksgarantieGebruikersschadeGebruikersschade & Softwarefouten
Reparatie typeCarry-inCarry-in
Taal handleidingNederlandsUniverseel
Verpakking
Verpakking lengte139 mm185 mm
Verpakking breedte780 mm800 mm
Verpakking hoogte455 mm500 mm
Verpakkingsgewicht8000 g10400 g
VerpakkingsinhoudHandleiding Stroomkabel Monitorvoet HDMI kabel DisplayPort kabelMSI MAG 271QP - 26.5
Informatie over de fabrikant
Fabrikant NaamAOC International (Europe ) B.V.MSI
Overige kenmerken
Beschikbare reserveonderdelenGeen informatie beschikbaarGeen informatie beschikbaar
Maximale beeldscherm verversing snelheid240 Hz—
EAN
EAN40389861831474711377286244

Bol.com aanbod

Bol.com aanbod

€ 339,00
Hoge korting-24%Was € 446,63 · Bespaar € 107,63
Levering
Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
Bezorgd
Vanaf 26 okt in huis
Verkoper
Sansoft Computers B.V.
Conditie
Nieuw

Bol.com aanbod

€ 513,26
Korting-7%Was € 549,67 · Bespaar € 36,41
Levering
Uiterlijk 5 november in huis
Bezorgd
Tussen 30 okt en 5 nov in huis
Verkoper
EFI GLOBAL STORE
Conditie
Nieuw

Prijzen per winkel

SpecificatiesAOC G4 Q27G41ZDF - QHD OLED Gaming Monitor - 240hz - HDMI 2.0 - 27 inchMSI MAG 271QP QD-OLED X24 - QHD Gaming Monitor - 240hz - 27 inch -
Laagste prijs€ 339,00Beste€ 513,26
Hoogste prijs€ 339,00€ 649,00
Prijsverschil€ 174,26 (AOC G4 Q27G41ZDF - QHD OLED Gaming Monitor - 240hz - HDMI 2.0 - 27 inch is goedkoper)
Winkels3 winkels2 winkels
Goedkoopste winkelbol.combol.com
Prijs per winkel
Alternate€ 339,00★€ 649,00
bol.com€ 339,00★€ 513,26
Coolblue€ 339,00—
Bekijk dealBekijk deal

AOC G4 Q27G41ZDF - QHD OLED Gaming Monitor - 240hz - HDMI 2.0 - 27 inch vs MSI MAG 271QP QD-OLED X24 - QHD Gaming Monitor - 240hz - 27 inch -: welke past bij jou?

Twijfel je tussen de AOC G4 Q27G41ZDF - QHD OLED Gaming Monitor - 240hz - HDMI 2.0 - 27 inch en de MSI MAG 271QP QD-OLED X24 - QHD Gaming Monitor - 240hz - 27 inch -? Bekijk de specificaties en prijzen om de beste keuze te maken.

Het prijsverschil is € 174,26. De AOC G4 Q27G41ZDF - QHD OLED Gaming Monitor - 240hz - HDMI 2.0 - 27 inch is momenteel de voordeligste optie.

Koopgids

Beste monitor voor studenten 2026 – Top 5 →