AOC Q24G4RE 23.8'' gaming monitor vs KOORUI G2421V 24-inch Gamingmonitor - 180 Hz - 1 ms - Snelle IPS-monitor- Schermresolutie 2560 × 1440 - Zwart

Vergelijk specificaties, prijzen en aanbiedingen om de beste keuze te maken.

Prijzen bijgewerkt 12 september 2026

AOC Q24G4RE 23.8'' gaming monitor

AOC Q24G4RE 23.8'' gaming monitor

€ 139,00

Bekijk deal
KOORUI G2421V 24-inch Gamingmonitor - 180 Hz - 1 ms - Snelle IPS-monitor- Schermresolutie 2560 × 1440 - Zwart

KOORUI G2421V 24-inch Gamingmonitor - 180 Hz - 1 ms - Snelle IPS-monitor- Schermresolutie 2560 × 1440 - Zwart

€ 129,99

Bekijk deal

Specificaties vergelijken

SpecificatieAOC Q24G4RE 23.8'' gaming monitorKOORUI G2421V 24-inch Gamingmonitor - 180 Hz - 1 ms - Snelle IPS-monitor- Schermresolutie 2560 × 1440 - Zwart
Beeldscherm
Schermgrootte24 Inch23.8 Inch
Beeldschermresolutie2560 x 14402560 x 1440
Beeldverhouding16:0916:09
Screen technologieIPSIPS
CurvedNeeNee
TouchscreenJaNee
Goed om te weten
Monitor optiesNiet van toepassingNiet van toepassing
Gebruiker segmentGaming
  • Gaming
  • Grafische vormgeving
  • Kantoor
Geschikt voor console gamingJaJa
DraagbaarNeeNee
SmartNeeNee
Type smart besturingssysteemGeen besturingssysteem—
Draaibaar schermNeeJa
Hoogte instelbaarNeeJa
KantelbaarJaNee
90 graden kantelbaarNeeNee
LuidsprekersNeeNee
Ingebouwde webcamNeeNee
Inclusief monitor voetJaJa
VESA maatVESA 100mm x 100mmVESA 75mm x 75mm
Aansluitingsmogelijkheden
Type aansluiting
  • DisplayPort
  • HDMI
  • 3,5 mm mini-jack (AUX)
  • HDMI
  • DisplayPort
Type input/outputDisplayport 1.4Displayport 1.4
HDMI versieHDMI 2.0HDMI 2.0
Aantal HDMI 1.4 poortenGeen—
Aantal HDMI 2.0 poorten1—
Aantal HDMI 2.1 poortenGeen—
Aantal Displayport 1.411
Aantal USB-C poortenGeen—
USB-C vermogenN.v.t.—
USB-C voedingNee—
Aantal Thunderbolt 3 USB-C poortenGeen—
Aantal Thunderbolt 4 USB-C poortenGeen—
Aantal USB 3.1 poortenGeen—
Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A)Geen—
Aantal USB 2.0 poortenGeen—
Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangenGeen—
Aantal VGA poortenGeen—
Micro DisplayPortGeen—
Micro HDMIGeen—
Belangrijk voor gaming
Scherm responstijd1.0 milliseconde1 milliseconde
Standaard beeldscherm verversing snelheid180 Hz180 Hz
Type sync
  • G-Sync compatible
  • FreeSync
FreeSync
Kleurweergave- en kwaliteit
DCI P-3 Kleurdekking85%-90%90%-95%
sRGBMeer dan 100%—
AdobeRGBMinder dan 99%—
Contrast ratio1000:11000:1
Blauw licht filterJaJa
Helderheid300 cd/m²350 cd/m²
Automatische helderheidNee—
HDRNeeJa
Type HDRGeen HDRHDR 400
Kijkhoek178178
Kleurechtheid—DCI P-3 kleurdekking
Fysieke kenmerken
Product lengte17.74 cm—
Product breedte54 cm22.92 cm
Product hoogte43.45 cm—
Afmetingen zonder voet540.0 x 325.0 x 50.6 mm—
Product gewicht3.43 kg3.07 kg
KabelmanagementNee—
Energieverbruik
Energieverbruik in stand -by modus0.3—
Vermogen21 W—
Waarde energielabelEF
Modelgegevens
MerkAOCKoorui
EAN40389861427319331539131936
MPN (Manufacturer Part Number)Q24G4REG2421V
Kleur-Zwart
CE markeringZichtbaarZichtbaar
Introductie2025—
Fabrieksgarantie termijn3 jaar2 jaar
Uitzonderingen fabrieksgarantiegebruikersschadeNiet van toepassing.
Reparatie typeCarry-inPick-up en return
Taal handleidingUniverseelEngels
Verpakking
Verpakking lengte603 mm—
Verpakking breedte395 mm—
Verpakking hoogte133 mm—
Verpakkingsgewicht5635 g—
VerpakkingsinhoudAOC G4 Q24G4RE monitorMonitor, Voet, Standaard, Adapter, Gebruikershandleiding
Informatie over de fabrikant
Fabrikant NaamAOCShenzhen Koorui technology Co., Ltd
Overige kenmerken
Beschikbare reserveonderdelenGeen informatie beschikbaar7 jaar
Maximale beeldscherm verversing snelheid180 Hz180 Hz
EAN
EAN40389861427319331539131936

Bol.com aanbod

Bol.com aanbod

€ 144,95
Hoge korting-22%Was € 184,96 · Bespaar € 40,01
Levering
Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
Bezorgd
Vanaf 19 okt in huis
Verkoper
NoRRoD.nl powered by Paradigit
Conditie
Nieuw

Bol.com aanbod

€ 129,99
Korting-13%Was € 149,99 · Bespaar € 20,00
Levering
Uiterlijk 26 oktober in huis
Bezorgd
Tussen 22 okt en 26 okt in huis
Verkoper
SmartfutureLife
Conditie
Nieuw

Prijzen per winkel

SpecificatiesAOC Q24G4RE 23.8'' gaming monitorKOORUI G2421V 24-inch Gamingmonitor - 180 Hz - 1 ms - Snelle IPS-monitor- Schermresolutie 2560 × 1440 - Zwart
Laagste prijs€ 139,00€ 129,99Beste
Hoogste prijs€ 144,95€ 129,99
Prijsverschil€ 9,01 (KOORUI G2421V 24-inch Gamingmonitor - 180 Hz - 1 ms - Snelle IPS-monitor- Schermresolutie 2560 × 1440 - Zwart is goedkoper)
Winkels3 winkels1 winkel
Goedkoopste winkelAlternatebol.com
Prijs per winkel
Alternate€ 139,00—
bol.com€ 144,95€ 129,99★
Coolblue€ 139,00—
Bekijk dealBekijk deal

AOC Q24G4RE 23.8'' gaming monitor vs KOORUI G2421V 24-inch Gamingmonitor - 180 Hz - 1 ms - Snelle IPS-monitor- Schermresolutie 2560 × 1440 - Zwart: welke past bij jou?

Twijfel je tussen de AOC Q24G4RE 23.8'' gaming monitor en de KOORUI G2421V 24-inch Gamingmonitor - 180 Hz - 1 ms - Snelle IPS-monitor- Schermresolutie 2560 × 1440 - Zwart? Bekijk de specificaties en prijzen om de beste keuze te maken.

Het prijsverschil is € 9,01. De KOORUI G2421V 24-inch Gamingmonitor - 180 Hz - 1 ms - Snelle IPS-monitor- Schermresolutie 2560 × 1440 - Zwart is momenteel de voordeligste optie.

Koopgids

Beste monitor voor studenten 2026 – Top 5 →