AOC U32G4U 31.5'' 4K UHD gaming monitor vs ASUS TUF Gaming VG32UQA1A - UHD Gaming Monitor - 160Hz - 31.5 Inch

Vergelijk specificaties, prijzen en aanbiedingen om de beste keuze te maken.

Prijzen bijgewerkt 7 juli 2026

AOC U32G4U 31.5'' 4K UHD gaming monitor

AOC U32G4U 31.5'' 4K UHD gaming monitor

€ 379,00

Bekijk deal
ASUS TUF Gaming VG32UQA1A - UHD Gaming Monitor - 160Hz - 31.5 Inch

ASUS TUF Gaming VG32UQA1A - UHD Gaming Monitor - 160Hz - 31.5 Inch

€ 569,00

Bekijk deal

Specificaties vergelijken

SpecificatieAOC U32G4U 31.5'' 4K UHD gaming monitorASUS TUF Gaming VG32UQA1A - UHD Gaming Monitor - 160Hz - 31.5 Inch
Beeldscherm
Schermgrootte32 Inch31.5 Inch
Beeldschermresolutie3840 x 21603840 x 2160
Beeldverhouding16:0916:09
Screen technologieIPSVA
CurvedNeeNee
TouchscreenNeeNee
Goed om te weten
Monitor optiesDual ModeIngebouwde microfoon
Gebruiker segmentGamingGaming
Geschikt voor console gamingJaJa
DraagbaarNeeNee
SmartNeeNee
Type smart besturingssysteemGeen besturingssysteemGeen besturingssysteem
Draaibaar schermNeeNee
Hoogte instelbaarJaNee
KantelbaarNeeJa
90 graden kantelbaarJaNee
LuidsprekersNeeJa
Ingebouwde webcamNeeNee
Inclusief monitor voetJaJa
VESA maatVESA 100mm x 100mmVESA 100mm x 100mm
Aansluitingsmogelijkheden
Type aansluiting
  • HDMI
  • 3,5 mm mini-jack (AUX)
  • DisplayPort
  • USB 3.2
  • USB 3.1
  • USB 3.0
  • USB 2.0
  • 3,5 mm mini-jack (AUX)
  • DisplayPort
  • HDMI
  • USB 3.2
Type input/outputDisplayport 1.4Displayport 1.4
HDMI versieHDMI 2.1HDMI 2.1
Aantal HDMI 2.1 poorten22
Aantal Displayport 1.411
Aantal USB 3.1 poortenGeenGeen
Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A)4Geen
Aantal USB 2.0 poortenGeenGeen
Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen11
Aantal VGA poortenGeenGeen
Aantal HDMI 1.4 poorten—Geen
Aantal HDMI 2.0 poorten—Geen
USB-C vermogen—N.v.t.
USB-C voeding—Nee
Aantal Thunderbolt 3 USB-C poorten—Geen
Aantal Thunderbolt 4 USB-C poorten—Geen
Micro DisplayPort—Geen
Micro HDMI—Geen
Belangrijk voor gaming
Scherm responstijd1 milliseconde1 milliseconde
Standaard beeldscherm verversing snelheid320 Hz160 Hz
Type syncFreeSync
  • FreeSync
  • Freesync Premium
Kleurweergave- en kwaliteit
KleurechtheidsRGB
  • AdobeRGB
  • sRGB
sRGBMeer dan 100%Meer dan 100%
AdobeRGBMinder dan 99%Minder dan 99%
Contrast ratio1000:12500:1
Blauw licht filterJaJa
Helderheid450400
Automatische helderheidNeeNee
HDRJaJa
Type HDRHDR 400HDR 10
Kijkhoek178178
Fysieke kenmerken
Product lengte26.96 cm214 cm
Product breedte71.61 cm716 cm
Product hoogte46.20 cm496 cm
Afmetingen zonder voet424.3 x 59.9 x 424.3 mm716 x 55 x 427 mm
Product gewicht0.01 kg7500 kg
KabelmanagementJaNee
Energieverbruik
Energieverbruik in stand -by modus0.5—
Vermogen43 W45 W
Waarde energielabelFG
Modelgegevens
MerkAOCASUS
EAN40389861131134711081983835
MPN (Manufacturer Part Number)U32G4U90LM08L0-B01970
Kleur-Zwart
CE markeringZichtbaarZichtbaar
Introductie2025—
Fabrieksgarantie termijn2 jaar2 jaar
Uitzonderingen fabrieksgarantieGebruikersschadeGebruiksschade
Reparatie typeCarry-inCarry-in
Taal handleidingUniverseelEngels
Verpakking
Verpakking lengte226 mm156 mm
Verpakking breedte980 mm950 mm
Verpakking hoogte527 mm550 mm
Verpakkingsgewicht11420 g10500 g
VerpakkingsinhoudMonitor - stroomkabel - hdmi -Monitor, Stroomkabel
Informatie over de fabrikant
Fabrikant NaamAOCASUS Europe B.V.
Overige kenmerken
Beschikbare reserveonderdelenGeen informatie beschikbaarGeen informatie beschikbaar
Maximale beeldscherm verversing snelheid320 Hz—
EAN
EAN40389861131134711081983835

Bol.com aanbod

Bol.com aanbod

€ 379,00
Hoge korting-18%Was € 459,96 · Bespaar € 80,96
Levering
Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
Bezorgd
Vanaf 26 okt in huis
Verkoper
Sansoft Computers B.V.
Conditie
Nieuw
Geen bol.com aanbod beschikbaar voor ASUS TUF Gaming VG32UQA1A - UHD Gaming Monitor - 160Hz - 31.5 Inch.

Prijzen per winkel

SpecificatiesAOC U32G4U 31.5'' 4K UHD gaming monitorASUS TUF Gaming VG32UQA1A - UHD Gaming Monitor - 160Hz - 31.5 Inch
Laagste prijs€ 379,00Beste€ 569,00
Hoogste prijs€ 379,00€ 569,00
Prijsverschil€ 190,00 (AOC U32G4U 31.5'' 4K UHD gaming monitor is goedkoper)
Winkels3 winkels1 winkel
Goedkoopste winkelAlternatebol.com
Prijs per winkel
Alternate€ 379,00—
bol.com€ 379,00★€ 569,00
Coolblue€ 379,00—
Bekijk dealBekijk deal

AOC U32G4U 31.5'' 4K UHD gaming monitor vs ASUS TUF Gaming VG32UQA1A - UHD Gaming Monitor - 160Hz - 31.5 Inch: welke past bij jou?

Twijfel je tussen de AOC U32G4U 31.5'' 4K UHD gaming monitor en de ASUS TUF Gaming VG32UQA1A - UHD Gaming Monitor - 160Hz - 31.5 Inch? Bekijk de specificaties en prijzen om de beste keuze te maken.

Het prijsverschil is € 190,00. De AOC U32G4U 31.5'' 4K UHD gaming monitor is momenteel de voordeligste optie.

Koopgids

Beste monitor voor studenten 2026 – Top 5 →