AOC G4 U32G4U - 4K Dual Frame IPS Gaming Monitor - UHD 160hz - FHD 320hz - HDMI 2.1 - Console Ready -32 inch vs AOC Q25G4SR 24.5'' gaming monitor

Vergelijk specificaties, prijzen en aanbiedingen om de beste keuze te maken.

Prijzen bijgewerkt 5 oktober 2026

AOC G4 U32G4U - 4K Dual Frame IPS Gaming Monitor - UHD 160hz - FHD 320hz - HDMI 2.1 - Console Ready -32 inch

AOC G4 U32G4U - 4K Dual Frame IPS Gaming Monitor - UHD 160hz - FHD 320hz - HDMI 2.1 - Console Ready -32 inch

€ 379,00

Bekijk deal
AOC Q25G4SR 24.5'' gaming monitor

AOC Q25G4SR 24.5'' gaming monitor

€ 179,00

Bekijk deal

Specificaties vergelijken

SpecificatieAOC G4 U32G4U - 4K Dual Frame IPS Gaming Monitor - UHD 160hz - FHD 320hz - HDMI 2.1 - Console Ready -32 inchAOC Q25G4SR 24.5'' gaming monitor
Beeldscherm
Schermgrootte32 Inch24.5 Inch
Beeldschermresolutie3840 x 21602560 x 1440
Beeldverhouding16:0916:09
Screen technologieIPSIPS
CurvedNeeNee
TouchscreenNeeNee
Goed om te weten
Monitor optiesDual Mode—
Gebruiker segmentGamingGaming
Geschikt voor console gamingJaJa
DraagbaarNeeNee
SmartNeeNee
Type smart besturingssysteemGeen besturingssysteemGeen besturingssysteem
Draaibaar schermJaNee
Hoogte instelbaarJaJa
KantelbaarJaNee
90 graden kantelbaarJaJa
LuidsprekersNeeJa
Ingebouwde webcamNeeNee
Inclusief monitor voetJaJa
VESA maatVESA 100mm x 100mmVESA 100mm x 100mm
Aansluitingsmogelijkheden
Type aansluiting
  • HDMI
  • 3,5 mm mini-jack (AUX)
  • DisplayPort
  • USB 3.2
  • USB 3.1
  • USB 3.0
  • USB 2.0
  • DisplayPort
  • HDMI
Type input/outputDisplayport 1.4Displayport 1.4
HDMI versieHDMI 2.1HDMI 2.1
Aantal HDMI 2.1 poorten22
Aantal Displayport 1.411
Aantal USB 3.1 poortenGeen—
Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A)4—
Aantal USB 2.0 poortenGeen—
Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen11
Aantal VGA poorten—Geen
Belangrijk voor gaming
Scherm responstijd1 milliseconde1 milliseconde
Standaard beeldscherm verversing snelheid160 Hz300 Hz
Type syncFreeSyncFreeSync
Kleurweergave- en kwaliteit
KleurechtheidsRGB—
sRGBMeer dan 100%Meer dan 100%
AdobeRGBMinder dan 99%Minder dan 99%
Contrast ratio1000:11000:1
Blauw licht filterJaJa
Helderheid450400
Automatische helderheidNeeNee
HDRJaJa
Type HDRHDR 400HDR 400
Kijkhoek178178
Fysieke kenmerken
Product lengte26.96 cm20.76 cm
Product breedte71.61 cm56.01 cm
Product hoogte46.20 cm49.89 cm
Afmetingen zonder voet424.3 x 59.9 x 424.3 mm325.3 x 52.2 x 325.3 mm
Product gewicht8.01 kg4.76 kg
KabelmanagementJaJa
Energieverbruik
Energieverbruik in stand -by modus0.50.5
Vermogen43 W23 W
Waarde energielabelFF
Modelgegevens
MerkAOCAOC
EAN40389861131134038986142748
MPN (Manufacturer Part Number)U32G4UQ25G4SR
Kleur--
CE markeringZichtbaarZichtbaar
Introductie202524.5
Fabrieksgarantie termijn2 jaar2 jaar
Uitzonderingen fabrieksgarantieGebruikersschadeGebruikersschade
Reparatie typeCarry-inCarry-in
Taal handleidingUniverseelUniverseel
Verpakking
Verpakking lengte226 mm685 mm
Verpakking breedte980 mm422 mm
Verpakking hoogte527 mm142 mm
Verpakkingsgewicht11420 g7543 g
VerpakkingsinhoudMonitor - stroomkabel - hdmi -Monitor, adapter
Informatie over de fabrikant
Fabrikant NaamAOC International (Europe) B.V.AOC International (Europe) B.V.
Overige kenmerken
Beschikbare reserveonderdelenGeen informatie beschikbaarGeen informatie beschikbaar
Maximale beeldscherm verversing snelheid320 Hz300 Hz
EAN
EAN40389861131134038986142748

Bol.com aanbod

Bol.com aanbod

€ 379,00
Hoge korting-18%Was € 459,96 · Bespaar € 80,96
Levering
Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
Bezorgd
Vanaf 19 okt in huis
Verkoper
Sansoft Computers B.V.
Conditie
Nieuw

Bol.com aanbod

€ 185,00
Hoge korting-36%Was € 287,46 · Bespaar € 102,46
Levering
Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
Bezorgd
Vanaf 19 okt in huis
Verkoper
Sansoft Computers B.V.
Conditie
Nieuw

Prijzen per winkel

SpecificatiesAOC G4 U32G4U - 4K Dual Frame IPS Gaming Monitor - UHD 160hz - FHD 320hz - HDMI 2.1 - Console Ready -32 inchAOC Q25G4SR 24.5'' gaming monitor
Laagste prijs€ 379,00€ 179,00Beste
Hoogste prijs€ 379,00€ 185,00
Prijsverschil€ 200,00 (AOC Q25G4SR 24.5'' gaming monitor is goedkoper)
Winkels3 winkels3 winkels
Goedkoopste winkelbol.comAlternate
Prijs per winkel
Alternate€ 379,00€ 179,00★
bol.com€ 379,00€ 185,00★
Coolblue€ 379,00€ 179,00★
Bekijk dealBekijk deal

AOC G4 U32G4U - 4K Dual Frame IPS Gaming Monitor - UHD 160hz - FHD 320hz - HDMI 2.1 - Console Ready -32 inch vs AOC Q25G4SR 24.5'' gaming monitor: welke past bij jou?

Twijfel je tussen de AOC G4 U32G4U - 4K Dual Frame IPS Gaming Monitor - UHD 160hz - FHD 320hz - HDMI 2.1 - Console Ready -32 inch en de AOC Q25G4SR 24.5'' gaming monitor? Bekijk de specificaties en prijzen om de beste keuze te maken.

Het prijsverschil is € 200,00. De AOC Q25G4SR 24.5'' gaming monitor is momenteel de voordeligste optie.

Koopgids

Beste monitor voor studenten 2026 – Top 5 →