AOC G4 25G4SXU - Full HD Gaming Monitor - 25 inch - 310Hz vs AOC 24G42E 23.8'' gaming monitor

Vergelijk specificaties, prijzen en aanbiedingen om de beste keuze te maken.

Prijzen bijgewerkt 23 oktober 2026

AOC G4 25G4SXU - Full HD Gaming Monitor - 25 inch - 310Hz

AOC G4 25G4SXU - Full HD Gaming Monitor - 25 inch - 310Hz

€ 171,01

Bekijk deal
AOC 24G42E 23.8'' gaming monitor

AOC 24G42E 23.8'' gaming monitor

€ 95,00

Bekijk deal

Specificaties vergelijken

SpecificatieAOC G4 25G4SXU - Full HD Gaming Monitor - 25 inch - 310HzAOC 24G42E 23.8'' gaming monitor
Beeldscherm
Schermgrootte24.5 Inch23.8 Inch
Beeldschermresolutie1920 x 10801920 x 1080
Beeldverhouding16:0916:09
Screen technologieIPSIPS
CurvedNeeNee
TouchscreenJaJa
Goed om te weten
Monitor optiesNiet van toepassingNiet van toepassing
Gebruiker segmentGaming
  • Gaming
  • Dagelijks gebruik
Geschikt voor console gamingNeeJa
DraagbaarNeeNee
SmartNeeNee
Type smart besturingssysteemGeen besturingssysteemGeen besturingssysteem
Draaibaar schermJaJa
Hoogte instelbaarJaNee
KantelbaarJaJa
90 graden kantelbaarJaNee
LuidsprekersNeeJa
Ingebouwde webcamNeeNee
Inclusief monitor voetJaJa
VESA maatVESA 100mm x 100mmVESA 100mm x 100mm
Aansluitingsmogelijkheden
Type aansluiting
  • DisplayPort
  • HDMI
  • DisplayPort
  • HDMI
Type input/outputDisplayport 1.4Displayport 1.4
HDMI versieHDMI 2.0HDMI 2.0
Aantal HDMI 2.0 poorten21
Aantal Displayport 1.411
Aantal USB-C poortenGeenGeen
USB-C vermogenN.v.t.N.v.t.
USB-C voedingNeeNee
Aantal USB 2.0 poortenGeen—
Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen11
Aantal VGA poortenGeenGeen
Micro DisplayPortGeenGeen
Micro HDMIGeenGeen
Aantal Displayport 1.2—1
Belangrijk voor gaming
Scherm responstijd1.0 milliseconde1 milliseconde
Standaard beeldscherm verversing snelheid310 Hz180 Hz
Type syncFreeSync
  • FreeSync
  • Freesync Premium
  • G-Sync compatible
Kleurweergave- en kwaliteit
KleurechtheidsRGBsRGB
DCI P-3 Kleurdekking85%-90%90%-95%
sRGBMinder dan 99%Meer dan 100%
AdobeRGBMinder dan 99%Minder dan 99%
Contrast ratio1000:11000:1
Blauw licht filterJaJa
Helderheid400 cd/m²300 cd/m²
Automatische helderheidNeeNee
HDRNeeNee
Type HDRHDR 10Geen HDR
Kijkhoek178178
Fysieke kenmerken
Product lengte20.76 cm19.39 cm
Product breedte56.01 cm12.50 cm
Product hoogte38.06 cm39 cm
Afmetingen zonder voet560.1 x 324.8 x 52.1 mm540 x 325 x 50,6
Product gewicht7.53 kg4.77 kg
KabelmanagementNeeJa
Energieverbruik
Energieverbruik in stand -by modus0.50.3
Vermogen0.50 W19 W
Waarde energielabelEE
Modelgegevens
MerkAOCAOC
EAN40389861825774038986642583
MPN (Manufacturer Part Number)25G4SXU24G42E
Kleur--
CE markeringZichtbaarZichtbaar
Introductie252025
Fabrieksgarantie termijn3 jaar3 jaar
Uitzonderingen fabrieksgarantie--
Reparatie typeCarry-inCarry-in
Taal handleidingUniverseelUniverseel
Verpakking
Verpakking lengte691 mm609 mm
Verpakking breedte428 mm392 mm
Verpakking hoogte141 mm125 mm
Verpakkingsgewicht7565 g4807 g
VerpakkingsinhoudAOC G4 25G4SXU - 24.5AOC Gaming LCD LED-monitor voor pc/laptop, 23,6 inch, IPS, 180 Hz, HDMI/DP, plat scherm
Informatie over de fabrikant
Fabrikant NaamAOC International (Europe) B.V.Action S.A.
Overige kenmerken
Beschikbare reserveonderdelenGeen informatie beschikbaarGeen informatie beschikbaar
Maximale beeldscherm verversing snelheid310 Hz180 Hz
Productinformatieblad URL—https://eu.aoc.com/nl/gaming/products/monitor/24g42e
EAN
EAN40389861825774038986642583

Bol.com aanbod

Bol.com aanbod

€ 173,70
Hoge korting-20%Was € 218,29 · Bespaar € 44,59
Levering
Uiterlijk 2 november in huis
Bezorgd
Tussen 29 okt en 2 nov in huis
Verkoper
home aanbieding
Conditie
Nieuw

Bol.com aanbod

€ 95,00
Korting-14%Was € 110,79 · Bespaar € 15,79
Levering
Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
Bezorgd
Vanaf 26 okt in huis
Verkoper
bol.com
Conditie
Nieuw

Prijzen per winkel

SpecificatiesAOC G4 25G4SXU - Full HD Gaming Monitor - 25 inch - 310HzAOC 24G42E 23.8'' gaming monitor
Laagste prijs€ 171,01€ 95,00Beste
Hoogste prijs€ 171,01€ 95,00
Prijsverschil€ 76,01 (AOC 24G42E 23.8'' gaming monitor is goedkoper)
Winkels1 winkel2 winkels
Goedkoopste winkelbol.comAlternate
Prijs per winkel
Alternate—€ 95,00
bol.com€ 171,01€ 95,00★
Bekijk dealBekijk deal

AOC G4 25G4SXU - Full HD Gaming Monitor - 25 inch - 310Hz vs AOC 24G42E 23.8'' gaming monitor: welke past bij jou?

Twijfel je tussen de AOC G4 25G4SXU - Full HD Gaming Monitor - 25 inch - 310Hz en de AOC 24G42E 23.8'' gaming monitor? Bekijk de specificaties en prijzen om de beste keuze te maken.

Het prijsverschil is € 76,01. De AOC 24G42E 23.8'' gaming monitor is momenteel de voordeligste optie.

Koopgids

Beste monitor voor studenten 2026 – Top 5 →