AOC G4 24G4HRE - Full HD Fast IPS Gaming Monitor - G-Sync Compatible - 0.5ms - 200hz - Speakers - 24 inch vs AOC 24G50F 23.8'' gaming monitor

Vergelijk specificaties, prijzen en aanbiedingen om de beste keuze te maken.

Prijzen bijgewerkt 15 oktober 2026

AOC G4 24G4HRE - Full HD Fast IPS Gaming Monitor - G-Sync Compatible - 0.5ms - 200hz - Speakers - 24 inch

AOC G4 24G4HRE - Full HD Fast IPS Gaming Monitor - G-Sync Compatible - 0.5ms - 200hz - Speakers - 24 inch

€ 79,00

Bekijk deal
AOC 24G50F 23.8'' gaming monitor

AOC 24G50F 23.8'' gaming monitor

€ 79,00

Bekijk deal

Specificaties vergelijken

SpecificatieAOC G4 24G4HRE - Full HD Fast IPS Gaming Monitor - G-Sync Compatible - 0.5ms - 200hz - Speakers - 24 inchAOC 24G50F 23.8'' gaming monitor
Beeldscherm
Schermgrootte24 Inch23.8 Inch
Beeldschermresolutie1920 x 10801920 x 1080
Beeldverhouding16:0916:09
Screen technologieIPSIPS
CurvedNeeNee
TouchscreenNeeNee
Goed om te weten
Monitor optiesNiet van toepassing—
Gebruiker segmentGamingGaming
Geschikt voor console gamingJaJa
DraagbaarNeeNee
SmartNeeNee
Type smart besturingssysteemGeen besturingssysteemGeen besturingssysteem
Draaibaar schermJaNee
Hoogte instelbaarNeeNee
KantelbaarNeeJa
90 graden kantelbaarNeeNee
LuidsprekersJaNee
Ingebouwde webcamNeeNee
Inclusief monitor voetJaJa
VESA maatVESA 100mm x 100mmVESA 100mm x 100mm
Aansluitingsmogelijkheden
Type aansluiting
  • HDMI
  • 3,5 mm mini-jack (AUX)
  • DisplayPort
  • DisplayPort
  • HDMI
Type input/outputDisplayport 1.4Displayport 1.4
HDMI versieHDMI 2.0HDMI 2.0
Aantal HDMI 2.0 poorten21
Aantal Displayport 1.411
USB-C vermogenN.v.t.—
USB-C voedingNee—
Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangenGeen—
Aantal VGA poortenGeen—
Belangrijk voor gaming
Scherm responstijd0.5 milliseconde4 milliseconde
Standaard beeldscherm verversing snelheid200 Hz180 Hz
Type sync
  • G-Sync compatible
  • FreeSync
G-Sync compatible
Kleurweergave- en kwaliteit
DCI P-3 Kleurdekking90%-95%—
sRGB100%Meer dan 100%
AdobeRGBMinder dan 99%Minder dan 99%
Contrast ratio1000:1—
Blauw licht filterJaJa
Helderheid300 cd/m²300
Automatische helderheidNee—
HDRNeeJa
Type HDRGeen HDRHDR 10
Kijkhoek178—
Fysieke kenmerken
Product lengte17.74 cm17.50 cm
Product breedte54 cm54.40 cm
Product hoogte43.45 cm41.81 cm
Afmetingen zonder voet540 x 324,84 x 50,62544 x 36.1 x 318.5 mm
Product gewicht3.43 kg2.49 kg
KabelmanagementJa—
Energieverbruik
Energieverbruik in stand -by modus0.30.3
Vermogen0.3 W18 W
Waarde energielabelEE
Modelgegevens
MerkAOCAOC
EAN40389861429914038986143646
MPN (Manufacturer Part Number)24G4HRE24G50F
Kleur-Zwart
CE markeringZichtbaarZichtbaar
Introductie24—
Fabrieksgarantie termijn3 jaar2 jaar
Uitzonderingen fabrieksgarantie-Gebruikersschade
Reparatie typeCarry-inCarry-in
Taal handleidingUniverseel
  • Engels
  • Nederlands
Verpakking
Verpakking lengte607 mm124 mm
Verpakking breedte389 mm615 mm
Verpakking hoogte143 mm420 mm
Verpakkingsgewicht5479 g4290 g
VerpakkingsinhoudMonitor, Adapter, HDMI-kabel, DisplayPort-kabel-
Informatie over de fabrikant
Fabrikant NaamAction S.A.AOC International (Europe ) B.V.
Overige kenmerken
Beschikbare reserveonderdelenGeen informatie beschikbaarGeen informatie beschikbaar
Maximale beeldscherm verversing snelheid200 Hz—
EAN
EAN40389861429914038986143646

Bol.com aanbod

Bol.com aanbod

€ 79,00
Levering
Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
Bezorgd
Vanaf 19 okt in huis
Verkoper
bol.com
Conditie
Nieuw

Bol.com aanbod

€ 94,90
Korting-8%Was € 103,33 · Bespaar € 8,43
Levering
Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
Bezorgd
Vanaf 20 okt in huis
Verkoper
HardwareXL by Informatique
Conditie
Nieuw

Prijzen per winkel

SpecificatiesAOC G4 24G4HRE - Full HD Fast IPS Gaming Monitor - G-Sync Compatible - 0.5ms - 200hz - Speakers - 24 inchAOC 24G50F 23.8'' gaming monitor
Laagste prijs€ 79,00Beste€ 79,00
Hoogste prijs€ 88,00€ 94,90
Prijsverschil€ 0,00 (AOC G4 24G4HRE - Full HD Fast IPS Gaming Monitor - G-Sync Compatible - 0.5ms - 200hz - Speakers - 24 inch is goedkoper)
Winkels2 winkels3 winkels
Goedkoopste winkelbol.comAlternate
Prijs per winkel
Alternate—€ 79,00
art & craft€ 88,00—
bol.com€ 79,00★€ 94,90
Coolblue—€ 79,00
Bekijk dealBekijk deal

AOC G4 24G4HRE - Full HD Fast IPS Gaming Monitor - G-Sync Compatible - 0.5ms - 200hz - Speakers - 24 inch vs AOC 24G50F 23.8'' gaming monitor: welke past bij jou?

Twijfel je tussen de AOC G4 24G4HRE - Full HD Fast IPS Gaming Monitor - G-Sync Compatible - 0.5ms - 200hz - Speakers - 24 inch en de AOC 24G50F 23.8'' gaming monitor? Bekijk de specificaties en prijzen om de beste keuze te maken.

Koopgids

Beste monitor voor studenten 2026 – Top 5 →