AOC G4 24G4HRE - Full HD Fast IPS Gaming Monitor - G-Sync Compatible - 0.5ms - 200hz - Speakers - 24 inch vs Acer NITRO XV0 XV240Y W3 computer monitor 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 Pixels Full HD LCD Zwart

Vergelijk specificaties, prijzen en aanbiedingen om de beste keuze te maken.

Prijzen bijgewerkt 15 oktober 2026

AOC G4 24G4HRE - Full HD Fast IPS Gaming Monitor - G-Sync Compatible - 0.5ms - 200hz - Speakers - 24 inch

AOC G4 24G4HRE - Full HD Fast IPS Gaming Monitor - G-Sync Compatible - 0.5ms - 200hz - Speakers - 24 inch

€ 79,00

Bekijk deal
Acer NITRO XV0 XV240Y W3 computer monitor 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 Pixels Full HD LCD Zwart

Acer NITRO XV0 XV240Y W3 computer monitor 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 Pixels Full HD LCD Zwart

€ 121,57

Bekijk deal

Specificaties vergelijken

SpecificatieAOC G4 24G4HRE - Full HD Fast IPS Gaming Monitor - G-Sync Compatible - 0.5ms - 200hz - Speakers - 24 inchAcer NITRO XV0 XV240Y W3 computer monitor 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 Pixels Full HD LCD Zwart
Beeldscherm
Schermgrootte24 Inch23.8 Inch
Beeldschermresolutie1920 x 10801920 x 1080
Beeldverhouding16:0916:09
Screen technologieIPSIPS
CurvedNeeNee
TouchscreenNeeNee
Type OLED—MLA-OLED
Goed om te weten
Monitor optiesNiet van toepassingDual Mode
Gebruiker segmentGaming
  • Dagelijks gebruik
  • Gaming
Geschikt voor console gamingJaJa
DraagbaarNeeNee
SmartNeeNee
Type smart besturingssysteemGeen besturingssysteemGeen besturingssysteem
Draaibaar schermJaNee
Hoogte instelbaarNeeJa
KantelbaarNeeNee
90 graden kantelbaarNeeNee
LuidsprekersJaJa
Ingebouwde webcamNeeNee
Inclusief monitor voetJaJa
VESA maatVESA 100mm x 100mmVESA 100mm x 100mm
Aansluitingsmogelijkheden
Type aansluiting
  • HDMI
  • 3,5 mm mini-jack (AUX)
  • DisplayPort
  • HDMI
  • DisplayPort
Type input/outputDisplayport 1.4Displayport 1.4
HDMI versieHDMI 2.0HDMI 2.0
Aantal HDMI 2.0 poorten22
Aantal Displayport 1.411
USB-C vermogenN.v.t.—
USB-C voedingNee—
Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangenGeen—
Aantal VGA poortenGeen—
Belangrijk voor gaming
Scherm responstijd0.5 milliseconde1 milliseconde
Standaard beeldscherm verversing snelheid200 Hz240 Hz
Type sync
  • G-Sync compatible
  • FreeSync
FreeSync
Kleurweergave- en kwaliteit
DCI P-3 Kleurdekking90%-95%—
sRGB100%Minder dan 99%
AdobeRGBMinder dan 99%Minder dan 99%
Contrast ratio1000:11000000:1
Blauw licht filterJaNee
Helderheid300 cd/m²250
Automatische helderheidNeeJa
HDRNeeJa
Type HDRGeen HDRHDR 10
Kijkhoek178178
Kleurechtheid—AdobeRGB
Fysieke kenmerken
Product lengte17.74 cm0 cm
Product breedte54 cm0 cm
Product hoogte43.45 cm0 cm
Afmetingen zonder voet540 x 324,84 x 50,620
Product gewicht3.43 kg0 kg
KabelmanagementJaJa
Energieverbruik
Energieverbruik in stand -by modus0.30.3
Vermogen0.3 W0.5 W
Waarde energielabelED
Modelgegevens
MerkAOCAcer
EAN40389861429914711474721679
MPN (Manufacturer Part Number)24G4HREUM.QX0EE.324
Kleur-Zwart
CE markeringZichtbaarZichtbaar
Introductie242025
Fabrieksgarantie termijn3 jaar2 jaar
Uitzonderingen fabrieksgarantie-Gebruikerschades
Reparatie typeCarry-inCarry-in
Taal handleidingUniverseelUniverseel
Verpakking
Verpakking lengte607 mm417 mm
Verpakking breedte389 mm638 mm
Verpakking hoogte143 mm146 mm
Verpakkingsgewicht5479 g6900 g
VerpakkingsinhoudMonitor, Adapter, HDMI-kabel, DisplayPort-kabel1 x Monitor
Informatie over de fabrikant
Fabrikant NaamAction S.A.Acer
Overige kenmerken
Beschikbare reserveonderdelenGeen informatie beschikbaar—
Maximale beeldscherm verversing snelheid200 Hz240 Hz
EAN
EAN40389861429914711474721679

Bol.com aanbod

Bol.com aanbod

€ 79,00
Levering
Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
Bezorgd
Vanaf 19 okt in huis
Verkoper
bol.com
Conditie
Nieuw

Bol.com aanbod

€ 121,57
Korting-13%Was € 139,00 · Bespaar € 17,43
Levering
Uiterlijk 26 oktober in huis
Bezorgd
Tussen 22 okt en 26 okt in huis
Verkoper
x-kom
Conditie
Nieuw

Prijzen per winkel

SpecificatiesAOC G4 24G4HRE - Full HD Fast IPS Gaming Monitor - G-Sync Compatible - 0.5ms - 200hz - Speakers - 24 inchAcer NITRO XV0 XV240Y W3 computer monitor 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 Pixels Full HD LCD Zwart
Laagste prijs€ 79,00Beste€ 121,57
Hoogste prijs€ 88,00€ 149,00
Prijsverschil€ 42,57 (AOC G4 24G4HRE - Full HD Fast IPS Gaming Monitor - G-Sync Compatible - 0.5ms - 200hz - Speakers - 24 inch is goedkoper)
Winkels2 winkels2 winkels
Goedkoopste winkelbol.combol.com
Prijs per winkel
art & craft€ 88,00—
bol.com€ 79,00★€ 121,57
Coolblue—€ 149,00
Bekijk dealBekijk deal

AOC G4 24G4HRE - Full HD Fast IPS Gaming Monitor - G-Sync Compatible - 0.5ms - 200hz - Speakers - 24 inch vs Acer NITRO XV0 XV240Y W3 computer monitor 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 Pixels Full HD LCD Zwart: welke past bij jou?

Twijfel je tussen de AOC G4 24G4HRE - Full HD Fast IPS Gaming Monitor - G-Sync Compatible - 0.5ms - 200hz - Speakers - 24 inch en de Acer NITRO XV0 XV240Y W3 computer monitor 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 Pixels Full HD LCD Zwart? Bekijk de specificaties en prijzen om de beste keuze te maken.

Het prijsverschil is € 42,57. De AOC G4 24G4HRE - Full HD Fast IPS Gaming Monitor - G-Sync Compatible - 0.5ms - 200hz - Speakers - 24 inch is momenteel de voordeligste optie.

Koopgids

Beste monitor voor studenten 2026 – Top 5 →