AOC AGON PRO AG326UD 32" 4K Ultra HD 165Hz OLED Gaming Monitor vs Koorui S3241XO - 4K OLED Flaship Monitor - 32 Inch - 240 Hz - 0.03 ms

Vergelijk specificaties, prijzen en aanbiedingen om de beste keuze te maken.

Prijzen bijgewerkt 13 oktober 2026

AOC AGON PRO AG326UD 32" 4K Ultra HD 165Hz OLED Gaming Monitor

AOC AGON PRO AG326UD 32" 4K Ultra HD 165Hz OLED Gaming Monitor

€ 539,00

Bekijk deal
Koorui S3241XO - 4K OLED Flaship Monitor - 32 Inch - 240 Hz - 0.03 ms

Koorui S3241XO - 4K OLED Flaship Monitor - 32 Inch - 240 Hz - 0.03 ms

€ 929,90

Bekijk deal

Specificaties vergelijken

SpecificatieAOC AGON PRO AG326UD 32" 4K Ultra HD 165Hz OLED Gaming MonitorKoorui S3241XO - 4K OLED Flaship Monitor - 32 Inch - 240 Hz - 0.03 ms
Beeldscherm
Schermgrootte32 Inch32 Inch
Beeldschermresolutie3840 x 21603840 x 2160
Beeldverhouding16:0916:09
Screen technologieOLEDOLED
CurvedNeeNee
TouchscreenNeeNee
Goed om te weten
Monitor opties
  • Ingebouwde microfoon
  • Verlichting
—
Gebruiker segmentGaming
  • Gaming
  • Grafische vormgeving
Geschikt voor console gamingJaJa
DraagbaarNeeNee
SmartNeeNee
Type smart besturingssysteemGeen besturingssysteemGeen besturingssysteem
Draaibaar schermJaJa
Hoogte instelbaarJaJa
KantelbaarJaJa
90 graden kantelbaarJaNee
LuidsprekersJaNee
Ingebouwde webcamNeeNee
Inclusief monitor voetJaJa
VESA maatVESA 100mm x 100mmVESA 100mm x 100mm
Aansluitingsmogelijkheden
Type aansluiting
  • 3,5 mm mini-jack (AUX)
  • DisplayPort
  • HDMI
  • USB 2.0
  • USB 3.0
  • USB 3.2
  • 3,5 mm mini-jack (AUX)
  • DisplayPort
  • HDMI
  • USB 3.0
  • USB-C
Type input/outputDisplayport 1.4Displayport 1.4
HDMI versieHDMI 2.1HDMI 2.1
Aantal HDMI 1.4 poortenGeen—
Aantal HDMI 2.0 poortenGeen—
Aantal HDMI 2.1 poorten22
Aantal Displayport 1.411
Aantal USB-C poortenGeen1
USB-C vermogenN.v.t.90 Watt
USB-C voedingNeeJa
Aantal Thunderbolt 3 USB-C poortenGeen—
Aantal Thunderbolt 4 USB-C poortenGeen—
Aantal USB 3.1 poorten4—
Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A)Geen—
Aantal USB 2.0 poortenGeen—
Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen11
Aantal VGA poortenGeenGeen
Micro DisplayPortGeenGeen
Micro HDMIGeenGeen
Belangrijk voor gaming
Scherm responstijd0.030 milliseconde0.03 milliseconde
Standaard beeldscherm verversing snelheid165 Hz240 Hz
Type sync
  • FreeSync
  • Freesync Premium
  • G-Sync compatible
—
Kleurweergave- en kwaliteit
Kleurechtheid
  • DCI P-3 kleurdekking
  • sRGB
DCI P-3 kleurdekking
DCI P-3 Kleurdekking95%-99%95%-99%
sRGBGeen sRGB ondersteuningMinder dan 99%
AdobeRGBGeen ondersteuningMinder dan 99%
Delta E1-21-2
Contrast ratio1500000:12000000:1
Blauw licht filterJaJa
Helderheid250250 cd/m²
Automatische helderheidNee—
HDRJaJa
Type HDRHDR 400HDR 400
Kijkhoek178178
Fysieke kenmerken
Product lengte31.68 cm—
Product breedte71.73 cm—
Product hoogte63.59 cm—
Afmetingen zonder voet420.8 x 106.5 x 420.8 mm—
Product gewicht10.20 kg—
KabelmanagementJa—
Energieverbruik
Energieverbruik in stand -by modus0.50.5
Vermogen16 W264 W
Waarde energielabelGF
Modelgegevens
MerkAOCKoorui
EAN40389861124686940017322587
MPN (Manufacturer Part Number)AG326UDS3241XO
Kleur-Zwart
CE markeringZichtbaarZichtbaar
Introductie2025—
Fabrieksgarantie termijn3 jaar2 jaar
Uitzonderingen fabrieksgarantiegebruikersschadeN/A
Reparatie typeCarry-inCarry-in
Taal handleidingUniverseelUniverseel
Verpakking
Verpakking lengte507 mm982 mm
Verpakking breedte900 mm162 mm
Verpakking hoogte188 mm459 mm
Verpakkingsgewicht13390 g11.64 kg
Verpakkingsinhoud1x DP2.1 - 1.8m - 1x HDMI-kabel - 1x stroomadapter - 1x monitor + standaard1.8M HDMI&DP cable +1 M TYPE-C)+1.2M adapter +1.5M power cable +1.5M USB B-A cable+Manual (including repair card + Certificate)
Informatie over de fabrikant
Fabrikant NaamAOC International (Europe) B.V.—
Fabrikantgegevens—De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar.
Overige kenmerken
Beschikbare reserveonderdelenGeen informatie beschikbaarGeen informatie beschikbaar
Maximale beeldscherm verversing snelheid165 Hz—
EAN
EAN40389861124686940017322587

Bol.com aanbod

Bol.com aanbod

€ 549,00
Hoge korting-38%Was € 880,79 · Bespaar € 331,79
Levering
Op voorraad. Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
Bezorgd
Vanaf 17 okt in huis
Verkoper
bol.com
Conditie
Nieuw
Geen bol.com aanbod beschikbaar voor Koorui S3241XO - 4K OLED Flaship Monitor - 32 Inch - 240 Hz - 0.03 ms.

Prijzen per winkel

SpecificatiesAOC AGON PRO AG326UD 32" 4K Ultra HD 165Hz OLED Gaming MonitorKoorui S3241XO - 4K OLED Flaship Monitor - 32 Inch - 240 Hz - 0.03 ms
Laagste prijs€ 539,00Beste€ 929,90
Hoogste prijs€ 549,00€ 929,90
Prijsverschil€ 390,90 (AOC AGON PRO AG326UD 32" 4K Ultra HD 165Hz OLED Gaming Monitor is goedkoper)
Winkels3 winkels1 winkel
Goedkoopste winkelJoyBuybol.com
Prijs per winkel
bol.com€ 549,00★€ 929,90
Coolblue€ 549,00—
joybuy€ 539,00—
Bekijk dealBekijk deal

AOC AGON PRO AG326UD 32" 4K Ultra HD 165Hz OLED Gaming Monitor vs Koorui S3241XO - 4K OLED Flaship Monitor - 32 Inch - 240 Hz - 0.03 ms: welke past bij jou?

Twijfel je tussen de AOC AGON PRO AG326UD 32" 4K Ultra HD 165Hz OLED Gaming Monitor en de Koorui S3241XO - 4K OLED Flaship Monitor - 32 Inch - 240 Hz - 0.03 ms? Bekijk de specificaties en prijzen om de beste keuze te maken.

Het prijsverschil is € 390,90. De AOC AGON PRO AG326UD 32" 4K Ultra HD 165Hz OLED Gaming Monitor is momenteel de voordeligste optie.

Koopgids

Beste monitor voor studenten 2026 – Top 5 →