AOC 25G4SXU 24.5'' gaming monitor vs AOC G4 25G42E - Full HD Gaming Monitor - 180hz - 0.5ms - 24.5 inch

Vergelijk specificaties, prijzen en aanbiedingen om de beste keuze te maken.

Prijzen bijgewerkt 11 oktober 2026

AOC 25G4SXU 24.5'' gaming monitor

AOC 25G4SXU 24.5'' gaming monitor

€ 109,00

Bekijk deal
AOC G4 25G42E - Full HD Gaming Monitor - 180hz - 0.5ms - 24.5 inch

AOC G4 25G42E - Full HD Gaming Monitor - 180hz - 0.5ms - 24.5 inch

€ 79,00

Bekijk deal

Specificaties vergelijken

SpecificatieAOC 25G4SXU 24.5'' gaming monitorAOC G4 25G42E - Full HD Gaming Monitor - 180hz - 0.5ms - 24.5 inch
Beeldscherm
Schermgrootte24.5 Inch24.5 Inch
Beeldschermresolutie1920 x 10801920 x 1080
Beeldverhouding16:0916:09
Screen technologieIPSIPS
CurvedNeeNee
TouchscreenJaNee
Goed om te weten
Monitor optiesNiet van toepassingNiet van toepassing
Gebruiker segmentGamingGaming
Geschikt voor console gamingNeeJa
DraagbaarNeeNee
SmartNeeNee
Type smart besturingssysteemGeen besturingssysteemGeen besturingssysteem
Draaibaar schermJaNee
Hoogte instelbaarJaNee
KantelbaarJaJa
90 graden kantelbaarJaNee
LuidsprekersNeeJa
Ingebouwde webcamNeeNee
Inclusief monitor voetJaJa
VESA maatVESA 100mm x 100mmVESA 100mm x 100mm
Aansluitingsmogelijkheden
Type aansluiting
  • DisplayPort
  • HDMI
  • HDMI
  • DisplayPort
Type input/outputDisplayport 1.4Displayport 1.4
HDMI versieHDMI 2.0HDMI 2.0
Aantal HDMI 2.0 poorten21
Aantal Displayport 1.411
Aantal USB-C poortenGeenGeen
USB-C vermogenN.v.t.—
USB-C voedingNee—
Aantal USB 2.0 poortenGeenGeen
Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen11
Aantal VGA poortenGeenGeen
Micro DisplayPortGeen—
Micro HDMIGeen—
Aantal HDMI 1.4 poorten—Geen
Aantal HDMI 2.1 poorten—Geen
Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A)—Geen
Belangrijk voor gaming
Scherm responstijd1 milliseconde1 milliseconde
Standaard beeldscherm verversing snelheid310 Hz180 Hz
Type syncFreeSync
  • FreeSync
  • Freesync Premium
  • G-Sync compatible
Kleurweergave- en kwaliteit
KleurechtheidsRGBsRGB
DCI P-3 Kleurdekking85%-90%—
sRGBMinder dan 99%Meer dan 100%
AdobeRGBMinder dan 99%Minder dan 99%
Contrast ratio1000:11000:1
Blauw licht filterJaJa
Helderheid400 cd/m²300.0 cd/m²
Automatische helderheidNee—
HDRNeeJa
Type HDRHDR 10HDR 10
Kijkhoek178178
Fysieke kenmerken
Product lengte20.76 cm19.39 cm
Product breedte56.01 cm56.01 cm
Product hoogte38.06 cm42.77 cm
Afmetingen zonder voet560.1 x 324.8 x 52.1 mm560,1 x 51,8 x 324,8 mm
Product gewicht7.53 kg3.18 kg
KabelmanagementNee—
Energieverbruik
Energieverbruik in stand -by modus0.50.5
Vermogen0.50 W19.5 W
Waarde energielabelEE
Modelgegevens
MerkAOCAOC
EAN40389861825774038986642576
MPN (Manufacturer Part Number)25G4SXU25G42E
Kleur--
CE markeringZichtbaarZichtbaar
Introductie2525
Fabrieksgarantie termijn3 jaar3 jaar
Uitzonderingen fabrieksgarantie--
Reparatie typeCarry-inCarry-in
Taal handleidingUniverseelUniverseel
Verpakking
Verpakking lengte691 mm613 mm
Verpakking breedte428 mm419 mm
Verpakking hoogte141 mm143 mm
Verpakkingsgewicht7565 g5183 g
VerpakkingsinhoudAOC G4 25G4SXU monitorAOC G4 25G42E - 24.5
Informatie over de fabrikant
Fabrikant NaamAOC International (Europe) B.V.AOC International (Europe) B.V.
Overige kenmerken
Beschikbare reserveonderdelenGeen informatie beschikbaarGeen informatie beschikbaar
Maximale beeldscherm verversing snelheid310 Hz180 Hz
EAN
EAN40389861825774038986642576

Bol.com aanbod

Bol.com aanbod

€ 109,00
Hoge korting-50%Was € 218,29 · Bespaar € 109,29
Levering
Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
Bezorgd
Vanaf 17 okt in huis
Verkoper
bol.com
Conditie
Nieuw

Bol.com aanbod

€ 92,00
Hoge korting-21%Was € 115,79 · Bespaar € 23,79
Levering
Op voorraad. Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis
Bezorgd
Vanaf 17 okt in huis
Verkoper
Sansoft Computers B.V.
Conditie
Nieuw

Prijzen per winkel

SpecificatiesAOC 25G4SXU 24.5'' gaming monitorAOC G4 25G42E - Full HD Gaming Monitor - 180hz - 0.5ms - 24.5 inch
Laagste prijs€ 109,00€ 79,00Beste
Hoogste prijs€ 109,00€ 88,00
Prijsverschil€ 30,00 (AOC G4 25G42E - Full HD Gaming Monitor - 180hz - 0.5ms - 24.5 inch is goedkoper)
Winkels2 winkels2 winkels
Goedkoopste winkelAlternatebol.com
Prijs per winkel
Alternate€ 109,00—
art & craft—€ 88,00
bol.com€ 109,00€ 79,00★
Bekijk dealBekijk deal

AOC 25G4SXU 24.5'' gaming monitor vs AOC G4 25G42E - Full HD Gaming Monitor - 180hz - 0.5ms - 24.5 inch: welke past bij jou?

Twijfel je tussen de AOC 25G4SXU 24.5'' gaming monitor en de AOC G4 25G42E - Full HD Gaming Monitor - 180hz - 0.5ms - 24.5 inch? Bekijk de specificaties en prijzen om de beste keuze te maken.

Het prijsverschil is € 30,00. De AOC G4 25G42E - Full HD Gaming Monitor - 180hz - 0.5ms - 24.5 inch is momenteel de voordeligste optie.

Koopgids

Beste monitor voor studenten 2026 – Top 5 →