AOC 25G4SRE 24.5'' gaming monitor vs Acer Predator XB3 (XB253QF3bmiiprx) 24,5" Full-HD Gaming Monitor

Vergelijk specificaties, prijzen en aanbiedingen om de beste keuze te maken.

Prijzen bijgewerkt 17 oktober 2026

AOC 25G4SRE 24.5'' gaming monitor

AOC 25G4SRE 24.5'' gaming monitor

€ 159,00

Bekijk deal
Acer Predator XB3 (XB253QF3bmiiprx) 24,5" Full-HD Gaming Monitor

Acer Predator XB3 (XB253QF3bmiiprx) 24,5" Full-HD Gaming Monitor

€ 132,64

Bekijk deal

Specificaties vergelijken

SpecificatieAOC 25G4SRE 24.5'' gaming monitorAcer Predator XB3 (XB253QF3bmiiprx) 24,5" Full-HD Gaming Monitor
Beeldscherm
Schermgrootte24.5 Inch24.5 Inch
Beeldschermresolutie1920 x 10801920 x 1080
Beeldverhouding16:0916:09
Screen technologieIPSIPS
CurvedNeeNee
TouchscreenNeeNee
Goed om te weten
Monitor optiesNiet van toepassingDual Mode
Gebruiker segmentGaming
  • Dagelijks gebruik
  • Gaming
  • Kantoor
Geschikt voor console gamingJaJa
DraagbaarNeeNee
SmartNeeNee
Type smart besturingssysteemGeen besturingssysteemGeen besturingssysteem
Draaibaar schermNeeJa
Hoogte instelbaarNeeNee
KantelbaarJaNee
90 graden kantelbaarNeeNee
LuidsprekersNeeNee
Ingebouwde webcamNeeNee
Inclusief monitor voetJaJa
VESA maatVESA 100mm x 100mmVESA 100mm x 100mm
Aansluitingsmogelijkheden
Type aansluiting
  • HDMI
  • DisplayPort
  • 3,5 mm mini-jack (AUX)
  • HDMI
  • DisplayPort
Type input/outputDisplayport 1.4Displayport 1.4
HDMI versieHDMI 2.0HDMI 2.0
Aantal HDMI 2.0 poorten22
USB-C vermogenN.v.t.—
USB-C voedingNee—
Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangenGeen—
Aantal VGA poortenGeenGeen
Micro DisplayPortGeen—
Micro HDMIGeen—
Aantal HDMI 2.1 poorten—2
Aantal Displayport 1.4—1
Belangrijk voor gaming
Scherm responstijd1 milliseconde4 milliseconde
Standaard beeldscherm verversing snelheid300 Hz320 Hz
Type syncG-Sync compatibleFreeSync
Kleurweergave- en kwaliteit
KleurechtheidDCI P-3 kleurdekkingAdobeRGB
DCI P-3 Kleurdekking90%-95%—
sRGBMeer dan 100%99%
AdobeRGBMinder dan 99%99%
Contrast ratio1000:11000:1
Blauw licht filterJaJa
Helderheid400 cd/m²250 cd/m²
Automatische helderheidNeeJa
HDRNeeJa
Type HDRGeen HDRHDR 10
Kijkhoek—178
Fysieke kenmerken
Product lengte19.41 cm0 cm
Product breedte56.01 cm0 cm
Product hoogte43.84 cm0 cm
Afmetingen zonder voet324.8 x 52.1 x 324.8 mm0
Product gewicht3.66 kg0 kg
KabelmanagementNeeJa
Energieverbruik
Energieverbruik in stand -by modus0.50.5
Vermogen24 W0.5 W
Waarde energielabelED
Modelgegevens
MerkAOCAcer
EAN40389866330244711474642363
MPN (Manufacturer Part Number)25G4SREUM.KX3EE.301
Kleur-Zwart
CE markeringZichtbaarZichtbaar
Introductie252026
Fabrieksgarantie termijn3 jaar2 jaar
Uitzonderingen fabrieksgarantie-Gebruikerschades
Reparatie typeCarry-inCarry-in
Taal handleidingUniverseelUniverseel
Verpakking
Verpakking lengte630 mm0 mm
Verpakking breedte420 mm0 mm
Verpakking hoogte140 mm0 mm
Verpakkingsgewicht6076 g0 g
Verpakkingsinhoud-1 x Monitor
Informatie over de fabrikant
Fabrikant NaamAOC International (Europe ) B.V.ACER
Overige kenmerken
Beschikbare reserveonderdelenGeen informatie beschikbaarGeen informatie beschikbaar
Maximale beeldscherm verversing snelheid310 Hz—
EAN
EAN40389866330244711474642363

Bol.com aanbod

Bol.com aanbod

€ 162,00
Hoge korting-17%Was € 195,79 · Bespaar € 33,79
Levering
Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
Bezorgd
Vanaf 19 okt in huis
Verkoper
Sansoft Computers B.V.
Conditie
Nieuw
Geen bol.com aanbod beschikbaar voor Acer Predator XB3 (XB253QF3bmiiprx) 24,5" Full-HD Gaming Monitor.

Prijzen per winkel

SpecificatiesAOC 25G4SRE 24.5'' gaming monitorAcer Predator XB3 (XB253QF3bmiiprx) 24,5" Full-HD Gaming Monitor
Laagste prijs€ 159,00€ 132,64Beste
Hoogste prijs€ 162,00€ 132,64
Prijsverschil€ 26,36 (Acer Predator XB3 (XB253QF3bmiiprx) 24,5" Full-HD Gaming Monitor is goedkoper)
Winkels3 winkels1 winkel
Goedkoopste winkelAlternatebol.com
Prijs per winkel
Alternate€ 159,00—
art & craft€ 159,00—
bol.com€ 162,00€ 132,64★
Bekijk dealBekijk deal

AOC 25G4SRE 24.5'' gaming monitor vs Acer Predator XB3 (XB253QF3bmiiprx) 24,5" Full-HD Gaming Monitor: welke past bij jou?

Twijfel je tussen de AOC 25G4SRE 24.5'' gaming monitor en de Acer Predator XB3 (XB253QF3bmiiprx) 24,5" Full-HD Gaming Monitor? Bekijk de specificaties en prijzen om de beste keuze te maken.

Het prijsverschil is € 26,36. De Acer Predator XB3 (XB253QF3bmiiprx) 24,5" Full-HD Gaming Monitor is momenteel de voordeligste optie.

Koopgids

Beste monitor voor studenten 2026 – Top 5 →