AOC 24G42E 23.8'' gaming monitor vs MSI G244F E2 - Full HD Gaming Monitor - Rapid IPS - 180hz - 24 inch

Vergelijk specificaties, prijzen en aanbiedingen om de beste keuze te maken.

Prijzen bijgewerkt 27 september 2026

AOC 24G42E 23.8'' gaming monitor

AOC 24G42E 23.8'' gaming monitor

€ 95,00

Bekijk deal
MSI G244F E2 - Full HD Gaming Monitor - Rapid IPS - 180hz - 24 inch

MSI G244F E2 - Full HD Gaming Monitor - Rapid IPS - 180hz - 24 inch

€ 216,00

Bekijk deal

Specificaties vergelijken

SpecificatieAOC 24G42E 23.8'' gaming monitorMSI G244F E2 - Full HD Gaming Monitor - Rapid IPS - 180hz - 24 inch
Beeldscherm
Schermgrootte23.8 Inch24 Inch
Beeldschermresolutie1920 x 10801920 x 1080
Beeldverhouding16:0916:09
Screen technologieIPSIPS
CurvedNeeNee
TouchscreenJaNee
Goed om te weten
Monitor optiesNiet van toepassingIngebouwde luidsprekers
Gebruiker segment
  • Gaming
  • Dagelijks gebruik
  • Dagelijks gebruik
  • Gaming
Geschikt voor console gamingJaJa
DraagbaarNeeNee
SmartNeeNee
Type smart besturingssysteemGeen besturingssysteemGeen besturingssysteem
Draaibaar schermJaJa
Hoogte instelbaarNeeNee
KantelbaarJaJa
90 graden kantelbaarNeeNee
LuidsprekersJaNee
Ingebouwde webcamNeeNee
Inclusief monitor voetJaJa
VESA maatVESA 100mm x 100mmVESA 75mm x 75mm
Aansluitingsmogelijkheden
Type aansluiting
  • DisplayPort
  • HDMI
  • HDMI
  • DisplayPort
Type input/outputDisplayport 1.4Displayport 1.4
HDMI versieHDMI 2.0HDMI 2.0
Aantal HDMI 2.0 poorten12
Aantal Displayport 1.211
Aantal Displayport 1.411
Aantal USB-C poortenGeenGeen
USB-C vermogenN.v.t.N.v.t.
USB-C voedingNeeNee
Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen11
Aantal VGA poortenGeenGeen
Micro DisplayPortGeenGeen
Micro HDMIGeenGeen
Aantal HDMI 1.4 poorten—Geen
Aantal HDMI 2.1 poorten—Geen
Aantal Thunderbolt 3 USB-C poorten—Geen
Aantal Thunderbolt 4 USB-C poorten—Geen
Aantal USB 3.1 poorten—Geen
Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A)—Geen
Aantal USB 2.0 poorten—Geen
Belangrijk voor gaming
Scherm responstijd1 milliseconde1 milliseconde
Standaard beeldscherm verversing snelheid180 Hz180 Hz
Type sync
  • FreeSync
  • Freesync Premium
  • G-Sync compatible
  • FreeSync
  • Freesync Premium
  • G-Sync compatible
Kleurweergave- en kwaliteit
KleurechtheidsRGB
  • AdobeRGB
  • sRGB
DCI P-3 Kleurdekking90%-95%Geen
sRGBMeer dan 100%Meer dan 100%
AdobeRGBMinder dan 99%Minder dan 99%
Contrast ratio1000:11000:1
Blauw licht filterJaJa
Helderheid300 cd/m²300
Automatische helderheidNeeNee
HDRNeeNee
Type HDRGeen HDRGeen HDR
Kijkhoek178178
Fysieke kenmerken
Product lengte19.39 cm231.90 cm
Product breedte12.50 cm541.90 cm
Product hoogte39 cm424.30 cm
Afmetingen zonder voet540 x 325 x 50,6541.9 x 59.7 x 322.3 mm
Product gewicht4.77 kg4200 kg
KabelmanagementJaJa
Energieverbruik
Energieverbruik in stand -by modus0.30.5
Vermogen19 W17 W
Waarde energielabelEE
Modelgegevens
MerkAOCMSI
EAN40389866425834711377123280
MPN (Manufacturer Part Number)24G42EG244F E2
Kleur-Zwart
CE markeringZichtbaarZichtbaar
Introductie20252024
Fabrieksgarantie termijn3 jaar3 jaar
Uitzonderingen fabrieksgarantie-Gebruikersschade
Reparatie typeCarry-inCarry-in
Taal handleidingUniverseel
  • Nederlands
  • Engels
Verpakking
Verpakking lengte609 mm624 mm
Verpakking breedte392 mm425 mm
Verpakking hoogte125 mm163 mm
Verpakkingsgewicht4807 g5716 g
VerpakkingsinhoudAOC G4 24G42E - 23.8Monitor - Netsnoer- AC Adaptor - Handleiding - 4x Vesa schroeven.
Informatie over de fabrikant
Fabrikant NaamAction S.A.MSI
Overige kenmerken
Beschikbare reserveonderdelenGeen informatie beschikbaarGeen informatie beschikbaar
Maximale beeldscherm verversing snelheid180 Hz—
Productinformatieblad URLhttps://eu.aoc.com/nl/gaming/products/monitor/24g42e—
EAN
EAN40389866425834711377123280

Bol.com aanbod

Bol.com aanbod

€ 95,00
Korting-14%Was € 110,79 · Bespaar € 15,79
Levering
Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
Bezorgd
Vanaf 26 okt in huis
Verkoper
bol.com
Conditie
Nieuw
Geen bol.com aanbod beschikbaar voor MSI G244F E2 - Full HD Gaming Monitor - Rapid IPS - 180hz - 24 inch.

Prijzen per winkel

SpecificatiesAOC 24G42E 23.8'' gaming monitorMSI G244F E2 - Full HD Gaming Monitor - Rapid IPS - 180hz - 24 inch
Laagste prijs€ 95,00Beste€ 216,00
Hoogste prijs€ 95,00€ 216,00
Prijsverschil€ 121,00 (AOC 24G42E 23.8'' gaming monitor is goedkoper)
Winkels2 winkels1 winkel
Goedkoopste winkelAlternatebol.com
Prijs per winkel
Alternate€ 95,00—
bol.com€ 95,00★€ 216,00
Bekijk dealBekijk deal

AOC 24G42E 23.8'' gaming monitor vs MSI G244F E2 - Full HD Gaming Monitor - Rapid IPS - 180hz - 24 inch: welke past bij jou?

Twijfel je tussen de AOC 24G42E 23.8'' gaming monitor en de MSI G244F E2 - Full HD Gaming Monitor - Rapid IPS - 180hz - 24 inch? Bekijk de specificaties en prijzen om de beste keuze te maken.

Het prijsverschil is € 121,00. De AOC 24G42E 23.8'' gaming monitor is momenteel de voordeligste optie.

Koopgids

Beste monitor voor studenten 2026 – Top 5 →