Acer Predator XB3 (XB253QF3bmiiprx) 24,5" Full-HD Gaming Monitor vs iiyama G-Master Gold Phoenix GB2591HSU-B1 24.5'' gaming monitor

Vergelijk specificaties, prijzen en aanbiedingen om de beste keuze te maken.

Prijzen bijgewerkt 7 oktober 2026

Acer Predator XB3 (XB253QF3bmiiprx) 24,5" Full-HD Gaming Monitor

Acer Predator XB3 (XB253QF3bmiiprx) 24,5" Full-HD Gaming Monitor

€ 132,64

Bekijk deal
iiyama G-Master Gold Phoenix GB2591HSU-B1 24.5'' gaming monitor

iiyama G-Master Gold Phoenix GB2591HSU-B1 24.5'' gaming monitor

€ 169,00

Bekijk deal

Specificaties vergelijken

SpecificatieAcer Predator XB3 (XB253QF3bmiiprx) 24,5" Full-HD Gaming Monitoriiyama G-Master Gold Phoenix GB2591HSU-B1 24.5'' gaming monitor
Beeldscherm
Schermgrootte24.5 Inch24.5 Inch
Beeldschermresolutie1920 x 10801920 x 1080
Beeldverhouding16:0916:09
Screen technologieIPSIPS
CurvedNeeNee
TouchscreenNeeNee
Goed om te weten
Monitor optiesDual Mode—
Gebruiker segment
  • Dagelijks gebruik
  • Gaming
  • Kantoor
Gaming
Geschikt voor console gamingJaJa
DraagbaarNeeNee
SmartNeeNee
Type smart besturingssysteemGeen besturingssysteemGeen besturingssysteem
Draaibaar schermJaJa
Hoogte instelbaarNeeJa
KantelbaarNeeJa
90 graden kantelbaarNeeJa
LuidsprekersNeeJa
Ingebouwde webcamNeeNee
Inclusief monitor voetJaJa
VESA maatVESA 100mm x 100mmVESA 100mm x 100mm
Aansluitingsmogelijkheden
Type aansluiting
  • HDMI
  • DisplayPort
  • 3,5 mm mini-jack (AUX)
  • DisplayPort
  • HDMI
Type input/outputDisplayport 1.4Displayport 1.4
HDMI versieHDMI 2.0HDMI 2.1
Aantal HDMI 2.0 poorten2—
Aantal HDMI 2.1 poorten21
Aantal Displayport 1.411
Aantal VGA poortenGeenGeen
Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen—1
Belangrijk voor gaming
Scherm responstijd4 milliseconde0.4 milliseconde
Standaard beeldscherm verversing snelheid320 Hz320 Hz
Type syncFreeSyncG-Sync compatible
Kleurweergave- en kwaliteit
KleurechtheidAdobeRGB—
sRGB99%Minder dan 99%
AdobeRGB99%Minder dan 99%
Contrast ratio1000:11000:1
Blauw licht filterJaJa
Helderheid250 cd/m²350 cd/m²
Automatische helderheidJaNee
HDRJaNee
Type HDRHDR 10HDR 10
Kijkhoek178178
Fysieke kenmerken
Product lengte0 cm5.55 cm
Product breedte0 cm55.70 cm
Product hoogte0 cm32.40 cm
Afmetingen zonder voet0—
Product gewicht0 kg0.01 kg
KabelmanagementJaJa
Energieverbruik
Energieverbruik in stand -by modus0.50.5
Vermogen0.5 W30 W
Waarde energielabelDE
Modelgegevens
MerkAcerIiyama
EAN47114746423634948570125562
MPN (Manufacturer Part Number)UM.KX3EE.301GB2591HSU-B1
KleurZwartZwart
CE markeringZichtbaarZichtbaar
Introductie20262026
Fabrieksgarantie termijn2 jaar3 jaar
Uitzonderingen fabrieksgarantieGebruikerschadesx
Reparatie typeCarry-inPick-up en return
Taal handleidingUniverseel
  • Duits
  • Engels
  • Frans
  • Nederlands
  • Universeel
Verpakking
Verpakking lengte0 mm142 mm
Verpakking breedte0 mm630 mm
Verpakking hoogte0 mm504 mm
Verpakkingsgewicht0 g8030 g
Verpakkingsinhoud1 x MonitorStroom (1.8m), USB (1.8m), DP (1.8m) - kabel
Informatie over de fabrikant
Fabrikant NaamACERiiyama International
Overige kenmerken
Beschikbare reserveonderdelenGeen informatie beschikbaar—
EAN
EAN47114746423634948570125562

Bol.com aanbod

Geen bol.com aanbod beschikbaar voor Acer Predator XB3 (XB253QF3bmiiprx) 24,5" Full-HD Gaming Monitor.

Bol.com aanbod

€ 171,60
Levering
Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
Bezorgd
Vanaf 20 okt in huis
Verkoper
HardwareXL by Informatique
Conditie
Nieuw

Prijzen per winkel

SpecificatiesAcer Predator XB3 (XB253QF3bmiiprx) 24,5" Full-HD Gaming Monitoriiyama G-Master Gold Phoenix GB2591HSU-B1 24.5'' gaming monitor
Laagste prijs€ 132,64Beste€ 169,00
Hoogste prijs€ 132,64€ 171,60
Prijsverschil€ 36,36 (Acer Predator XB3 (XB253QF3bmiiprx) 24,5" Full-HD Gaming Monitor is goedkoper)
Winkels1 winkel2 winkels
Goedkoopste winkelbol.comAlternate
Prijs per winkel
Alternate—€ 169,00
bol.com€ 132,64★€ 171,60
Bekijk dealBekijk deal

Acer Predator XB3 (XB253QF3bmiiprx) 24,5" Full-HD Gaming Monitor vs iiyama G-Master Gold Phoenix GB2591HSU-B1 24.5'' gaming monitor: welke past bij jou?

Twijfel je tussen de Acer Predator XB3 (XB253QF3bmiiprx) 24,5" Full-HD Gaming Monitor en de iiyama G-Master Gold Phoenix GB2591HSU-B1 24.5'' gaming monitor? Bekijk de specificaties en prijzen om de beste keuze te maken.

Het prijsverschil is € 36,36. De Acer Predator XB3 (XB253QF3bmiiprx) 24,5" Full-HD Gaming Monitor is momenteel de voordeligste optie.

Koopgids

Beste monitor voor studenten 2026 – Top 5 →