Acer Predator X27 – Gaming Monitor - QD-OLED – 500Hz – 27 inch – in hoogte verstelbaar vs Acer Predator X32 X5 X32X5bmiiphuzx computer monitor 80 cm (31.5") 3840 x 2160 Pixels 4K Ultra HD QD-OLED Touchscreen Zwart

Vergelijk specificaties, prijzen en aanbiedingen om de beste keuze te maken.

Prijzen bijgewerkt 14 oktober 2026

Acer Predator X27 – Gaming Monitor - QD-OLED – 500Hz – 27 inch – in hoogte verstelbaar

Acer Predator X27 – Gaming Monitor - QD-OLED – 500Hz – 27 inch – in hoogte verstelbaar

€ 626,00

Bekijk deal
Acer Predator X32 X5 X32X5bmiiphuzx computer monitor 80 cm (31.5") 3840 x 2160 Pixels 4K Ultra HD QD-OLED Touchscreen Zwart

Acer Predator X32 X5 X32X5bmiiphuzx computer monitor 80 cm (31.5") 3840 x 2160 Pixels 4K Ultra HD QD-OLED Touchscreen Zwart

€ 699,99

Bekijk deal

Specificaties vergelijken

SpecificatieAcer Predator X27 – Gaming Monitor - QD-OLED – 500Hz – 27 inch – in hoogte verstelbaarAcer Predator X32 X5 X32X5bmiiphuzx computer monitor 80 cm (31.5") 3840 x 2160 Pixels 4K Ultra HD QD-OLED Touchscreen Zwart
Beeldscherm
Schermgrootte26.5 Inch31.5 Inch
Beeldschermresolutie2560 x 14403840 x 2160
Beeldverhouding16:0916:09
Screen technologieOLEDOLED
Type OLEDQD OLEDMLA-OLED
CurvedNeeNee
TouchscreenNeeNee
Goed om te weten
Monitor optiesDual ModeDual Mode
Gebruiker segmentGamingGaming
Geschikt voor console gamingJaNee
DraagbaarNeeNee
SmartNeeNee
Type smart besturingssysteemGeen besturingssysteemGeen besturingssysteem
Draaibaar schermJaJa
Hoogte instelbaarJaJa
KantelbaarJaJa
90 graden kantelbaarJaJa
LuidsprekersJaJa
Ingebouwde webcamNeeNee
Inclusief monitor voetJaJa
VESA maatVESA 75mm x 75mmVESA 100mm x 100mm
Aansluitingsmogelijkheden
Type aansluiting
  • HDMI
  • DisplayPort
  • USB-C
  • DisplayPort
  • HDMI
Type input/outputDisplayport 1.4Displayport 1.4
HDMI versieHDMI 2.1HDMI 2.1
Aantal HDMI 2.1 poorten22
Aantal Displayport 1.421
Aantal USB-C poorten1—
USB-C vermogen65 Watt—
USB-C voedingJa—
Belangrijk voor gaming
Scherm responstijd0.03 milliseconde0.01 milliseconde
Standaard beeldscherm verversing snelheid500 Hz240 Hz
Type sync
  • G-Sync compatible
  • Freesync Premium
FreeSync
Kleurweergave- en kwaliteit
KleurechtheidAdobeRGBAdobeRGB
sRGBMinder dan 99%Minder dan 99%
AdobeRGBMinder dan 99%Minder dan 99%
Contrast ratio1500:1100000:1
Blauw licht filterJaJa
Helderheid1000 cd/m²250
Automatische helderheidJaJa
HDRJaJa
Type HDRHDR 500HDR 10
Kijkhoek178178
Fysieke kenmerken
Product lengte31.29 cm27.44 cm
Product breedte61.07 cm71.73 cm
Product hoogte42.60 cm67.06 cm
Afmetingen zonder voet610.7x351.7x65 mm717.3 x 65 x 418.6 mm
Product gewicht5.55 kg8.70 kg
KabelmanagementJaJa
Energieverbruik
Energieverbruik in stand -by modus0.30.5
Vermogen31 W262 W
Waarde energielabelGG
Modelgegevens
MerkAcerAcer
EAN47114745377684711474802194
MPN (Manufacturer Part Number)UM.GXXEE.501UM.JXXEE.501
KleurZwartZwart
CE markeringZichtbaarZichtbaar
Introductie20262025
Fabrieksgarantie termijn2 jaar2 jaar
Uitzonderingen fabrieksgarantieOnjuist gebruikGebruikerschades
Reparatie typeCarry-inCarry-in
Taal handleidingUniverseelNederlands
Verpakking
Verpakking lengte16.7 cm160 mm
Verpakking breedte83.4 cm840 mm
Verpakking hoogte48 cm525 mm
Verpakkingsgewicht9.65 kg12600 g
Verpakkingsinhoud1 X Predator X27U F5 Breedbeeld Gaming LCD-beeldscherm 1 x Stroomkabel (EU) 1 x USB Type-C kabel 1 x USB 3.0 kabel 1 x HDMI-kabelComputer monitor
Informatie over de fabrikant
Fabrikant NaamAceracer
Overige kenmerken
Beschikbare reserveonderdelenGeen informatie beschikbaar—
Maximale beeldscherm verversing snelheid500 Hz240 Hz
EAN
EAN47114745377684711474802194

Bol.com aanbod

Bol.com aanbod

€ 626,00
Korting-10%Was € 699,00 · Bespaar € 73,00
Levering
Uiterlijk 29 oktober in huis
Bezorgd
Tussen 23 okt en 29 okt in huis
Verkoper
Farox by Informatique
Conditie
Nieuw
Geen bol.com aanbod beschikbaar voor Acer Predator X32 X5 X32X5bmiiphuzx computer monitor 80 cm (31.5") 3840 x 2160 Pixels 4K Ultra HD QD-OLED Touchscreen Zwart.

Prijzen per winkel

SpecificatiesAcer Predator X27 – Gaming Monitor - QD-OLED – 500Hz – 27 inch – in hoogte verstelbaarAcer Predator X32 X5 X32X5bmiiphuzx computer monitor 80 cm (31.5") 3840 x 2160 Pixels 4K Ultra HD QD-OLED Touchscreen Zwart
Laagste prijs€ 626,00Beste€ 699,99
Hoogste prijs€ 626,00€ 699,99
Prijsverschil€ 73,99 (Acer Predator X27 – Gaming Monitor - QD-OLED – 500Hz – 27 inch – in hoogte verstelbaar is goedkoper)
Winkels1 winkel1 winkel
Goedkoopste winkelbol.combol.com
Prijs per winkel
bol.com€ 626,00★€ 699,99
Bekijk dealBekijk deal

Acer Predator X27 – Gaming Monitor - QD-OLED – 500Hz – 27 inch – in hoogte verstelbaar vs Acer Predator X32 X5 X32X5bmiiphuzx computer monitor 80 cm (31.5") 3840 x 2160 Pixels 4K Ultra HD QD-OLED Touchscreen Zwart: welke past bij jou?

Twijfel je tussen de Acer Predator X27 – Gaming Monitor - QD-OLED – 500Hz – 27 inch – in hoogte verstelbaar en de Acer Predator X32 X5 X32X5bmiiphuzx computer monitor 80 cm (31.5") 3840 x 2160 Pixels 4K Ultra HD QD-OLED Touchscreen Zwart? Bekijk de specificaties en prijzen om de beste keuze te maken.

Het prijsverschil is € 73,99. De Acer Predator X27 – Gaming Monitor - QD-OLED – 500Hz – 27 inch – in hoogte verstelbaar is momenteel de voordeligste optie.

Koopgids

Beste monitor voor studenten 2026 – Top 5 →